stepka3765 stepka3765 komentáře u knih

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Kdybych mohla dám i víc hvězdiček! Už aby bylo pokračování :)

15.02.2016 5 z 5

Krásná knížka na navození vánoční nálady :)

14.12.2015 5 z 5

Následníci - Ostrov ztracených Následníci - Ostrov ztracených Melissa de la Cruz

nejdřív jsem viděla film, ale knížka se mi moc líbila! :)

04.12.2015 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tak za prvé ta obálka je božská, nejhezčí co jsem zatím viděla. A obsah knížky je taky dokonalý! Jdu pokračovat druhým dílem.! :)

20.11.2015 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Za mě asi zatím nejlepší díl :)

16.11.2015 5 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Takže... doufám, že bude další díl, protože ten konec byl takový otevřený. Jinak za mě plný počet hvězdiček, bylo to čtivé a moc se mi to líbilo. :)

12.11.2015 5 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Knížka se mi líbila, byla to asi moje první knížka o andělech a určitě není poslední. :)

08.11.2015 4 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

Zábavné čtení :) Na prázdniny to pravé!

30.10.2015 4 z 5

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Krásný, sladký příběh na závěr. Isla je něco podobnýho jako já, takže jsem se v knížce fakt viděla. S Joshem byli strašně sladký :3. A když se tam objevila Anna a St. Clair, Lola a Cricket a Meredith, to bylo úžasný. :) Stephanie Perkins má krásně napsaný a promyšlený knížky, zvedly mi náladu o 100%! Určitě jsem je nečetla naposled.

23.10.2015 5 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Skvělé! Sice jsem měla o malinko víc radši Polibek pro Annu, ale tohle mě mile překvapilo! :)

19.10.2015 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Napínavý díl, super zakončení série :)

13.10.2015 4 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Přečteno za jedno dopoledne! Zábavné čtení :)

11.10.2015 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Druhá knížka se mi líbila možná ještě víc než první :) Ihned jdu na další díl :D

10.10.2015 4 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Pěkný začátek série, uvidím jak se ot bude vyvíjet dál, ale zatím se mi to líbí :)

08.10.2015 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Ještě u žádné knížky se mi nestalo, abych ji zbožňovala po prvních 30 stránkách! Nejoblíbenější kniha roku! Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

04.10.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Nejočekávanější kniha podzimu! :D Doslova jsem knížkou prolítla! Dávám 15/10 :D

29.09.2015 5 z 5

Zpovědi podezřelé Zpovědi podezřelé James Patterson

Moc hezky napsaná knížka, četlo se to samo. :)

27.09.2015 4 z 5

Jane - moderní příběh Jany Eyrové Jane - moderní příběh Jany Eyrové April Lindner

Já nemám slov. Úplně jsem knížkou proletěla a když jsem byla na poslední stránce, hledala jsem další :D. Po přečtení téhle knížky určitě někdy sáhnu po orginálu Jana Eyrová! :)

22.09.2015 5 z 5

Navždy princeznou Navždy princeznou Meg Cabot

Tenhle díl se mi líbil nejvíc z celý série! Všechny díly byly super, ale na tenhle nic nemá. :)

20.09.2015 5 z 5

Princezna na večírku Princezna na večírku Meg Cabot

Zábavné, rychlé čtení. Nic složitého jako všechny předešlé díly. :)

13.09.2015 4 z 5