Svět poté

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V prvním dílu světového bestselleru Pád andělů jsme sledovali osud dívky Penryn a její rodiny poté, co na zem sestoupili andělé apokalypsy a uvrhli celý svět do chaosu. Pro všechny lidské bytosti nastal Svět poté. Nikomu se nedá věřit, každý musí spoléhat jen sám na sebe. To se týká jak Penryn, která pro ostatní jakoby vstala z mrtvých, tak i Paige, připomínající nyní oživlé monstrum. Po masakru přeživších lidí Paige zmizí a Penryn se vydává sestru hledat. Projíždí ulicemi San Franciska a nestačí se divit – kde všichni jsou? Pátrání ji zavede až do doupěte andělů, kde pronikne do jejich hrozivých plánů. Mezitím Raffe usilovně hledá svá křídla. Setkává se s Penryn a náhle stojí před otázkou – má zachránit svá křídla, nebo pomoci Penryn přežít? První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229915/big_penryn-a-konec-dni-svet-pote-qvI-229915.jpg 4.4186
Série:

Penryn a Konec dní 2.


Žánr:
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Motto
Originální název:

World After, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (47)

Kniha Svět poté

Petra-1
27.11.2021

Tuhle sérii naprosto miluji. Drama, napětí a hlavně odvaha se nevzdat.
Nejenže autorka popsala skvělý postapokalypticky svět, ale skvělé postavy.
Penryn a Rafe jsou moje nejoblíbenější literární postavy. Oba jsou chytří, odvážní, vtipní, loajální a neuvěřitelně se doplňují. Ve spoustě knih je hloupá, uplakaná hlavní hrdinka bez špetky sebeúcty a to dokáže pokazit celou knihu. Tady je přesný opak - bojovnice.
Poslední knihu jsem četla v originále a rozhodně je stejně dobrá jako díly předchozí. Upřímně mě hrozně štve, že u podobných knih nevyjde překlad a potom vidím některé příšerné knihy, které se proslaví jen díky marketingu.

lenka7679
07.04.2021

Musím říct, že jediné, co mě na této sérii mrzelo bylo to, že nevyšel poslední díl. To je chyba. Když vyjdou dva díly, měl by vyjít i ten poslední. Třetí jsem si tedy přečetla v originále.


diana1217
26.03.2021

Celá série je skvělá. Třetí díl jsem koupila přes ebay v angličtině.

Ivka14
07.02.2021

Druhý díl jsem přečetla a musím říct, že mě to vůbec nebavilo. Nevím, jak se to stalo, buď mi nesedl styl psaní nebo mě ten svět nezaujal tak, jak jsem si představovala.

Přečetla jsem o třetí díl v angličtině a autorka by nejlíp udělala, kdyby vydala jen první knihu. Konec mě zklamal..

Ludy1990
05.12.2020

Docela zajímavá četba,místy to bylo napínavé,akční i zábavné.Škoda,že se nedočkám 3 dílu.

Ketfl
05.12.2020

I druhý díl byl naprosto skvělý! Opět akce od první do poslední stránky. Nemohla jsem se absolutně dočkat, až se Penryn opět setká s Raffem. A když se tak konečně stalo? Ach, moje srdíčko si úplně poskočilo. Zbožňuju tu jiskru mezi nimi.

Co ale považuju za absolutně trestuhodné je, že nakladatelství nepřeloží a nevydá poslední díl série!!! To mě totálně nadzvedlo ze židle. Čtenář něco rozečte a nakonec si nepřečte, jak to celé dopadne? No, třetí díl jsem si sehnala tedy v AJ, tak snad to nějak přelouskám.

EvaSupovic
11.10.2020

Jelikož už jsem věděla z prvniho dílu na co můžu čekat, tak mě dvojka dostala stejně jako Pád. Nečekala jsem, že v knize o andělech by mohly lítat kusy krve a masa, ale i tohle podání mě celkem strhlo ke čtení až do posledního řádku. Zamilovala jsem si Raffeho stejně jako Penryn. Až na ten konec, přišel mi stále otevřený....

radusska6452
03.03.2020

Snad někdo přeloží ten třetí díl.

1