stepka3765 stepka3765 komentáře u knih

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Nádhera. Skvělá série která stojí za přečtení. Všechny 3 díly se četly fakt rychle. V prvních 2 dílech jsem měla problémy s Rafem, nějak mi nepřirostl k srdci a přišel mi takový protivný, ale v tomhle posledním díle jsem si ho vážně oblíbila.

11.05.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Celou trilogií jsem doslova prolítla a bavilo mě to! Jasně, není to moc na přemýšlení, ale báječně jsem si u knížek odpočinula. Upřímně jsem nečekala zvrat, který nastal na konci druhého dílu, ale nakonec mě to chytlo a nemohla jsem se odtrhnout. Jen ten konec nijak moc nepřekvapil.

04.02.2018 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

První díl pro mě nebyl až taková pecka, ale pořád dobrá oddychovka. Ale druhý díl byl bomba a třetí díl jsem přečetla za jeden den, nemohla jsem se od něj odtrhnout! Naprosto skvělé zakončení trilogie. Celou sérii hodnotím jako jednu z nejlepších co jsem zatim četla.

21.01.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Sice je to děsně tlustá kniha, ale četlo se to rychlosti blesku. Takových zvratů! Dočetla jsem poslední stránku a nemohla jsem uvěřit,že už je konec. Kde je další díl? Já snad začnu číst knihy i v angličtině, jen abych věděla, jak to bude pokračovat.
Doporučuji!!

23.04.2017 5 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Milá knížka, která se čte hrozně rychle. Co jsem ocenila, byly krátké kapitoly, díky kterým jsem měla nutkání číst dál a dál a najednou jsem byla na poslední stránce :). Přiběh už mě zase tolik nenadchl, proto ty čtyři hvězdičky.

21.03.2017 4 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Skvělý začátek série. Od autorky jsem četla sérii Vampýrská akademie a ta se mi moc líbila. U téhle knížky autorka opět nezklamala!

24.01.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Sto hvězdiček! Série je s každou další knížkou lepší a lepší. Styl psaní autorky je prostě nádherný! Věřím, že další díl bude zase pecka.

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Sarah je moje nejoblíbenější autorka, sérii Skleněný trůn miluji, takže po tomhle jsem ihned sáhla!
Nezklamalo mě to! Knížku řadím k mým nejoblíbenějším :)

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Jedním slovem: Pecka!! Neskutečně dobře se mi knížka četla. Bylo to napínavé, postavy mi sedly a romantika taky nechyběla.

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Podobnou knížku jsem ještě neviděla, ani nečetla. Super! Myslela jsem si, že mě tenhle styl psaní nechytne, ale naopak! I když je to poměrně tlustá knížka, četlo se to samo :)
Honem druhý díl!

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Colleen prostě umí! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Snad od autorky vyjdou i jiné knížky :)

Winter Winter Marissa Meyer

Nejlepší závěr série! Winter mě neskutečně bavila, příběh mě úplně pohltil. Doporučuji!!

27.12.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Selekce se řadí k mým nejoblíbenějším trilogiím, takže jsem se na tuto knížku těšila. Nebyla sice až tak skvělý jako Selekce, ale přesto ji dávám 5 hvězdiček. Jen by mě zajímalo, jestli bude i nějaké pokračování :)

20.06.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tak nevím, co si mám o knížce myslet. Na jednu stranu mě knížka bavila, ale ten konec mi přišel divný.

13.06.2016 4 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Moc pěkné napsaná knížka. Nejdřív jsem si nemohla zvyknout na styl psaní bez velkých písmen, ale po pár kapitolách už to šlo a četlo se to samo :).

24.04.2016 4 z 5

Vězeň noci a mlhy Vězeň noci a mlhy Anne Blankman

Jelikož mě zajímá téma druhé světové války, na knihu jsem se těšila. A nezklamala mě, bylo to napínavé, temné. Doufám,že co nejdříve bude další díl! :)

14.04.2016 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Moc hezky napsaná knížka. Oddychovka, u které se nemusí moc přemýšlet, přečetla jsem ji jedním dechem. :)

26.03.2016 4 z 5

Objetí Objetí Jessica Shirvington

Knížka mě moc nenadchla, proto dávám tři hvězdičky. Pro mě to byl průměr a uvidím, jestli si vůbec přečtu další díl.

12.03.2016 3 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Zábavná, odpočinková knížka. Doporučuji těm, co hledají něco jednoduchého a rychlého na čtení :)

25.02.2016 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Tak to byla pecka! Tahle knížka se hned zařadila mezi moje nejoblíbenější! :)

22.02.2016 5 z 5