Milenka mého muže

Zjistíte, že je vám nevěrný. Odkráčíte středem, nebo začnete bojovat? Mia je přesvědčená, že našla svou životní lásku. Toho pravého. Muže, se kterým zestárne. Tohle přece žena pozná, ne? Textovka v Peteho telefonu ji krutě vyvede z omylu. Takže on má milenku... Jakmile přejde počáteční šok, Mia se rozhodne bojovat. Ne, nezahrne Peteho výčitkami ani ho neopustí. Vždyť oni dva patří k sobě! Plna odhodlání se snaží o své sokyni zjistit co nejvíc, aby ji mohla zničit. To by přece na jejím místě udělala každá. Postupně se Mia začne zamotávat do vlastních lží i nastražených pastí a čím dál víc ohrožuje to, co původně chtěla zachránit. Posedlost je vskutku špatný rádce a Mia zanedlouho začne váhat, jestli se nedopustila největší chyby ve svém životě. Jak ale v zoufalství poznat, že už jsme zašli příliš daleko?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210930/milenka-meho-muze-BHQ-210930.jpg 3.8145
Vydáno · Domino

His other lover · 2008

Kniha Milenka mého muže

LucyBooks
předevčírem

Knížka se mi líbila. Sice bych asi čekala trochu jiné zakončení, více realističtější, ale jsem spokojená.
Líbilo se mi, že nešlo o žádný přeslazený román, jak to může na prvním pohled vypadat. Určitě je i svým způsobem na zamyšlení, původně jsem si myslela, že dopadne trochu jinak. Postavy mi byly symptaciké.
Knížka se mi četla velmi rychle, doporučuji.

Nunynka

Tak ten konec rozdychavam ještě teď. Knížka byla že začátku trochu zdlouhava,ale četla se dobře. Sice tam za mě nebyl žádnej kladnější hrdina a hlavní hrdinka byla opravdu naivka,ale tak je to asi i v životě.

Synysterka

Taková fajn oddychová kniha, čte se úplně sama. Byla jsem zvědavá, co dalšího Mia vyvede, jak se popere s celou situací. Zároveň jsem nevěřila tomu, co ji Pete navykládal. Konec takový hysterický a otevřený, člověk si sám domyslí, jak to asi dopadlo. Každopádně bych určitě s Petem další budoucnost neplánovala.

Lka

Pěkná kniha, četlo se to dobře. Škoda, že ten konec zůstal otevřený...

TaPetra
19.10.2018

dobře se čte, taková oddychovka

elisa194
01.10.2018

Kniha se velmi dobře čte, tím, že má tak malo stranek, tak je přečtena hned. Nejdřív mi byla hlavní hrdinka sympatická, pak se začala chovat hloupě. Každopádně takového chlapa bych si nedržela ani omylem..

mariva
30.08.2018

Knížka se nečekaně dobře četla, děj rychle ubíhal a jak už tu někdo napsal - zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Trochu mě zklamal více méně otevřený konec, je na čtenáři, aby si domyslel, co bylo dál.

gambáčová
28.08.2018

Kniha se dobře četla. Mie jsem fandila ale myslím, že nakonec za to Pete nestál.

Lucy Dawson
britská

Kniha Milenka mého muže je v

Právě čtených2x