simona g. simona g. komentáře u knih

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Skvělá kniha, od které se nedá odtrhnout, dokud ji nedočtete!!! Šílená zápletka, super napsáno, skvěle přeloženo, od začátku do konce jedno velké juuuuuuvaaaa.

05.01.2021 5 z 5

Tak vám nevím. Z knihy mám pocity smíšené. Není špatná, místy zajímavá, ale že by to bylo úplně úplně... místy se mi to táhlo. Ale zase se jeden něco dověděl o Cimrmanech. Jako nenadchne, ale neublíží.

27.12.2020 3 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

SUPER-PECKA-BOMBA!!! Fajne jak hrom, ufff, teď jsem dočetla. Bryndza opět nezklamal!!! Skvělá kniha!!!

20.12.2020 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Mám její knížky ráda, místy extra pohltí a těšíte se na další sednutí si ke čtení, některé zhltnete za pár hodin. Tahle byla fajn, ale asi nejslabší ze všech, co jsem od ní zatím četla. Ale zase za přečtení stojí, to joooo :-).

04.12.2020 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět a znova Carter, opět a znova švung, fofr, napětí, supr spád. Mi se jeho knihy líbí. Jsou brutální, ale nedá se od nich odtrhnout.

21.11.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

SUPER! Přečteno za cca tři dny, napínavé, děj frčí jak ďas, do poslední chvíle nevíte, která bije... BOMBA KNIHA! A hned jdu na jeho další :-).

01.11.2020 5 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Za mě moc fajn kniha, bavilo mě ji číst, děj frčel, navíc Ostrava a její svéráz skvěle zachycen, místy čtení doprovázely výbuchy smíchu.... velká spokojenost!!! Už jdu shánět Anděla smrti, páč Krátký proces již mám přečten. Za mě SUPER!!!

26.10.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Fukot, hukot, fofr. Další Carter, další supr detektivka, doporučuji!!! A jdu číst jeho další!!! SUPER!!!

25.09.2020 5 z 5

Krátký proces Krátký proces Richard Sklář

Líbila se mi. Navíc je hodně "po našimu", a to i v mluvě, i v popisované nátuře dotčených jedinců, což byla místy fakt pudeu. Rozhodně doporučuji!

21.09.2020 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Už X-tá kniha téhle autorky a spokojenost. Líbí se mi její styl, kniha frčí, má spád, nápad, je prima. Už se těším na další.

03.09.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Krásná a úžasná kniha....doporučuji...

16.08.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Zase Carter, zase pecka!!! Nedivím se, že jeho knihy mají tak vysoké hodnocení, skvěle napsáno, děj letí jako raketa, nuda nula, napětí maximální. Už jdu vybírat jeho další knihu.

24.07.2020 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Ma-sa-krrrr kniha. Ten chlap píše neuvěřitelně!!! Klobouk dolů, teď jsem dočetla tuto a jdu hned na jeho další. Nedivím se, že jeho knihy mají na DTBzi tak vysoké hodnocení...WOW čtení!!!

14.07.2020 5 z 5

Zdislava a ztracená relikvie Zdislava a ztracená relikvie Vlastimil Vondruška

Ušlo to. Znám i lepší knihy, ale i horší. Že by mě to extra nadchlo, to asi ne, ale za přečtení stála. Zase trochu jiné čtení.

08.07.2020 4 z 5

Světlo z Pauliny Světlo z Pauliny Jan Štifter

Takže....Sběratel sněhu super, ta kniha mě nadchla a tím přivedla k této. Být to naopak, Sběratele si zřejmě nepřečtu. Asi nebudu povídkový typ, nevím, ale mě to prostě tak nějak nebavilo. Místy byly některé části fajn, ale jako celek mě tato kniha neoslovila.

09.06.2020 4 z 5

Ochotná zemřít Ochotná zemřít Lisa Jackson

Za mne spokojenost. Dobře se to četlo, napínavé to bylo, nápad fajn, za mne doporučuji. Je to kniha, na kterou se těšíte, že si k ní zase sednete, hned se začtete a letíte dějem. Spokojenost.

27.05.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Napínavá, jako obě předchozí knihy. Přečteno za tři dny, kdo má tento žánr, s prvky duchovna a fantastična rád, přijde si na své. Fajn kniha, doporučuji, zajímavé zvraty, děj frčí jako šus...spokojenost!!! Konec trochu ...., no, nebudu prozrazovat.....doporučuji si přečíst.

02.05.2020 5 z 5

Nemám žádné jméno Nemám žádné jméno Dagmar Hilarová

Útlá kniha, ale obsahem velmi silná. Nejsem fanouškem knih o válce a koncentračních táborech, nedělá mi to nejlíp, ale tady jsem udělala výjimku a jsem za to ráda. Krásná kniha se zajímavým osudem.....doporučuji!!!

29.04.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Spokojenost. Třetí kniha v řadě, která uzavírá delší dějovou linii. Prima oddech čtení, kdo četl ty dvě předchozí, bude spokojen.

23.04.2020 5 z 5

Běhej, dokud můžeš Běhej, dokud můžeš René Kujan

Tak to je vážně týpek teda :-). Skvělá kniha, a to pro běžce i neběžce. Jeho životní postoj má co nabídnout, jedna z mála knih, kterou neprodám a neposunu dál, nechám si a budu se k ní ráda vracet. DOPORUČUJU!!!

04.04.2020 5 z 5