Smiley96 Smiley96 komentáře u knih

Jáma Jáma C. J. Tudor

Něco tomu chybělo, hodně tomu chybělo. Hodně předvídatelné počtení, konec není takový boom, osobně mi přišel zbytečně v podstatě o ničem. Člověk má pocit, že už už se dozví co se stalo a nic. Nebo jsem to snad přehlédla? Čte se dobře o tom žádná, ale Kříďák byl lepší.

24.11.2019

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Pro tvoje dobro? Jako vazne? Neskutecny pribeh, ktery opet ve me zanecha na nejakou dobu zlomene srdce. A bude trvat sakra dlouho nez se zaceli. Takova zverstva jake se dokazi rodice dopustit na diteti, ktere je "jine". Opet potok slz. Doufam ze bude dalsi kniha. Ellen pise velice poutave, ze se od knih neda jen tak odtrhnout.

29.10.2019 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Uzasna kniha, slzy mi tekly proudem. Mam rada knihy zalozene na pravdivych udalostech. A tento pribeh se tenkrat klidne mohl stat. A doufam ze se vsichni "lekari" v techto institucich, davneho ci minuleho stoleti, smazite v pekle, zrudy!

19.10.2019 5 z 5

Podivná medicína Podivná medicína Nathan Belofsky

Myslim, ze potencial kniha ma ale to zpracovani je desne. Hodne opakujici a obcas hrozne nesmysly. Myslela jsen ze to bude zpracovano napriklad lecebne postupy Pravek az po 21.stol. Skoda. Ale obcas jsem se bavila a jsem rada, ze v tomhle smeru ziju v dnesni dobe.

16.10.2019 3 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Lepší průměr, některé povídky byly pěkné, některé se mi až tak nelíbily. Ale jako doplnění série Sirotčince je to hezká knížka. A pozitivum: Nádherné ilustrace knihy

12.10.2019 3 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Slusne zklamani. Po predchozich trech skvelych dilech, tento dil naprosto nudnych 500 stran pribehu. Uz to nemelo ten spravny spad, napeti, proste vsechno co mi daly predchozi dily. Ty jsem zhltla jako malinu. I fotografie uz nebyly takovy trhak, aby dodaly knize smrnc. A mozna to bylo tim, autor vycerpal sve moznosti. Mel by byt dalsi dil a porad se rozhoduji jestli mu dam sanci. Se uvidi.

07.10.2019 2 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

No spratek jeden nenapravitelnej... Knizka nebyla spatna, par drobnosti mi prislo zbytecnych a opakujicich se, ale cetla se dobre, mela spad a nedalo se od ni odtrhnout. Jen ten konec je takovy otevreny a ne moc prekvapujici.

22.08.2019 4 z 5

Slepí Slepí Alex F. Brady

Četla se dobře, v jednu chvíli jsem jí musela odložit, protože mě nebavila, ale dala jsem jí šanci, pak se člověk začte a nejde jí odložit. Zajímavý pohled na to, že i terapeut je jen člověk s vlastními chybami.

12.07.2019 4 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Ani jsem nedocetla, 190 strana a zmatek v hlave cim dal vetsi. Prilis postav, nudny dej, porad dokola to same, krome pribyvajich mrtvol chlapcu se v knize nic nedeje.

17.06.2019

Muzeum prazvláštních věcí Muzeum prazvláštních věcí Alice Hoffman

Jedna velká nuda.

09.06.2019 1 z 5

Fanny Hill - paměti rozkošnice Fanny Hill - paměti rozkošnice John Cleland

Neurazi ani nenadchne. Je to takovy uzvanene nudny. Film je lepsi.

15.05.2019 1 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Stěží jsem se přelouskala do půlky knihy a přišlo mi to prostě nudný. A to mám téma psychiatrických léčeben hodně ráda, tak tohle prostě nic o ničem. Odkládám.

08.05.2019 2 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Velmi zajimave pojeti psychothrilleru, ctive, svizne, ale na 5 hvezd to neni, to znam lepsi knihy. I kdyz to byla autorova prvotina klobouk dolu.

28.04.2019

King King T. M. Frazier

4,5 hvězdy kdyby šlo dát, tak dám. Svižný, čtivý a věřím tomu, že chlapa jako je King by doma chtěla mít, aspoň na chvíli, nejedna žena. Ale co mě proboha drásalo nervy, je zpracování knihy. Co je to za šílený nakladatelství? Takhle zprzněnou knihu jsem snad nezažila. A těch chyb.

18.04.2019 4 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Jedna hvězda za obálku, ale po 100 stranách prostě vzdávám, pořád se tam nic moc neděje, kapitoly skáčou od jednoho tématu k druhému, v knize se strašně ztrácím. A s přibývajícími postavami v tom mám totální bordel. Tahle knížka mi prostě nesedla.

15.04.2019 1 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Autorcin prvni pocin byla Kriminalka Las Vegas v knizni podobe, tak tento kousek bych prirovnala k Zakon a poradek. Opet se cetla skvele.

13.04.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kam se hrabe Kriminalka Las Vegas. Super pocteni. Opravdu plne zvratu, misty mirne predvidatelne, ale za precteni to stalo.

02.04.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Cetla se mi hodne dobre, ale... Zase jedno velke ALE... Prilis predvidatelny pribeh. Skoro od zacatku jsem vedela kdo panacky kresli. Tudiz po utvrzeni na konci byla pro me kniha mirne zklamanim.

26.03.2019

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kniha samozrejme lepsi nez film. Ten popis pocitu je naprosto dokonaly. Pouze mi vadilo Elizabethino zkomoleni jmena na Lizinko, to mi pri cteni drasalo zrak.

17.03.2019 4 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Jednu hvězdu ubírám za zbytečně zdlouhavý začátek, ve kterém se v podstatě nic nedělo, spíš se to všechno jen do poloviny knihy opakuje. Co bylo dobre propracovane je Kdo je pachatel? to at chcete nebo ne proste celou dobu netusite. Jen dalsi minus byl konec, moc uspechany. Jinak kniha je ctiva, to se musi nechat.

18.02.2019