Všichni jsme hleděli vzhůru

Než se objevil ten asteroid, nechali jsme se škatulkovat: sportovec, vyvrhel, flákač, snaživec. Pak jsme se podívali vzhůru a všechno se změnilo. Říkají, že tu bude za dva měsíce. Takže máme dva měsíce na to, abychom vylezli ze svých škatulek. Dva měsíce na to stát se někým lepším než doteď, něčím, co vydrží i po samotném konci. Dva měsíce na skutečný život. Příběh o tom, co s vámi udělá blížící se katastrofa. Příběh, který vůbec není o té katastrofě. Příběh o lidech....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277806/vsichni-jsme-hledeli-vzhuru-svG-277806.jpg 3.6180
Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

We All Looked Up, 2015

Kniha Všichni jsme hleděli vzhůru

_Steff_
31.08.2020

Z téhle knížky mám hrozně smíšené pocity. Vím že se mi příběh, vyvíjení postav i myšlenky líbili, ale z toho všeho mi je spíše smutno. Dala mi důvod se zamyslet, což se ne každé knížce povede, a za což jsem ráda. Myslím, že mi pár dní bude ještě vrtat hlavou. 5/5*

Knihomolka506
14.08.2020

skvělý příběh o velkém přátelství čtyř lidí , kteří jsou povahové každý úplně jiný, ale nakonec zjistí, že až tak odlišní nejsou... do jedné katastrofy. Příběh ale není dokončeny a je tam určitě otevřená otázka a proto o hvězdu míň. Chtěla bych vědět jak to skončí nebo co bude dál.

SoňaKábová
24.05.2020

Je to sice takový ten typ oddechové knížky, ale myslím, že si z ní každý něco odnese. Ve výsledku moc fajn čtení.

Allka
26.03.2020

Náhodou to bylo mnohem lepší, než jsem na základě recenzí čekala. Tommy Wallach píše rozhodně čtivě a jeho styl i to, jakým způsobem pracuje s postavami, má lehce greenovský vibe, což osobně vnímám pozitivně. Příběh mě navíc opravdu chytil a vyvolal ve mně nějaké emoce.
Jediná má výraznější výtka směřuje k tomu, že mě v průběhu čtení nic nějak extra nepřekvapilo. Události se vyvíjely dle očekávání a konec mi taky zrovna nevyrazil dech.
I přesto je ale Všichni jsme hledali vzhůru dobrá kniha, k přečtení ji určitě doporučuju a mrzí mě, že si vysloužila tak nízké hodnocení.

Shinju
12.03.2020

Vůbec nevím jak knihu hodnotit. Myslím si, že si každý z té knihy něco odnese, přestože není plná napětí a dechberoucích zápletek. Bylo to takové příjemné nenáročné čtení.

wildXchos
20.05.2019

Čekal jsem něco trošku víc sci-fi, ale ono by se to k té knize ani nehodilo. Kniha ukazuje, že když lidi ví, že mají jen málo času, prožijí toho třeba víc než za celý život.

sgjoli
26.10.2018

Bohužel nemůžu říct, že bych z téhle knihy byla kdovíjak nadšená. Námět dobrý, s dost velkým potenciálem, ale autor to úplně nedotáhl do konce. V řadě míst kniha stojí na místě a autor se v tom dost plácá. Na druhou stranu tam zas bylo pár zajímavých filozofických myšlenek, to jo! Ale celkově nic moc (spíš nic než moc...). Škoda, no. :-(

ibs
28.08.2018

Velmi lahke citanie, kniha dejovo ide vcelku rychlo, najde sa tam zaskatulkovany svojim sposobom kazdy "typ" dnesneho teenagera. Nie je to hlboka uvaha o zivote, pre mna skor priemerne citanie, nezanechalo uzasny dojem - ale ani nesklamalo.

Tommy Wallach
americká, 1982