Vždycky budeme mít léto

Belly milovala v životě jenom dva kluky. Oba mají příjmení Fisher. A po dvouletém chození s Jeremiášem si je téměř stoprocentně jistá, že on je ten pravý. TÉMĚŘ jistá. Konrád se nikdy nevyrovnal s chybou, kterou udělal, když nechal Belly odejít. Zato Jeremiáš vždycky věděl, že Belly je dívka, pro kterou udělá cokoli. A když se Belly s Jeremiášem rozhodnou, že zpečetí svůj vztah svatbou, Konrádovi naplno dochází, že jde do tuhého. Musí Belly říct, že ji miluje, nebo ji ztratí navždy. Teď, nebo nikdy. A Belly nezbývá, než si poprvé naprosto upřímně přiznat, co k oběma cítí. A když to udělá, pochopí, co ve skrytu duše vždycky věděla: jednomu z nich bude muset zlomit srdce. Třetí část trilogie LÉTO....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170895/vzdycky-budeme-mit-leto-170895.jpg 4.2196

Léto / Letné lásky Belly 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Jota

We'll Always Have Summer, 2011

Kniha Vždycky budeme mít léto

KajkaMicinka

tyto tři série mě nikdy nezklamou, nádherná knížka

jsemknihomolka

Tato kniha mi dokázala vykouzlit usměv na tváři ale dokázala mě i rozbrečet , dlouho po dočtení jsem o ni přemýšlela . Má místo v mém srdci .

Kostka_ledu

(+ SPOILER) V posledním díle mě rozčiloval vlastně celý trojúhelník Belly - Jeremiáš - Konrád. Všichni tři ale prošli určitým přerodem. Někde jsem četla názor, že Jeremiáš a Konrád se chovali mimo charakter, já si to nemyslím. Naopak mám za to, že Konrád trochu dospěl, Belly koneckonců taky, i když asi až ke konci a občas bych ji stejně propleskla (to už asi bude charakterem). Jeremiáše dle mého semlela vysoká.
Od začátku je zhruba patrné, jak to dopadne, přesto člověka během čtení zajímá, jaké cestičky k tomu povedou.
U tohoto dílu uznávám, že byl možná trochu přitažený. Svatba byla bezesporu uspěchaná - takové věci se stávají... Ale to přebíhání od bratra k bratrovi je zvláštní. A být Belly, nevím, zda Konrádovi zapomenu, jak se ke mně choval, ale ve finále si asi neměli moc co vyčítat.

Sixtinka144

Tak i poslední díl je za mnou, a já cítím lehké zklamání. Samozřejmě, že už od začátku celé série víte, jak to skočí, ale stejně jsem se na to těšila. Autorka píše neskutečně milým způsobem, který se nádherně čte, ale tady mi to připadalo prostě moc uspěchané. Knížka je opět tenoučká, ale tomuhle dílu by možná pár stránek neuškodilo. Jinak jsem si to zase užila, občas jsem chtěla profackovat Belly a jejího přítele, ale jinak to bylo fajn. Celá tahle série mě dost překvapila, protože jsem do ní šla s nulovým očekáváním a dost mě nadchla. Prostě "letní" oddechovka, a já se k příběhu Belly určitě někdy vrátím. Takže za mě ano.

petulkapeta
11.10.2020

přiběh se mi libil...velka čast přiběhu byla o svatbě a co se mi hodně libilo byl Konruv pohled...a hlavně zavěr...

Sarah11
05.09.2020

(+ SPOILER) I když už třetí díl trošku zavání telenovelou a i když máte sto chutí profackovat hlavní hrdinku za to, jak strašně sobecky a hystericky se chová, stejně si autorka pořád dokázala udržet to "něco", co vás nutí číst dál.
Musím přiznat, že jsem zrovna nebyla fanynkou Isabelina vyvoleného, ale na úplném konci jsem cítila zadostiučinění a měla jsem pocit, že to tak mělo být. A i když je vám od začátku jasné, jak to asi skončí, autorka vás nechá v napětí až do konce, až jsem se jednu chvíli bála, že to možná bude celé jinak.
No, asi se mi bude po Cousins trošku stýskat.

Garous110
29.08.2020

Pro mě to byl asi nejslabší díl

Ocásek
06.08.2020

Povedené zakončení série Léto. Za mě asi nejlepší díl ze všech. Knížka je čtivá, má krátké kapitoly, takže vám stránky poměrně rychle mizí pod rukama.
Tušila jsem, jak tohle skončí, ale chtěla jsem vědět, jak si Belly poradí. V podstatě až do posledních stránek jsem si nebyla ničím jistá, a to se mi líbilo. Poprvé se tady objevují kapitoly psané z pohledu Conrada, kde jsem konečně mohla zjistit, co se mu celé roky honilo v hlavě.
Knížku jsem si užila a doporučuji celou sérii, které je na léto jako dělaná.