Zpovědi podezřelé

Zpovědi podezřelé https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252706/bmid_zpovedi-podezrele-MWo-252706.jpg 4 128 36

Tandy Angel série

Když se Tandy jednoho dne probudí, zjistí, že její rodiče byli zavražděni. V tuto chvíli jsou jisté jen tři věci. Zaprvé byla nejspíš poslední, kdo je viděl naživu. Zadruhé seznam podezřelých zahrnuje pouze ji a její tři sourozence. A zatřetí – nemůže věřit nikomu, možná ani sama sobě. Jak se Tandy snaží očistit jméno své rodiny, začnou se jí vracet záblesky vzpomínek, o kterých ani netušila, že je má. A čím více proniká do rodinných tajemství, tím více se objevují nebezpečné a těžko uvěřitelné věci. A kdo ví, čeho jsou členové její rodiny skutečně schopní?!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , CooBoo

Confessions of a Murder Suspect , 2012

Nathally
08.11.2023 5 z 5

Takhle čtivou knížku jsem už dlouho neměla. Kapitola má vždy tak 3 stránky, takže se rychle čte. Upřímně, vůbec bych si netipla, kdo mohl být vrah a opravdu mě to překvapilo. Už teď se těším na druhy díl, protože Tandy jsem si hnedka oblíbila. Jediné, co mi opravdu vadilo, tak policista Caputo, který stále pletl jméno Tandy. Ale co už. Knížku doporučuji.

Mikiem
26.10.2022 5 z 5

Kniha dobrá od začátku do konce akorát mě zklamal ten konec, čekala jsem od toho víc jinak dávám celkově plus

kačuleee29
30.10.2021 5 z 5

Kniha byla úžasná! Nemohla jsem přestat číst :D. Jediné co mě malilinko omrzelo byl ten "vrah"... Ale určitě doporučuji milovníkům detektivek (jako jsem já :D)!

ErčaV.
08.09.2021 5 z 5

Kniha se mi velmi dobře četla a je super, že má kniha krátké kapitoly.

TeriLin1111
31.07.2021 3 z 5

Taková pohodová detektivka pro mládež typu hlavní hrdinka ze sebe dělá detektiva. Já mám tyhle knížky na léto ráda a tohle byla fakt pohodička. Konec mě v jednu chvíli napadl ale nečekala jsem že se to nakonec fakt stane. Hodně mě překvapil vztah mezi rodiči a jejich dětmi a co všechno se tam odehrávalo (prášky atd.). Hodně čtivě napsáno, přečetla jsem asi za dva dny.

klara9522
21.01.2021 3 z 5

Přišlo mi to spíš jako detektivka pro teenagery. Dlouho jsem se jí prokousavala,až poslední tretina mne chytla dočetla jsem ji pak rychle. Rozhodně to ale spatna kniha není.

Josefie
31.10.2020 5 z 5

Kniha mile překvapila. A konec jsem tušila už od začátku :p

Elka252
20.10.2020 4 z 5

Příjemná kniha přečtená za jedno dopoledne. Stále se zde něco děje a věci mají rychlí spád. Kniha má překvapivý konec protože jestli jsem si o těch bestiích (rodičích) Angelových něco myslela tak to že skončí jinak.

Michy
14.08.2020

Po dlouhé době jsem knihu přečetla za dva dny. Krásný, napínavý příběh s rychlým spádem a překvapivým rozzuzlením a otevřeným koncem. Super čtení. Už mám v knihovně zamluvené i pokračování a už se těším až si přečtu i to. Doporučuji.

Monkas1
18.01.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila , můžu doporučit .

lucie2371
06.03.2019 3 z 5

Kniha neurazí ale ani nenadchne. Za mě je to spíš taková oddechová detektivka pro teenagery.
Druhý díl si ale i tak přečtu.

Damonka12
22.02.2019 3 z 5

Kniha je velmi zajímavá, a ten konec to jsem opravdu nečekala, ani mě to nenapadlo. Ale některé části byli malinko divné. Celkově je kniha velmi čtivá.

Kaleigh
16.02.2019 5 z 5

Dokonalí manželé, rodiče...dokonalé děti, dokonalá pověst, dokonalé obydlí...na první pohled vše v pořádku, až příliš perfektní a pak se stane něco, co nikdo nečekal....I dokonalí jsou jen lidé se svými touhami, strachy, bolestí. Příběh o tom, že ne vše co se třpytí je opravdu takové.

Ajax68
07.01.2019 5 z 5

Tak tuhle knížku jsem si zamilovala!!!!! Moc se mi líbil styl psaní a samotný příběh byl skvělý!!!! Konec byl nečekaný a moc se mi líbil.

JitkaHambi
13.10.2018 4 z 5

Líbil se mi styl psaní, kniha pro mě byla napínavá a konec dost nečekaný.Byla jsem přesvědčená, že je vše úplně jinak :-)

SimonaP
15.07.2018 3 z 5

Zvláštní styl psaní, každopádně mě kniha bavila.

konicekbily
10.05.2018 3 z 5

Není to styl psaní Jamese, myslím si, že propůjčil své jméno a knihu napsala jeho spoluautorka. Příběh vypráví hlavní hrdinka formou monologu a dle mého názoru hodně podstatných věcí před čtenářem ukrývá. Mám z toho rozpačitý dojem.

veveronka
10.03.2018 2 z 5

nic moc

Laf
11.09.2017 3 z 5

Zajímavě a poutavě napsané. Četlo se to skoro samo. A pro mě to mělo dost nečekaný konec. Jako oddychové čtení dobrá volba :)

Calla2002
05.09.2017 5 z 5

Dokonalý,úžasný spád.Dost jsem si rodinu Angelových oblíbila a u konce jsem byla strašně napnutá mega moc se těším až si přečtu další díl... Rozhodně doporučuji!

detektivní a krimi romány americká literatura

Autoři knihy

James Patterson