Sudin Sudin komentáře u knih

Noc Noc Bernard Minier

Rozhodně nejslabší díl série. Neuvěřitelné, překombinované, závěr taky nic moc ... hodně se mi líbila narážka na Ramba v komentářích :-)).

05.08.2019 3 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Tak kde začít ... knihy čtu v sérii jak jdou za sebou, tak se mi líbí, že se dotahují i neuzavřené linky z předchozích knih. Spasitel nenudí, postav a dějových linek je možná až moc, ale i tak se to dobře čte a nejde se odtrhnout. Pachatele jsem tušil od třetiny knihy, ale stejně jsem si musel počkat na vysvětlení proč, co a jak. 85%

29.07.2019 4 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Moje první kniha od autora a hodně se mi líbila. Temné zákoutí nemocné mysli mě bavilo číst, ale měl jsem lehký pocit že už jsem to někde viděl nebo četl. Každopádně si přečtu autorovy další knihy.

21.07.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se dobře četla, zajímavé střídání vyprávění obou žen. Mrazivý thriller to nebyl, ale stálo to za přečtení.

14.07.2019 4 z 5

Absolutní zlo Absolutní zlo Alex Kava (p)

Docela mě to bavilo, krátké kapitoly, rychle to ubíhá, teď ještě sehnat volné pokračování.

14.07.2019 4 z 5

Amnézie Amnézie Michael Robotham

Tak tohle mě vůbec nebavilo, po dvou super knihách Podezřelý a hlavně Řekni lituji, byla tahle kniha strašně nezáživná a utahaná. Autor si zřejmě vybral slabší chvilku, protože jinak psát umí.

03.07.2019 2 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Super čtení, už aby bylo pokračování!! Mě se narozdíl od většiny líbí, že bude ještě pokračování. Těším se na další deník (pokud ještě nějaký bude) a na dějovou linku s... nebudu prozrazovat, kdo četl určitě si domyslí.

26.06.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Taková oddychová jednohubka i když hodně brutální, jak je u Cartera zvykem.

17.06.2019 4 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Dávám hvězdu na víc za originálního hlavního "hrdinu", ale jinak mi příběh přišel takový průměrný. Wow efekt se u mně nekonal. Možná z toho bude v budoucnu úspěšný seriál.

15.05.2019 4 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Z počátku velká nuda, postavy vyloženě otravné, ale za půlkou až se příběh začne rozplétat už to ušlo. Za mně průměr.

28.04.2019 3 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Nějak jsem se z počátku nemohl začíst, prostřední pasáž nebyla špatná a nakonci to zase trochu upadlo. Na to že to není má cílová skupina to ušlo u když bát jsem se u knihy nezačal.

15.04.2019 3 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Opět mě to bavilo jako předešlé knihy. Vyhovuje mi ten styl psaní, krátké kapitoly, pořád se něco děje a člověk má chuť číst pořád dál a dál. I přes spoustu postav byl příběh originální a napínavý. Za mně spokojenost a těším se na další knihu autora.

06.04.2019 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Takový typický Jeffery. Knihy mi už přijdou až moc překombinované, ale číst se to pořád dá. Každopádně šablona je pokaždé stejná, což je škoda.

29.03.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Těžko uvěřitelný příběh a za mně to byla poměrně nuda, jak se všechno pořád točilo jen kolem Millie. Ale napsáno to nebylo špatně, takže jako průměrná oddychovka dobré.

02.03.2019 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha nebyla špatná četla se dobře, ale jaksi jsem postrádal zásadní prvek pro detektivku a to je napětí. Ve finále mi bylo úplně jedno kdo to udělal. Za týden už nebudu o knize vědět.

18.02.2019 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Za mně to je kniha loňského roku. Tak rychle jsem knihu asi nikdy nepřečetl. Nešlo se odtrhnout :-). Krátké kapitoly, žádná hluchá místa a jízda od začátku až do konce. A to střídání s deníkem je jen třešničkou na dortu. Doufám že si autor udrží kvalitu i v dalších knihách.

13.02.2019 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Mě se kniha líbila více než Ostré předměty. Pořád se něco dělo a postupné odkrýváni osudného dne mě bavilo. Konec mohl být o trošku propracovanější, ale i tak převládá spokojenost.

12.02.2019 4 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Víceméně navazuje na Skálu, pro mě to byl o něco slabší díl než první. Čekal jsem oddychové čtení a dostal jsem ho. Čte se to dobře a příběh uteče hodně rychle.

03.01.2019 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Tak tohle mě bavilo od začátku až do konce. Po slabší Nemesis jsem dostal to co jsem očekával od Nesba a těším se na pokračování série.

29.12.2018 5 z 5

Skála Skála Peter May

Pro mně to bylo příjemné oddychové čtení mezi "brutálnějšími" kousky :-). Vše ostatní už bylo dříve napsáno.

19.12.2018 4 z 5