stepka3765 stepka3765 komentáře u knih

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Nejlepší kniha, kterou jsem přečetla za rok 2015, a možná vůbec! I když mi trvalo nějaký čas se knihou prokousat, nikdy jsem se nenudila! A ten konec! :3 :D

03.09.2015 5 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Miluju roadtripy, takže tohle byla ta pravá knížka pro mě! Doporučuji! :)

22.08.2015 5 z 5

Zamilovaná princezna Zamilovaná princezna Meg Cabot

V tomhle díle mě strašně štvala Grandmére! Ve filmu je úplně jiná, milejší, ale tady se mi zprotivila. Ale stejně jsem si knížku užila, a jdu na další díl :)

13.08.2015 5 z 5

Místo pro princeznu! Místo pro princeznu! Meg Cabot

Nejlepší série! Mohla bych to číst pořád a pořád a pořád :D

11.08.2015 5 z 5

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Mia nikdy neomrzí! Knížku jsem četla po druhé, poprvé jsem ji četla někdy před 5 lety. Rychlé čtení :)

10.08.2015 5 z 5

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

Tak tahle knížka byla přesně to pravý čtení na pláž! Oddychovka, nic nároočného na přemýšlení! Od autorky si určitě přečtu další knihy! :)

08.08.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Zhodnotím celou sérii. Nebyla to vůbec špatná série, ale není to moje nejoblíbenější. Něco mi tam chybělo a někdy mi i hlavní postavy lezli na nervy. Ale kdo má rád dystopie, tak se mu to bude líbit :)

03.08.2015 4 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Pěkný začátek :)

16.07.2015 4 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Super rychlé čtení! Perfektní! Nic bych tomu nevyčetla :)

15.07.2015 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Jelikož Krásná katastrofa je moje nejoblíbenější knížka, tak na tuhle jsem se moc těšila. A nezklamala mě! Bylo to super, moc jsem si knížku užila a hned se jdu vrhnout na Nádhernou svatbu :)

14.07.2015 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Nádherně napsaná kniha! I když to je určený pro menší děti, tak já si myslím, že by si to měl přečíst každý. :)

12.07.2015 5 z 5

Vždycky budeme mít léto Vždycky budeme mít léto Jenny Han

Konec pro mě trošku předvídatelný. Super trilogie, doporučuji :)

09.07.2015 5 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Super jako díl předtím :)

08.07.2015 5 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Perfektní čtení na léto! Přečetla jsem to jedním dechem a jdu se vrhnout na další díl. :)

05.07.2015 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Skvělá knížka! Jsem zvědavá jak to skončí!

05.07.2015 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Na tuhle knížku jsem se moc těšila. Byla to takový oddychovka, žádná složitá zápletka, no prostě super čtení na léto :)

28.06.2015 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Celý příběh se mi docela líbil, i když to nebyla má nejoblíbenější série, což dokazuje, že jsem tomu dala 4 hvězdičky. Zakončení bylo suprový, Richelle Mead je pro mě prostě Paní Spisovatelka, miluju její styl psaní.

23.06.2015 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Napínavá knížka, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Od autorky jsem četla i Temný kouty, a musím říct, že mě bavily o něco víc než Zmizelá.
Ale stejně dávám pět hvězdiček. Doporučuji! :)

14.06.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nejlepší knížka vůbec! Nebylo to nic náročnýho, prostě lehký čtení, při kterém jsem se i zasmála!
Doporučuji! :)

10.06.2015 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Musím přiznat, že tenhle díl mě bavil víc, než ten první. Jsem zvědavá, jak bude série pokračovat!

08.06.2015 4 z 5