swayno swayno komentáře u knih

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Moc jsem od knihy neočekávala a nemohla jsem se odtrhnout a přečetla ji jedním dechem!

30.06.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Parádní oddechovka, přečteno skoro jedním dechem :-)

25.03.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

super :)

04.01.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

NAPROSTÁ PECKA!!! PŘEČTENO ZA JEDNU NOC

13.05.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Podle mě nejlepší kniha autora. Nemohla jsem se odtrhnout. Ale trošku mě rozčilovalo, že během knihy byly různé indicie, avšak nikdo se jimi nezaobíral, což byla taková okatá nápověda :))

07.02.2018 5 z 5

Trainspotting Trainspotting Irvine Welsh

nedočteno, nějak mě to nechytlo, ačkoliv film umím po předu i pozpátku, knížku odkládám

03.02.2018

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Nemohla jsem přestat číst. I když jsem měla tucha, jak to dopadne, stejně mě to překvapovalo a překvapovalo :) za mě super. Občas mi Edward připomínal Greye.

18.10.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Přečteno za jeden den, jedním dechem a s milionem slz.

25.09.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

příjemná oddechovka, navzdory recenzím se u mne výbuchy smíchu nekonaly, ale i tak knihu hodnotím kladně.

09.07.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

čekala jsem od knihy mnohem víc :( postav málo, takže nebylo až tak těžký odhalit kdo co a jak.

15.05.2017 3 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Klasika. Pěkná. Na mě teda trošku zdlouhavá a ke konci už se mi všechny ty postavy a jména pletly :(

26.02.2017 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Pěkný :)!! Čtivý, svižný.

30.01.2017 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Už to vypadalo, že tu knížku nikdy nedočtu. Snad 3/4 byly naprosto nezáživný, zmatený a vcelku o ničem. Konec měl spád, tam mě to začalo bavit. Některé pasáže byly hodně přitažené za vlasy, nepřirozené a až moc drsňácké. Celkem zklamání z celé knihy.

28.09.2016 2 z 5

Hry o život (trilógia) Hry o život (trilógia) Suzanne Collins

první dvě knihy byly dobré, dobře se to četlo, mělo to děj. Poslední byla taková slabší.

07.08.2016 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhý díl jsem dříve četla, než viděla a jsem za to ráda. Přečteno během dvou dnů, skvěle se to louská, děj se svižný a napínavý.

24.07.2016 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

kniha se mi četla mnohem lépe než první díl, občas jsem se ztrácela ve jménech (asi příště napíšu nějaký tahák :-). Vraha jsem si tipovala správně už od půlky knihy, takže za mě celkem spokojenost. Těším se na další díl.

20.07.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

naprostá bomba, přečteno jedním dechem.

12.03.2016 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Od začátku jsem tušila, kdo bude ten "padouch", nicméně to vůbec ničemu nevadilo. Co mi vadilo, bylo množství jmen a postav, trošku jsem se v tom začala ztrácet. U Bryndzy je mi vždy líto každé přečtené stránky, protože vím, že jsem zas o stránku blíž konci :-))

10.01.2022 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

mě se moc líbilo, přečteno jedním dechem.

03.05.2020 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Zajímavě psané, zase trošku něco jiného, ale co se příběhu týče, za mě nic moc.

28.01.2019 3 z 5