Vraždy na střední škole

Po smrti svých rodičů Tandy pokračuje v pátrání po vlastní minulosti a doufá, že se dokáže povznést nad špinavé dědictví, které jí rodiče zanechali. Již se zdá, že se svět vrací do normálu, ale v tom okamžiku je obviněn její bratr z vraždy své okouzlující přítelkyně. Tandy se snaží dokázat bratrovu nevinu a při vlastním vyšetřování zjistí, že po celém Manhattanu jsou vražděni studenti a studentky prestižních soukromých středních škol. Jednou z posledních obětí byl student školy, na kterou chodí i sama Tandy – a ona sama až příliš dokonale zapadá do profilu obětí. Policie však odmítá brát její obavy vážně a ani si nedokáže spojit jednotlivé vraždy. Ovšem Tandy jedno ví určitě – v jejím bezprostředním okolí řádí vrah a je velmi pravděpodobné, že ona má být jeho další oběť. A tak jí zbývá stále méně času, nejen aby dokázala bratrovu nevinu, ale především aby si zachránila vlastní život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/299951/vrazdy-na-stredni-skole-7bi-299951.jpg 3.830

Tandy Angel (2.)

Confessions: The Private School Murders (2013)

Detektivky, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Linkoska
05. listopadu

Pěkná knížka, dokázala jsem ji přečíst jedním dechem...❤

SimonaP

První díl mě bavil moc, tohle mi už přišlo vyloženě jako čtení pro teenagery, nepravděpodobné, nelogické. Přečíst se to dalo, ale nic moc.

jaja1989

Nečetla jsem ještě 1. díl, ale tenhle je boží.

konicekbily

Druhý díl pokračoval monologem hlavní hrdinky a opět byla nápomocna při řešení trestníých činů. Pokud se rozhodnete ke čtení, přečtete nejdříve díl první - ve druhém dílu jsou odkazy na děj prvního dílu. Kratší kapitoly - pouze oddechovka - nic víc nečekejte.

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Calla2002

Lepší příběh a konec si nejde přát ❤

postrach
01.10.2017

Teprve před chvílí,jsem se do knihy pustila.První díl jsem zhltla,tenhle se mi líbí taky.Krátké,dobře čtivé kapitoly.Vypadá to na oddechovku.Nechybí,ani napětí.Nebyla by to Tandy,aby se do něčeho nepletla,nepouštěla se do akce na plný plyn a zase,všechno nevyřešila.Závěr knihy,se povedl.

Mergirus
21.05.2017

Tato knížka není nijak náročná a je psána stylem, který se čte krásně a rychle. Doporučuji jako oddychovku.

mirunda
07.04.2017

Kdybych nečetla už první díl a kdybych nechtěla vědět jak to dopadne, asi bych ji odložila. Výhoda je, že se dobře a rychle četla. Lehce otevřený konec mě naštval.

Roselunda 1928
23.02.2017

Příjemné a čtivé pokračování prvního dílu. Postavy sympatické, příběh napínavý a nepředvídatelný, takže jsem spokojená :)

muchomurka
03.12.2016

Mrzí mě, že jsem teďka němela moc času na čtení a knihu četla tak dlouho. To si nezasloužila. Ze začátku byla lehce nudná, neustálé vzpomínání na Jamese a pobyt ve Fern Heaven byl celkem zdlouhavý. Zato Jacob byl super postava, která ději dodala to správné. Oceňuji, že autoři udrželi postavy konzistentní a ty se přesto dokázaly posunout dál. Tandy byla pořád Tandy, tak jako v prvním díle, a přesto jiná. To se mi líbilo, že najednou nebyla jako po transplantaci duše. Stejně tak ostatní. Závěr byl napínavý a byla to jízda. :) Jen teda k vyšetřování Tandy v průběhu knihy - moc toho sama nevyšetřila, všechno jak kdyby jí spadlo do klína. Ale nevadilo mi to. Ušetřilo to případně spoustu trapných scén.

mulder
07.11.2016

Už první knížka s hlavní hrdinkou Tandy mě "dostala" a ta druhá je opět skvělá. Přeji si, aby tato série pokračovala v tomto duchu hodně dlouho. Knížka se dá zvládnout za jeden den, protože pokud vás zaujme, tak nechcete přestat číst. Byla to opravdu jízda!!!

Markéta2000
28.09.2016