Zdravím tě, temnoto

Zdravím tě, temnoto

Večer co večer usedá Paris Gibsonová k mikrofonu, aby v nočním rozhlasovém vysílání z texaského Austinu oslovila tisíce anonymních posluchačů. Jsou jejím spojením se světem a ona pro ně představuje přítelkyni, jíž se mohou svěřit se svým trápením i úspěchy. Příjemná setkávání v éteru se však změní v noční můru, když jí mužský hlas na druhém konci linky oznámí, že v nejbližších dvaasedmdesáti hodinách zavraždí mladou dívku a pak se vypořádá přímo s Paris. Moderátorka to sdělí policii a začne zoufalý závod s časem. Do hry vstupuje policejní vyjednavač, psycholog Dean Malloy, kterého Paris dobře zná. Právě kvůli němu totiž odešla z Houstonu do Austinu a setkat se s ním znovu za takových okolností pro ni vůbec není snadné. Jak se zdá, hrozba neznámého zabijáka bude pro Paris znamenat i hořkou cestu do minulosti, na jejímž konci však možná čeká příslib nového začátku... Přeložila Marie Válková.
Váz., 416 stran, 12,5 x 20 cm méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1312/zdravim-te-temnoto-1312.jpg 4.3158

Hello, darkness (2003)

Vydáno:, Ikar (ČR)

ArwenAragorn

Nebylo to tak špatné, ale nedávno jsem od autorky četla Závist a ta byla podstatně lepší. Jednu * proto ubírám.

shay

Skvělá kniha, která se dobře čte. Děj se zamotával a do konce nebylo nic úplně jasné. Pachatele jsem sice díky menším náznakům odhadla, přesto mě kniha bavila a přečetla jsem ji asi za dva dny.

Kerberos

Detektivka s láskou v pozadí -Brownová nezklamala.

Michaela_

Zdravím tě, temnoto je první knihou s detektivní zápletkou od Sandry Brown, kterou jsem četla. I přes prvopočáteční vleklost, větší počet postav a pocit, že každá druhá postava je sexuálním deviantem, se kniha četla lehce a cca od poloviny děj získává spád, pachatel není jednoznačný do poslední chvíle a kniha se celkově čte dobře.

EvikU.

Znovu skvělá detektivka. Chápu, že z toho musí být vyděšená. Navíc má strach o svou mladší sestru. Doporučuji. ☺

moudivlacek

Opět skvělý příběh detektivky od této autorky s prvky romantiky. Tato autorka mě ještě nikdy nezklamala. Ano, sice tady brzy znáte pachatele, ale stále si kladete otázku, jak na něj přijdou, jak ho usvědčí. Navíc vůbec není podezřelý, vedoucí vyšetřoval má více podezřelých, navíc má vrah před nimi náskok.
Je tu skvěle vylíčen chorý mozek vraha a na druhé straně hlavní hrdinové, co se snaží ho odhalit a přitom řešit i své velké soukromé problémy. Jde to vůbec dohromady? Ale jistě, ale za vše se platí. Milovala jsem Deana, a obdivovala ho, jak skvěle zvládl situaci se synem.
Takže tento příběh co? Doporučím. Přeji příjemnou četbu.

Frogy
10.11.2016

Fajn napínavá detektivka. Celkově je kniha velmi dobře čtivá.

kraslicanka
05.09.2016

kniha byla skvělá. měla jsem od začátku podezření na jednoho, kdo by mohl být vrah, nakonec jsem byla překvapená, že to byl někdo jiný :) ale bylo to napínavé.

jitvav
22.06.2016

Mám ráda knížky Sandry Brown. U téhle jsem se ze začátku nemohla začíst a zvyknout si na to velké množství postav. Od druhé půlky se od knihy nedalo odtrhnout a závěr je strhující, nečekaný.

stehlicek
17.03.2016

Jedna z mých nejoblíbenějších, čtu ji už podruhé, i když vím, jak dopadne. Kniha má spád, nedá se odložit :-) Jedinou výtku si zaslouží překlad, který občas tahá za oči. Škoda. Jinak super kniha, doporučuji.

evin84
20.02.2016

Fajn knizka,dobre se cetla.

vlastus52
11.06.2015

Pěkná kniha, dobře se četla, napínavá i romantická dohromady. To mám ráda. :-))

Selinute
23.02.2015

Tak tato se Sandře opravdu povedla! Byla hodně dobrá.

stefi61
30.10.2014

Sandra nikdy nezklame. Zajímavý příběh. Ke konci jsem se chvilkami docela bála :) Doporučuji

zoew
22.10.2014

Dobře se čte, ale začátek má trochu pomalejší rozběh - chvílemi jsem se lehce nudila.

stolbice
02.09.2014

Zdařilá detektivka, po delší době zase jedna, kde jsem hned od začátku netušila, kdo je vrah :-) čtivá, napínavá....mohu doporučit.

olejnice
22.04.2014

Napínavá dobře čtivá... sice plná sexuálních úchylů, ale i o tom je svět...

Jamate2
07.03.2014

Není špatná, plná zvratů, ale už jsem četla lepší od této autorky

sipkulka
24.02.2014

Skvěle napsaná napínavá knížka :)

Evaevelína
02.09.2013

poslední dobou bývám ke knihám kritická, ale tentokrát nebudu.....kniha je úžasná,napínavá od začátku do konce.Souhlasím s "deedulkou,, padoucha jen tak neuhodnete...Ještě musím dodat že Liz by si zasloužila také svůj román,byla mi sympatická a zachovala se opravdu jako dáma s velkým D..já v její kůži bych vřískala...sami posudte

deedulka
05.05.2013

Mrazivá detektivka se sexuálním podtextem, plná napětí. Hlavního padoucha jsem tak lehce neodhalila, v knize je těch menších totiž o něco víc. :) Od spisovatelky jsem četla i lepší knihy, ale tahle patří také mezi ty dobré.

rose
03.04.2013

Jako relaxační čtení beru. Je tam napětí, láska, detektivní zápletka... vraha lze uhodnout už chvíli za polovinou, ale číst se to dá docela dobře. Řekla bych tak na tři hvězdičky

evasamankova
03.03.2013

Dobře se čtoucí romantická detektivka na způsob L. Jackson nebo K. Roseové. Ač je kníha poměrně rozvleklá, nenudí, není překombinovaná a je dobrým způsobem odreagování.

Ki-tt-y
30.11.2012

Kniha se velmi dobře čte. Je poutavá a napínavá. Vřele doporučuji

kika 13
04.11.2012

Mohli by to zfilmovat mě se to hodně líbilo.Mělo to děj.

pipuska73
06.06.2012

Zatím asi nejlepší kniha od ní :)

Val
22.03.2011

Napínavé...čtivé...

meduzka123
22.03.2011

Pěkná také doporučuji !

romanticrocker

Super kniha! Výborně se četla..Doporučuji:-)

Sandra Brown

Sandra Brown