_Steff_ _Steff_ komentáře u knih

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Myšlenky knihy byly moc krásné, bylo v ní neskutečně moc věcí, nad kterými jsem se mohla zamyslet. Zklamalo mě ale, kolik sexuálních a pro mě dost zbytečných scén v knize bylo. Normálně mi tyto scény ani trochu nevadí ale v tomhle příběhu... nevím, nějak mi to tam nesedlo. Kniha sama o sobě ale moc krásná : )

27.07.2023 4 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Znovu jsem po pár letech přečetla tento skvost a musím říct, bylo to o dost lepší než si pamatuju. Postavy mě mnohem víc bavily, jejich dialogy byly vtipné, a ač by se tam našli nějaké otravné pasáže, kniha byla moc fajn : )

09.07.2023 4 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Četla jsem jen, protože jsem věděla, že to bude blbost, u které se budu smát nelogickému dějí a hlouposti postav. Kniha splnila moje očekávání :D
Dvě hvězdičky za vtipnost :)

26.03.2023 2 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Po dlouhé době jsem se vrátila k této autorce, u které jsem tak nějak začínala a ač nemám fantasy moc v oblibě...tohlebylo něco.
Hawke i Poppy mi neskutečně rychle přirostli k srdíčku a nedalo mi to s nimi neprožívat jejich pocity. Bylo moc zajímavé, jak se postavy v průběhu děje rozvíjeli, neustále jsem se o nih něco dozvídala a stránka od stránky jsem měla důvod, proč mít ty dva ráda. U příběhu jsem se culila jako sluníčko, přála nsem si jen a jen číst dál, protože mi to přineslo takový odreagování jako už dlouho nic. Za mě 10/10 :)

20.06.2022 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Žhavé, vtipné, čtivé. 5/5

02.03.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Skvěle napsaný děj, překvapující konec, plno myšlenek po zavření knihy. Přesně tak jak to má být :)
5/5

26.10.2021 5 z 5

Bunny Bunny Lydia Strong

Perfektní děj, perfektní postavy, zajímavé myšlenky. Dlouho jsem si tuhle knížku chtěla přečíst, nezklamala. 5/5*

07.03.2021 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Dokonalost, co mi dokázala vykouzlit malý úsměv na tváři. Doporučuji všemi deseti.

05.10.2020 5 z 5

Všichni jsme hleděli vzhůru Všichni jsme hleděli vzhůru Tommy Wallach

Z téhle knížky mám hrozně smíšené pocity. Vím že se mi příběh, vyvíjení postav i myšlenky líbili, ale z toho všeho mi je spíše smutno. Dala mi důvod se zamyslet, což se ne každé knížce povede, a za což jsem ráda. Myslím, že mi pár dní bude ještě vrtat hlavou. 5/5*

31.08.2020 5 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Tahle knížka byla přesně to, co jsem potřebovala. Něco hezkého, jednoduchého na odreagování a přesně tohle mi i dala. 4/5*

26.05.2020 3 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Tak tohle byla jízda! Bylo to čtivé, neskutečně provokativní a prostě boží. Demi a Hunter je jistě přidali k mým oblíbeným hokejistům, a to že jich je už pěkná řádka :D
Na 100% doporučuji, jako všechny předešlé díly!
PS: Pablo Vejcobar byl největší zabiják!!

11.04.2020 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

100% nejlepší kniha ze série. Dalším dílům začala trochu upadat originalita, ale i tak celá série potěšila 4/5*.

24.11.2019 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Po tomhle díle nehodlám v sérii pokračovat. Nelíbilo se mi chovaní postav, podle mě se chovali nelogicky. Jediná normální postava byla Kenji, díky kterému dávám 2*. Milostní trojúhelník je kapitola sama o sobě. Adam i Warner byli až otravně posedlí Jullií a skoro nic jiného tam neřešili. O proti prvnímu dílu velké zklamání.

23.08.2019 2 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Takové nenáročné čtení, ale přitom zábavné. 5/5

08.08.2019 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

úžasná kniha od úžasné autorky.

22.07.2019 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Další skvělá knížka od téhle autorky ! Byla dojemná, krásná, ale moje nejoblíbenější postava byla stejně Daniel. Jeho smysl pro humor byl úžasný a stejně tak i jeho povaha. Víc Daniela by v té knize neuškodilo ;-).

19.06.2019 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krásná knížka, promyšlená do posledního písmenka. Každý příběh byl něčím zajímavý a velice hezky napsaný. 5/5

12.06.2019 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Nevím proč ale mě to připadalo jako blbost. Travis mi byl nesympatický a choval se nelogicky. A to že se vzali v 19 letech ? Ale na jednu stranu vlastně proč ne. U knížky jsem si odpočinula a pobavila mě.

22.05.2019

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Takže nakonec jsem se k posledním dvěma knížkám dostala a nelituji toho. Bavili mě o dost víc než první tři, ale asi to je tím že miluju postavu Easta. Easton byl můj favorit už od první knížky a tady se to jenom dosvědčilo. Dávám 5*.

20.05.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Začínám mít autorku Kasie Westovou v oblibě. Zatím všechny knihy od ní mi dokázali vykouzlit úsměv na tváři a kniha ,,Po tvém boku,, není určitě výjimkou.

12.05.2019 5 z 5