Milenka mého muže

Milenka mého muže https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210930/mid_milenka-meho-muze-BHQ-210930.jpg 4 169 61

Zjistíte, že je vám nevěrný. Odkráčíte středem, nebo začnete bojovat? Mia je přesvědčená, že našla svou životní lásku. Toho pravého. Muže, se kterým zestárne. Tohle přece žena pozná, ne? Textovka v Peteho telefonu ji krutě vyvede z omylu. Takže on má milenku... Jakmile přejde počáteční šok, Mia se rozhodne bojovat. Ne, nezahrne Peteho výčitkami ani ho neopustí. Vždyť oni dva patří k sobě! Plna odhodlání se snaží o své sokyni zjistit co nejvíc, aby ji mohla zničit. To by přece na jejím místě udělala každá. Postupně se Mia začne zamotávat do vlastních lží i nastražených pastí a čím dál víc ohrožuje to, co původně chtěla zachránit. Posedlost je vskutku špatný rádce a Mia zanedlouho začne váhat, jestli se nedopustila největší chyby ve svém životě. Jak ale v zoufalství poznat, že už jsme zašli příliš daleko?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

His other lover , 2008

Cechratka
25.09.2022 1 z 5

Úplnou náhodou jsem narazila na ukázku této knížky, dostala jsem z ní dojem, že půjde o téměř psychologické dílo, zabývající se nejen naší závislostí na nejbližších ale hlavně identifikací nás samotných podle nich, takže když pak někdo z blízkých odejde, stáváme se téměř „ničím“.

Už po pár stránkách, co jsem knihu otevřela, jsem věděla, že šlo o velmi špatný omyl. Tahle knížka se nesnaží o nic z toho, je to prostě babský pokec dvou kamarádek o absurdních situacích, které se v reálu nemohou ani náhodou stát.

Už chování hlavních postav nemá se skutečným životem nic společného. Největší měrou je to proto, že si autorka vůbec nelámala hlavu tím podívat se na celou situaci z jiné perspektivy, třeba z perspektivy milenky, nebo onoho muže. To pro ni nebylo důležité, tyto postavy jsou tam jen proto, aby se hlavní postava mohla nějak cítit a dle toho mohla činit špatná rozhodnutí. A tak se to vrší všechno na sebe. Rozhodně je to zbytečné čtení, o němž se dá pozitivně říct pouze to, že uteče velice rychle.

Kerberos
16.06.2021 4 z 5

Takové čtení na dovolenou, boj ženské o zachování vztahu a vyšachování milenky.Nevím jestli ji to za to stálo, vyhrála? Takový chlap to udělá znovu.

bosorkalesni
21.09.2020 2 z 5

Knihu jsem přečetla, protože jsem chtěla vědět jak to dopadne...

Petrasim
23.05.2020 2 z 5

Kniha se dobře četla, napínavé. Ale ti hlavní hrdinové byli tak strašně nesympatický.

Ester71
28.03.2020 5 z 5

Příběh byl dobrý, byla jsem docela napjatá, jak vše dopadne...
Knížka se mi líbila, přečetla jsem ji na jeden zátah.

Mandlevest
04.01.2020 3 z 5

Tak tady k souznění čtenář- kniha moc nedošlo. Nějak jsem si nenašla cestu k žádnému z hrdinů této knihy a dočetla jsem ji jen z důvodu, že neměla tolik stránek a já většinou knihy dočítám, i když nejsou úplně šálek mého čaje. Nenáročné čtení, plné nepravděpodobných náhod a neuvěřitelných situací. * navíc za závěr, který naštěstí nebyl jako z červené knihovny.

LucyBooks
19.09.2019 5 z 5

Knížka se mi líbila. Sice bych asi čekala trochu jiné zakončení, více realističtější, ale jsem spokojená.
Líbilo se mi, že nešlo o žádný přeslazený román, jak to může na prvním pohled vypadat. Určitě je i svým způsobem na zamyšlení, původně jsem si myslela, že dopadne trochu jinak. Postavy mi byly symptaciké.
Knížka se mi četla velmi rychle, doporučuji.

Nunynka
12.03.2019 4 z 5

Tak ten konec rozdychavam ještě teď. Knížka byla že začátku trochu zdlouhava,ale četla se dobře. Sice tam za mě nebyl žádnej kladnější hrdina a hlavní hrdinka byla opravdu naivka,ale tak je to asi i v životě.

Synysterka
26.02.2019

Taková fajn oddychová kniha, čte se úplně sama. Byla jsem zvědavá, co dalšího Mia vyvede, jak se popere s celou situací. Zároveň jsem nevěřila tomu, co ji Pete navykládal. Konec takový hysterický a otevřený, člověk si sám domyslí, jak to asi dopadlo. Každopádně bych určitě s Petem další budoucnost neplánovala.

Lka
03.01.2019 4 z 5

Pěkná kniha, četlo se to dobře. Škoda, že ten konec zůstal otevřený...

TaPetra
19.10.2018 4 z 5

dobře se čte, taková oddychovka

elisa194
01.10.2018 3 z 5

Kniha se velmi dobře čte, tím, že má tak malo stranek, tak je přečtena hned. Nejdřív mi byla hlavní hrdinka sympatická, pak se začala chovat hloupě. Každopádně takového chlapa bych si nedržela ani omylem..

mariva
30.08.2018 4 z 5

Knížka se nečekaně dobře četla, děj rychle ubíhal a jak už tu někdo napsal - zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Trochu mě zklamal více méně otevřený konec, je na čtenáři, aby si domyslel, co bylo dál.

gambáčová
28.08.2018 4 z 5

Kniha se dobře četla. Mie jsem fandila ale myslím, že nakonec za to Pete nestál.

ArwenAragorn
25.08.2018 5 z 5

Líbilo se mi, jak Mia bojovala za svého přítele, i když on podle mě za to stejně nestál.
Čtivá oddechovka, pro mě je to vítané zpestření po všech těch thrillerech.

eva2114
24.07.2018 4 z 5

nie som cielova skupina zenskych knih, radsej siaham po detektívkach a thrilleroch, ale toto sa celkom dalo citat. Na letnu dovolenku - doobedu som ju vzala dom ruk a podvecer je docitana.

Simoniice
06.02.2018 5 z 5

Kniha byla velice čtivá. Tento typ knih mám ráda. Čekala jsem trošku drama na konci. Autorce to ale prominu a určitě sáhnu po její další knize.

olcab
30.05.2017 3 z 5

Celkem se mi kniha dobře četla, taková oddechovka...jo, zoufalé ženy dělají zoufalé činy :-)

blonďatá.luc
29.05.2017 3 z 5

Z knihy mám rozporuplné pocity. Nemohla jsem ji pomalu odložit, což značí o stylu psaní jen samá pozitiva, na druhou stranu jsem nečekala, že se z knihy vyklube takový společenský thriller. Hlavní hrdinka mi napřed přišla sympatická a milá, pak iracionální a nebezpečná a nakonec možná až hloupá.

perpe2a
08.05.2017 2 z 5

No tak mám rozporuplné pocity, na jedné straně je pravda, že to může potkat každého z nás, ale že by se ta hlavní hrdinka chovala jako psychopatická kráva...no nevím. A i ten konec...chjo za mě trochu škoda času, který jsem mohla věnovat jiné knize.

nevěra pro ženy partnerské vztahy

Lucy Dawson
britská
2014  74%Milenka mého muže
2015  72%Ten, kdo odešel

Kniha Milenka mého muže je v