Zpovědi podezřelé

Zpovědi podezřelé https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252706/bmid_zpovedi-podezrele-MWo-252706.jpg 4 128 36

Tandy Angel série

Když se Tandy jednoho dne probudí, zjistí, že její rodiče byli zavražděni. V tuto chvíli jsou jisté jen tři věci. Zaprvé byla nejspíš poslední, kdo je viděl naživu. Zadruhé seznam podezřelých zahrnuje pouze ji a její tři sourozence. A zatřetí – nemůže věřit nikomu, možná ani sama sobě. Jak se Tandy snaží očistit jméno své rodiny, začnou se jí vracet záblesky vzpomínek, o kterých ani netušila, že je má. A čím více proniká do rodinných tajemství, tím více se objevují nebezpečné a těžko uvěřitelné věci. A kdo ví, čeho jsou členové její rodiny skutečně schopní?!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , CooBoo

Confessions of a Murder Suspect , 2012

bookmania
04.08.2017 4 z 5

Patterson je jeden z mých velmi oblíbených autorů. Tato kniha byla trošku slabší než jsem u něj zvyklá, ale i tak se mi moc líbila. A tím,že je mi sedmnáct jsem se úplně vžila do role hlavní postavy Tandy. Za mě úplně super.

CrazyTyna
17.06.2017

Velmi hezky napsaná a popsaná kniha. Díky spoustě detailů si to můžete úžasně představit, a spisovatelé si, když to tak řeknu, pohrávají s tvými úsudky, proto tě zřejmě nenapadne vrah, což je hlavní děj.

židlička
04.03.2017 3 z 5

Začátek slabý, konec to docela napravil, asi od půli knihy jsem tušila, jak zemřeli rodiče, ovšem dobrá oddechovka :)

Knižní střípky
30.12.2016 4 z 5

Přiznám se, že mi chvíli trvalo se začíst, ale pak se to rozjelo a jsem ráda, že jsem vytrvala, rozpačitý začátek mi konec bohatě vynahradil. Je možné, že i díky tomu, že mám prostě pro pana Pattersona odjakživa slabost jsem knihu nevzdala a četla dále.....Ale určitě si přečtu i další díl, jsem zvědavá, jak se bude dařit Tandy a jejím sourozencům.....

Roselunda 1928
25.07.2016 4 z 5

Moc se mi líbí, jak se Tandy během vyprávění příběhu obrací ke čtenářům. K ději snad jediná připomínka, zdálo se mi to místy až moc chaotické. Jinak pěkné, četlo se to rychle a opravdu jsem nečekala, že by Angelovi zemřeli právě takhle...

mirunda
30.06.2016 3 z 5

Četlo se sice rychle, ale příběh mi přišel dost neúplný. Spousta toho nebyla vysvětlena.

Alethea_k
04.06.2016 1 z 5

Kniha se mi vůbec nelíbila, ani jsem ji nedočetla. Slibovala jsem si od toho docela dost, ale místo toho jen nenávidím větu: Ale to až později.
Možná mi přišla pod ruku jen v blbou chvíli a někdy jí dám druhou šanci.

Vendelín2000
14.03.2016 3 z 5

Přečteno za dvě hodiny. Závěr mě dost zklamal a čekala jsem od knihy trochu víc, ale styl psaní byl velice příjemný. Za mě skvělá oddechovka.

luciefeix
31.01.2016 3 z 5

první půlka mě moc nebavila ale druhá už byla lepší , o druhém dílu popřemýšlím přeci jen hodně otázek nebylo zodpovězeno . kniha je psaná že hrdinka mluví ke čtenářům a pokládá otázky což se mi ze začátku dost nelíbilo ..

Lucik38
16.01.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.Velmi zvláštní rodina,musím přiznat.Konec mi přišel neuplný a zajímalo by mě co se stalo s Mattym.Doporučuji :)

adela3429
26.12.2015 2 z 5

Na začátku mě to bavilo, ale když se postupně začaly odkrývat záhady a čtenáři získali odpovědi, moje mínění o knize dost kleslo. Neskutečně přehnané a překombinované. Na další díly se určitě nechystám.

muchomurka
17.12.2015 5 z 5

Mně se tahle knížka fakt líbila. Něco úplně jiného, než jsem čekala. Praštěné, přitažené za vlasy, neskutečné a přesto něčím fascinující. Rodina Tandy byla rozhodně minimálně zajímavá, je škoda, že všechno bylo řečeno v náznacích, spousta událostí jen zmíněna se slovy, že je to jiný příběh či vyprávění na jindy - to mě štvalo, fakt bych si ty příhody ráda přečetla. Také mi chvílemi přišlo, že je to zdlouhavé, přitom tam bylo tolik zajímavých namětů a vzpomínek. Čekala jsem, že různě zainteresované osoby budou mít pro příběh nějakou podstatu, ale jak jsem již psala, vše pouze okrajově, náznakově. Závěr mě překvapil, to jsem teda nečekala, ale proč ne? Jen škoda, že spousta věci zůstala nedovysvětlena, otázky, které si na konci kladla Tandy, a nejen ty, bych ráda měla zodpovězené. Přijde mi, jako by mě o něco autoři ochudili. Přesto jsem spokojená. :-)

LilianaFalcon
10.12.2015 2 z 5

Přemrštěné a přitažené za vlasy ;-)

stepka3765
27.09.2015 4 z 5

Moc hezky napsaná knížka, četlo se to samo. :)

Sušenka1556
04.09.2015 4 z 5

Nebyla sice úplně dokonalá ,ale je to taková kniha ,nad kterou se chcete pozastavit a snažit se řešit záhady spolu s hlavním hrdinou.

Melindaaaa
21.08.2015 4 z 5

Zpovědi podezřelé mi trochu připomínají detektivky, které jsem četla jako menší. Tím však nijak nechci shazovat jejich kvalitu. Tahle začínající série s mladou hlavní hrdinkou zdatně šlape na paty ostatním Pattersonovým dílům a může se zalíbit i starším čtenářům. To, že obálka je taky mnohem povedenější, než všechny ostatní taky není nutno zdůrazňovat. Odkaz na kompletní recenzi naleznete v záložce Recenze :)