stavinohova stavinohova komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Za mne doporučuji přečíst!!!!

15.07.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Knihu jsem preposlouchala jako audioknihu v podani Vilmy Cibulkove, a jsem nadsena. Knihu mam i v tistene podobe a urcite si ji necham, a ctenou interpretaci mohu vrele doporucit. Plne sedi komentar meho muze: “knihu mu muze nacit kdejaka herecka, ale tohle je Vilma!!!”

17.02.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se mi velmi libila. Krasny pribeh o rodine. V posledni dobr jsem cetla detektivky, psychothillery... a zatouzila jsem po nejakem normalnim pribehu. Tento byl nadherny!!!! Vyborne napsane, kniha prectena za tri dny. Doporucuji!!!! ;)

24.04.2018 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Za mne, mohu tuto knihu vřele doporučit! Krásný příběh a uvědomění, jaké to může být při útěku z rodné země kvůli záchraně vlastního života a života dítěte. Soused proti sousedovi - občanská válka.

15.07.2023 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Prekrasny pribeh, kratky ale moc hezky, kniha zustava doma :)

19.01.2020 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Milionovy pribeh!!!! Krasne se cte, oddychovka. Smala jsem se a na konci brecela!!!! Doporucuji, je to krasny humor, jeste kdyz mam doma kocoura...umim si predstavit ;)

30.12.2018 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Za me 100bodu! Hned jsem poprosila muze at mi stahuje dily serialu a prozivam to znovu, i kdyz kniha je lepsi!!!!

03.12.2017 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Poslouchala jsem jako audioknihu, načetl O.Brousek, a opravdu jsem se velmi bavila ;)))) a vtip a moudro “kousek po kousku…” si odnasim a budu pouzivat v beznem zivote ;)

13.05.2022 5 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Mela jsem knihu jako audio v aute, a za mne teda super super super!!!!

13.07.2019 5 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Za mne ideální kniha pro vytvoření vnitřní pohody. Na dovolenou, jen tak k odlehčení žánru

07.07.2023 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Měla jsem v autě jako audioknihu a velmi jsem se bavila.

15.01.2020 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Tuto knihu jsem mela jako audio a poslouchala v aute, pak si i stahla film. Za me teda plny pocet hvezdicek, naprosto vyborna detektivka, i kdyz zkonci tak “normalne” . Za me plny pocet bodu!!!!

11.05.2019 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Krasne pokracovani. Jednu chvili jsem si rikala jak je Lou “blba”, pak zas ze vi co dela... je to proste takova ta knizka ktera je oddychovka, dobre se cte a konec je fajn ;)

18.07.2018 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Vyborna knizka!!!

21.03.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Byl to zajimavy pribeh.... vlastne se mi kniha libila tim ze byla trochu jina ;)

03.11.2019 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Mela jsme knihu jako audio, vyborna, ale konec me zklamal, asi kvuli toho ze jsem nemela stesti na dve detektivky se stejnym vrahem...

18.09.2019 5 z 5

Koho miluješ Koho miluješ Jennifer Weiner

Nadherna knizka, pribeh, krasne se cte. Nechavam si jen nektere knihy, a tahle mezi ne patri.

28.07.2019 5 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Kniha mela v posledni casti super spad ;) me se libila ;)

13.07.2019 5 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

A me se kniha libila. Spis nez detektivka to byl pribeh o vztazich, lasce... na konci u prekvapeni “Baf...” jsem teda cetla a ani nedychala... a konec fajn.... mam rada dobre konce ;) za me doporucuji

24.11.2018 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Vyborna knizka. Byly useky kdy jsem opravdu cetla hltave. A pokud muzu popsat cerstve dojmy po docteni, tak je to asi tak, ze ja osobne jsem antimatematicky-fyzikalni-chemicky typ cloveka. Cislo je pro me neco cemu nerozumim, a mohla bych napsat ze diky tomu by me kniha nemela bavit, nemela bych ji pochopit. Ale sedim tady, a v hlave myslenky ze na vsem neco bude, ze myslenky ktere byly v knize pouzity jsou neuveritelne a pritom uchopitelne prave vedou. Za me proste opet pozoruhodna kniha.

07.08.2018 5 z 5