Vraždy na střední škole

Po smrti svých rodičů Tandy pokračuje v pátrání po vlastní minulosti a doufá, že se dokáže povznést nad špinavé dědictví, které jí rodiče zanechali. Již se zdá, že se svět vrací do normálu, ale v tom okamžiku je obviněn její bratr z vraždy své okouzlující přítelkyně. Tandy se snaží dokázat bratrovu nevinu a při vlastním vyšetřování zjistí, že po celém Manhattanu jsou vražděni studenti a studentky prestižních soukromých středních škol. Jednou z posledních obětí byl student školy, na kterou chodí i sama Tandy – a ona sama až příliš dokonale zapadá do profilu obětí. Policie však odmítá brát její obavy vážně a ani si nedokáže spojit jednotlivé vraždy. Ovšem Tandy jedno ví určitě – v jejím bezprostředním okolí řádí vrah a je velmi pravděpodobné, že ona má být jeho další oběť. A tak jí zbývá stále méně času, nejen aby dokázala bratrovu nevinu, ale především aby si zachránila vlastní život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299951/big_vrazdy-na-stredni-skole-7bi-299951.jpg 3.944

Tandy Angel 2.

Detektivky, krimi, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

The Private School Murders, 2013

Kniha Vraždy na střední škole

kačuleee29

Jednoduše: Miluju to.
Úžasná knížka jako první díl. Pohodové čtení, které je rozhodně chytlavé. Člověk musí prostě číst stránku za stránkou :D. Každopádně, já Vám ji můžu jen a jen doporučit, protože mne to opravdu bavilo, zaujalo a skooro rozbrečelo :D. Neberte mně špatně, já jsem citlivka jo :D! Knížka se dobře čte, nejlepší určitě v létě si lehnout na lehátko a relaxovat :).
Jak tady už někdo psal -- a dotyčný měl pravdu -- nějaké scény jsou "přitažené za vlasy", ale to na tom bylo hezké, protože nejde o obyčejnou rodinu, o obyčejně prožité dny, o obyčejný New York.. všechno je tak jiné až neuvěřitelné, právě to se mi na tom líbí :).

TeriLin1111
08.08.2021

Stejně jako první díl, tohle byla taková letní oddechová teen detektivka. Některé scény byly trochu přitažené za vlasy ale překvapivě se mi tenhle díl líbil o trochu víc než ten první. Dělo se toho tady docela hodně i když teda konec nic extra. Sice je konec otevřený ale ani mi nějak moc nevadí že další díly u nás nevyšly. Jako letní čtení fajn :).

jana8352
21.11.2020

Přečetla jsem a moc mě kniha nenadchla čekala jsem trochu víc takový průměr

Jana92
02.05.2020

Jako i prvni dil knizky tak i druhy dil nezklamal :) Super pocteni,dej vas tak vtahne,ze proste musite cist stranku za strankou aby jste se dozvedeli jak to vsechno dopadne :)

lily_maleckova
24.04.2020

Druhý díl se mi líbil více, než ten první, knihu jsem si moc užila, obě knihy doporučuju!❤️

Damonka12
12.03.2019

Pro mě taková oddechovka. Zajímavý příběh, ale chvilkami nudný.

lucie2371
08.03.2019

O trochu lepší než 1. díl, proto dávám 4 *

Linkoska
05.11.2018

Pěkná knížka, dokázala jsem ji přečíst jedním dechem...❤