Smiley96 Smiley96 komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Dalsi super dil. Harry je moje srdcovka.

03.03.2021

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je prostě srdcovka. :)

08.12.2020

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Vzdávám to po půlce, je to utahaný, nudný. Nebaví mě. Škoda. Na to jakou kniha měla reklamu, žádná sláva.

24.11.2020 1 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Theo Cray je sympaťák od samého začátku. První tři díly jsem úplně hltala, ale tentokrát to byla slabota. Koukej se sebrat Theo a ať to má příště pořádný grády.

11.11.2020 3 z 5

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Krásný příběh, velmi čtivý. Ukápla slza, dostavil se šok, zhnusení, lítost, ale i úsměv ba dokonce i výbuch smíchu. Ale přesto všechno, nemohu se ubránit dojmu, že film byl podle mě prostě lepší. Každopádně nelituji.

28.10.2020 4 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Nedalo se od knížky odtrhnout, velmi čtivá. Přece jen tomu chybělo víc napětí, zhnusení a víc toho pravého šoku. Myslím, že knížka má potenciál, ale prostě na můj vkus to bylo prostě nedotažené.

19.10.2020 4 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Theo opet nezklamal. Zase se s vervou a svym vtipem pustil do boje. A tentokrat s virem? Paradne nacasovana cetba k momentalni situaci kolem nas vsech. Mozna bych odpustila az presprilis odbornosti. V teto knize se s nimi roztrhl pytel. No kazdopadne, tesim se na dalsi, ten otevreny konec me nadchnul.

14.10.2020 4 z 5

Batman: Můj Temný princ Batman: Můj Temný princ Enrico Marini

Tak tenhle komiks byl boží. Vtipný, skvělá kresba. Bavil mě od začátku do konce. A ten konec? Jakože co že? :D No kdyby to byla nakonec pravda, vše by to vysvětlovalo :D Prostě bomba.

26.09.2020 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Timothy je sympaťák... Každý má nějakou úchylku, no co... :D Kniha se mi líbila. Měla děj, byla promyšlená a konec překvapující. Určitě si ji časem přečtu znovu.

24.09.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Začátek trochu lepší než Duch domu Ashburnů, ale prostě nemělo to nový nápad. Hrdina sice muž, ale... Zase bez práce, skoro bez peněz, zase kočka v baráku. Další knihu už radši ani číst nebudu, když vím, že mě nečeká nic nového. Škoda...

16.08.2020 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

No, nebyla to nejhorsi cetba. Misty celkem nesmysly. Hlavni hrdinka mi nebyla moc sympaticka. Hodne tomu chybelo a naopat ke konci toho bylo zbytecne moc najednou.

04.08.2020 3 z 5

Harleen Harleen Stjepan Šejić

Skvělá ilustrace a velmi zajímavé podání příběhu jak se Harley zbláznila do Jokera. Jen bych na konci více rozvinula jejich počáteční vztah, jinak za mě super komiks.

19.07.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Na prvotinu slusne pocteni. Jen hlavni hrdinka mi byla mirne nesympaticka. Pribeh byl jako na horske draze, chvilkama ctive a chvilkama nuda. Rozuzleni hodne prekvapive, ale konec moc uspechany.

05.07.2020 4 z 5

Draculova žena Draculova žena Michaela Ella Hajduková

Čte se celkem dobře, jen bych vynechala tu část z přítomnosti, to mi nějak nesedlo. Na konci jsem už byla krapet zmatená. A některé pasáže skákaly od jednoho k druhému, že se člověk trochu v knize ztrácí.

10.05.2020 3 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Kniha by mohla mít o 100 stran méně a vůbec nic by se nestalo. Asi mám na duchařinu jiný pohled, ale tohle byla spíš nuda.

23.04.2020 3 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Jak film tak kniha jsou velmi povedený počin. Je to trochu jiný styl hodně psychologického dramatu. Za mě super.

20.03.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Do pulky knihy mi to prislo porad to same dokola, uz jsem mela tendence knihu odlozit, ale nakonec se ctenar zacte a neda se od ni odtrhnout. Mirne predvidatelne, ale za precteni stala.

19.02.2020 4 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Zajímavý vánoční příběh s určitým poselstvím. Líbil se mi.

27.12.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Az na par nesrovnalosti to bylo dobre pocteni. Kniha nuti cist dal a dal nez zjistite, kdo je vrah. Zajimave rozuzleni.

23.12.2019 4 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Seriál miluju, koukám na něj pořád dokola, prostě ten jen tak neomrzí, ale kniha pro mě byla velké zklamání :( Rozečetla jsem pár stránek a přišlo mi to strašně nudný. Možná kdyby to bylo jinak zpracované. Putovala dál...

04.12.2019 2 z 5