Sarkak94 Sarkak94 komentáře u knih

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Rozhodně tato kniha není pro každého. Je to drsné (prostředí mafie), vulgární, zvrhlé, plné sexu, spousta „lehkých holek“, ale co? Mně se to líbilo, bavilo mě to a četlo se to samo. A pokud toto nevadí ani vám, tak okamžitě jděte do toho.
Původně jsem si knihu ani nechtěla koupit, protože svojí anotací mi hodně připomínala sérii Mount Trilogi ( tuto sérii zbožňuju) a bála jsem se toho, že to bude nějaká napodobenina. Ano nějaké podobnosti to má, ale toto je mnohem, mnohem divočejší a drsnější.
Samotný příběh je takový o něčem a zároveň o ničem, ale i tak jsem knihu nemohla odložit. Hltala jsem každé slovo.
Liam je ten typ parchanta, kterého si oblíbíte, dokonce zamilujete. Jeho chovaní k ženám (pro něj to ženy nebyli, pro něj to byly prostě jen děvky na sex) bylo hodně drsné, což bylo hodně šílené. Byly jen dvě výjimky, které považoval za ženy, a jednou z nich byla Jess. Trošku mě mrzí, že mu podlehla tak rychle. Ale bylo fajn sledovat jak se Liam stále snaží být ten drsný a krutý mafián, a přitom se mu do hlavy začíná více a více dostávat Jess. To jak se snažil si to nepřipouštět.
Jediné nad čím jsem pořád přemýšlela, bylo, co Jess celé dny v té ložnici dělá, když nemůže vůbec ven?

11.03.2022 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Na to, že jde o erotický román, tak těch erotických scén tu moc nebylo ( asi jen dvě), ale vůbec mi to nevadilo. Za to si tu autorka vážně vyhrála se silným emotivním až dramatickým příběhem. Tato kniha se mi líbila víc než záměna. Děj knihy byl zajímavější, pořád se tam něco dělo a byl neskutečně napínavý. To co se tam odehrávalo, bylo nervy drásající, a taky to byl ten důvod, proč jsem musela číst dál a dál. Doufala jsem ve šťastný konec.
Niké jsem si moc oblíbila, občas mi přišla trošku (hodně) naivní, ale také mi jí bylo strašně líto a celou dobu jsem doufala, že to pro ní nakonec dopadne dobře. Sephan, na jednu stranu mě strašně naštval a to hodně, ale na druhou stranu jsem mu zase fandila, i když to byl pořádný vůl a srab. A nejraději bych ho pořádně nakopala. No a ten jeho právní, to je škoda slov, toho jsem sto chutí zaškrtit už jen, když se tam poprvé objevil.
Bohužel na konci mu zase odpustila až nesnesitelně rychle. Toto je asi tak jediné mínus

11.03.2022 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

První kniha od téhle autorky, čekala jsem něco jiného, něco na způsob knihy Kontrak, ale toto jsem vůbec nečekala. A já jsem spokojená, líbilo se mi to. Příběh mě bavil od začátku až do konce. I přesto že tu bylo hodně sexu, a že ho tu bylo opravdu hodně a né jen tak obyčejného, tak příběh byl neotřelý, plný vášně, smyslnosti ale i napínavý a takový záhadný. Víc jak půlku knihy jsem byla dost napjatá a vůbec jsem nechápala, o co Nathanielovi jde, hlavně potom co Candenc našla u něj ve stole…. a pořád jsem čekala na to, kdy už konečně všechno vysvětlí.
Milostný trojúhelník,který jsem nečekala byl plný tajemna, vzrušení a očekávání. Candence se mi ze začátku moc nelíbila, na mě nejdřív působila, že nemá žádnou sebeúctu ( byla to striptérka) ale postupně jak se měnila tak jsem jí i oblíbila. Občas mi jí bylo i líto. Nathaniel, tak to byl pořádný kretén, a proto jsem si ho oblíbila, i když bych mu nejraději celkem často dala pár facek, za to jeho chování. A to co vymyslel, důvod proč si vzal Candenc bylo šílené. Za to u Drewa (bodyguard Nathaniela) jsem si nebyla úplně jistá, na jednu stranu byl sympatický a líbil se mi, na druhou byl pro mě takový záhadný.
Né nadarmo se říká, že nám dojde co jsme měli až o to příjdem. Tato kniha je toho příkladem. Jsem ráda, že se nakonci Nathaniel probral. I když mohl být ten konec o něco lepší, já jsem spokojená.

11.03.2022 3 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Hranice mezi láskou a nenávistí bývá vždy hodně tenká….

I když je ta obálka hrozná, rozhodně mohla být lepší, tak se jí nenechte odradit. Naprosto jsem si tuto knihu užila. Je neskutečně vtipná, občas jsem se musela smát i na hlas. Skvělá hate to love tématika z kancelářského prostředí.

Lucy „Jahůdka“ je malý, milý, diblík, kterou si nejde nezamilovat. To jak je praštěná a jak Se Joshue nebojí, jako jediná z práce, je skvělé. Joshua je pravý opak, je to chladný tvrďák, na všechny hrubý, jenom né MILÝ.

Tuto dvojku si zamilujete. To jak to mezi nimi od samého začátku jiskří. To jak se navzájem popichují. A provokují. Hrají mezi s sebou různé hry….. Ale co se stane když jen na jednoho z nich čeká povýšení?...Opravdu se tak nesnáší, tak jak se tváří?...

Je to jednoduchá oddechová romantika, i když s celkem předvídatelným dějem, ale určitě neurazí. Já ji můžu jedině doporučit.

….“ Jsem Lara Croft s namířenými pistolemi a v očích mi plane pomsta“…

06.01.2022 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Krásná, romantická a odpočinková knížka. Líbilo se mi jak se Libby s Killianem pomalu sbližují. Líbila se mi reakce Libby na to, když zjistila kdo Killian ve skutečnosti je. Je to příjemná oddechovka z prostředí rockové hudby.
Libby jsem si moc oblíbila, i přesto že byla samotářský typ, byla milá, měla svoji hlavu a svým způsobem byla i statečná. Kdo by si dom pustil opilého povaleče, který se vám válí na trávníku? No já ne, ale Libby se toho nebála
Killiana si musíte oblíbit. Je to správný rošťák, ale i hodný milý, kluk, který se za své přátele dokáže postavit. A když si něco umane, tak to i dostane.
Vedlejší postavy byli taky skvělé, celou kapelu jsem si oblíbila, i přes to co si zažili, a nebylo to nic hezkého, se dokázali zase stmelit a znovu spolu fungovat.
Další díl této série se jmenuje Manažer, a na toho se opravdu moc těším, protože Scottie si mě získal už tady

02.12.2021 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Páni. Toto bylo tak neskutečně přeslazené, až to bylo dokonalé. Taková „peprnější“ pohádka. I přesto že to bylo hodně nereálné, ale je to kniha, tak proč ne? Já si ji zamilovala hned od začátku.
Bylo to sladké, hodně vtipné, ale i dojemné.
Saide jsem si oblíbila, už na začátku, i když občas jsem si říkala, „sakra prosím to nedělej“ :D A Sebastiana si prostě musí zamilovat každá. Jejich sbližování bylo kouzelné. Líbilo se mi, že bylo takové pozvolné, celou dobu brali ohled na Birdie a snažili se odolávat. Jenže jak se začali, jeden druhému více svěřovat už nemohli více odolávat té touze co byla mezi nimi.
Líbilo se mi i to, že to nebylo tak jako v ostatních knihách, rozejdou se a zase dají dohromady. Tady tak vůbec nebylo, ale díky osudu je to naopak ještě více sblížilo.
Birdie byla úžasná, ty její dopisy byly skvělé a hlavně ten poslední co poslala Santovi.
I když těch náhod tam bylo opravdu hodně a téměř ani jedna mi nepřišla reálná, tak to byl krásný příběh.
A konec? Ten byl krásný. A to co provedl Marmaduk (pes Birdie), bylo tak vtipné, že jsem u toho řvala smíchy. Ono celkově ten pes byl takový trošku poděs.
A jelikož já jsem naivní romantička :D Tak tuto knihu nemůžu jak jinak než doporučit

08.11.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Prostě Páni. Přesně takto má vypadat erotický román. Nečekejte žádnou lehkou erotiku. Hned od první stránky je to neskutečně žhavé čtení. Je to sexy, divoké, bláznivé a plné sexu, který je tu opravdu dost reálný. Je to pořádný odvaz.
A aby to nebylo jen o sexu, kniha má skvělý děj i zajímavou zápletku. Čte se to skvěle. Stránky utíkají tak rychle, že najednou jste na konci knihy.
Mimochodem co to má zase být, ten otevřený konec? Už zase. Takže pokud jste jí ještě něčetli, rozhodně si počkejte na další díl.
Jediné co mi vadilo, byl trošku překlad, strašně mě štvalo slovo NAHATÁ, to nemohli rovnou napsat NAHÁ? Nevím, ale podle mě by to znělo líp. ( já to tak i pokaždé četla)

23.08.2021 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

No páááni…..Miluju tuto sérii. A tento díl je za mě zatím nejlepší. Příběh se četl rychle a neskutečně mě pobavil. Bylo to perfektní čtení. Jednička super, dvojka slabší, ale tohle prostě paráda. Humor, sex, láska, skvělé postavy a výborný děj. Další úžasná oddechovka.
Už jsem se dlouho u knížky neměla záchvaty smíchu tak jako u této. Hlavně scéna z koupelny mě rozesmála jako už dlouho nic, u té jsem doslova řvala smíchy
Dean je prostě skvělý, hodně mě překvapil. V prvních dvou dílech se jevil jako namachrovaný týpek a byla jsem překvapená, že v sobě skrýval mnohem více. Allie je super holka, chytrá, krásná, sebevědomá a Dean k ní naprosto pasuje.
Pokud tedy hledáte něco, co vás pobaví, zbožňujete romantiku a jste fanoušci hokeje, tak rozhodně tuto sérii doporučuji.
Jen mě mrzí, že se už tyto knihy nedají téměř nikde koupit.

07.05.2021 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Tohle byl neskutečná rychlovka, myslím, že jsem ještě žádnou knihu nepřečetla tak rychle jako tuto. Nutně jsem potřebovala vědět, jak to skončí.
A bohužel mám z ní strašně smíšené pocity. Na jednu stranu se mi kniha líbila, je to zajímavý, milý, romantický příběh. Na druhou stranu jsem z ní nějaká zklamaná, asi jsem už zvyklá na něco jiného. Po přečtení anotace jsem čekala něco jiného. Už jen tím jak se hlavní hrdinové seznámí, jsem čekala, že bude mnohem vtipnější, ale toho jsem se nějak nedočkala. Spíše jsem byla celou dobu jak na trní. Konec to naštěstí celkem zachránil, ten se mi asi na této knize líbil nejvíc

07.05.2021 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

tento díl je za mě o trošku slabší než první díl (Návrh), ale i tak je skvělý. Kniha se četla skvěle a dějem si mě získala hned od začátku. Opět to bylo vtipné, milé, ale hlavně romantické. Rozhodně knihu doporučuji. Já tuto sérii už teď doslova miluju.
Grace a Logen jsou skvělý pár. Logena jsem si oblíbila už v Návrhu a v tom to díle jsem si ho zamilovala. Dost ho obdivuju za to, že i přesto jaký je jeho otec tak ho má stále rád. Grace mi byla od začátku hodně sympatická., správně ukecaná. Vedlejší postavy jsou taky úžasné Dean, Tucker a taky se se objevijí hlavní hrdinové z prvního dílu Gerreth a Hannah
V této knize je hezky ukázáno, že lidé dělají chyby.

26.04.2021 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Jsem ráda, že jsem si jako první přečetla sérii Vested Interest, protože bych tuto knihu časově zařadila až za Reida. Takže pokud jste knihu ještě nečetli, rozhodně si prvně přečtěte tuto sérii.
Jelikož jsem si k této knize ani nečetla anotaci, tak jsem vůbec nevěděla co čekat. Takže když jsem dočetla první díl jsem si říkala, o čem tak může být ta dvojka?
A musím uznat, že tento díl mě bavil o něco víc než ten první, i když to na mě byla celkem dost emoční bomba, téměř pořád slzy v očích. Richard, tu opět ukázal své pravé já, totálního blbce. Ale zase na druhou stranu chápu, proč se tak začal chovat muselo to pro něj být hodně těžké. A proto i obdivuju Katy, za to jakou s ním měla trpělivost.
Je skvělé, že se tu opět objevují všichni „kluci“ z BAM. Miluju tady stálé propojení se všemi hrdiny ostatních knížek.
Pokud hledáte knihu plnou emocí a lásky tak vřele doporučuji. Autorka opravdu píše skvěle a její postavy si musíte zamilovat. Už se těším na její další knížky.

23.04.2021 4 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Tak tohle je skvělý. I když je to moje teprve druhá kniha od této autorky, tak opět nezklamala. Už dlouho jsem se tak nenasmála. Je vtipná, pikantní, ale zároveň i smutná (ano i slza ukápla). To hašteření mezi hlavními hrdiny je úžasné. Navíc pro mě příběh není až tak předvídatelný a zápletka je skvělá.
Hunter je prostě....WOW. Jeho jsem si zamilovala hned jak promluvil. To jeho "co na srdci, to na jazyku", a to doslova, je naprosto skvělé. Je vtipný, šikovný, sexy a ta jeho prostořekost je úžasná. Natalie je neskutečně sympatická a silná žena. A hrozně ji obdivuji, že tak dlouho dokázala Hunterovi odolávat. (Já bych to nedokázala) I vedlejší postavy jsou skvělé, hlavně Izzy a matka Natalie
Rozhodně doporučuji

19.04.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Tak tohle je pro mě pořádný doják, ale i přesto jsem se u této knížky nasmála nejvíc z celé série, hodně mě bavila. Sice tu není téměř žádná zápletka, to mi ale nijak nevadí
Reid a Becca jsou skvělý pár, ostatně jako všichni v této sérii. Reida jsem si svým způsobem zamilovala. Mám raději, když je chlap ten zkušenější, ale u Reida mi to nijak nevadilo. U něho to bylo takové sladké. A konečně otěže převzala žena, což je fajn Jsem ráda, že se tu dozvíme vše o jeho minulosti a i přes to jak je jí poznamenaný, je silný a odhodlaný. Jsem ráda za to jak to s ním nakonec dopadlo. Tady je příklad toho, že chybovat je lidské, a že si zasloužíme druhou šanci.
Becca, tak ta je skvělá, líbí se mi na ní to jak umí Reida rozhodit
A ten konec? Tak ten je dokonalý
Opět se tu objevují všichni "kluci" z BAM a tentokrát je tu i více Richard, což je skvělé. Hodně se mi na nich líbí, že je pro ně rodina vším a Reid do této rodiny patří.
Aiden opět nezklamal, u jeho pasáží jsem se musela (téměř) pořád smát

19.04.2021 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Jelikož jsem jako první četla sérii Vested Interest, kde se Richard taky objevuje (v knížkách Maddox a Reid) tak už tam jsem si ho hodně oblíbila a těšila se na jeho příběh.

Začátek byl hodně nadějní, Richard tam je takový správný „prevít“, škoda že to jeho „prevíctví“ až moc rychle vyprchalo. Ale nijak extra mi to nevadilo, bylo skvělé sledovat tu jeho proměnu. Katy, byla od začátku sympatická. Zvlášť, když přestala být taková ta šedá myška a konečně si nenechala vše od Richarda líbit. Vedlejší postavy byli taky super, rodinu Gavinových si prostě každý zamiluje, hlavně Grahama a Jennu.

Je skvělé, že příběh je převážně vyprávěn z pohledu Richarda. Úseky z pohledu Katy nebyly špatné, ale přišly mi trošku nijaké. Nemůžu si pomoct, ale knížky z pohledu chlapa mě prostě hrozně baví. Celkově se kniha četla rychle a bavila mě.

Super je, že do knihy je přidána povídka Baby šéf, tak je skvělá. U té jsem se snad celou dobu musel smát. A bylo skvělé sledovat Richarda, jak ho může ještě víc změnit dítě

19.04.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak tohle byla pořádná rychlovka. Skvělá oddechovka u které člověk úplně vypne. Jediné co mi vadilo je to rychlé skákání v čase. Občas mi přišlo jakoby ty kapitoly nebyly dodělané. Ale i tak, děj je svižný, vtipný, nějaká ta pikantní erotika a čte se to úplně samo. Takže, ano, nakonec mě to bavilo
Preston je "debilní" šéf a k tomu ještě "kretén", ale já si ho neskutečně oblíbila i přesto jaký byl parchant. Bohužel mám pro takové chlapy ( v knížkách) slabost.
Tara je úžasná, moc se mi na ní líbí to jak je "držkatá" ,a že Prestona má prostě na háku To jejich popichování je dokonalé

21.03.2021 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Spolubydlící - Beth O´leary

Ale jo nakonec mě to bavilo a dost jsem se nasmála. Je to fajn oddechovka. I když je začátek takový nezáživný, jsem ráda, že jsem knihu nakonec neodložila. Je to milé, vtipné, romantické a zároveň je to i trošku dramatické. Tiffy je správně praštěná a její styl musí být skvělý:D Leona jsem si taky oblíbila, i když není žádný alfa samec tak i přesto je fakt sympaťák. Nápad se sdílením postele, kdy se ani jeden nesmí potkat je skvělý, chvíli jsem si myslela, že se snad vůbec nepotkají. Setkání, které nakonec proběhlo, jsem přesně takové čekala:D Komunikace pomocí lístečků (vzkazů) mě moc bavila. Taky mě moc baví vedlejší postavy hlavně Rachel a Richie, ti jsou skvělí:D Fajn zpestření bylo když se tam objevil Tiffyn ex.

18.03.2021 3 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Prostě Wow. Já tuhle sérii miluju a ani tento díl nezklamal. Za mě překonal i 3. díl (který zbožňuju), tohle byl naprosto dokonalý příběh, až mě mrzí, že už to celý končí. Blakea jsem si oblíbila už v Doufat znovu, a tady je úžasný. I když jsem měla občas chuť mu dát pár facek, ale na druhou stranu chápu jeho chování. Jude, tak ta je taky skvělá, s ní jsem to celé prožívala, občas mě bylo tak ouzko z toho co cítí ( ano, vím jsem hrozná cíťa )Ale taky jsou tam chvíle kdy jsem se musela smát. Blake a Jude jsou dokonalý pár a celou dobu jsem jim fandila ( i když jsem věděla jak to dopadne ) Hodně jsem si oblíbila i jejího bratra Ezru, ten mě hodně mile překvapil. A jsem ráda jak to mezi ním a ?? dopadlo. Vůbec by mi nevadilo kdyby byla i o něm kniha. Je fajn, že se tu objevují i všechny ostatní postavy.
Když jsem si tuhle sérii ( první 3 díly) kupovala loni v květnu, měla jsem obavu aby se mi libili. A já si je nakonec naprosto zamilovala. Už jsem je stihla přečíst 2x a rozhodně se k ním znovu vrátím.
Už teď se těším na další knížky od Mony, které mi rozhodně v knihovně nesmí chybět

15.03.2021 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Na lovu je za mě krásně zpracovaná verze na Krásku a Zvíře. Kniha se výborně četla, a pokud máte chuť na moderní fantasy pohádku, která je prokládána další pohádkou (pták Ohnivák), vzhůru do ní. Spisovatelka má cit pro volbu slov, čtenář si opravdu dokáže představit scenérii tichého zmrzlého lesa před sebou. Ze začátku bylo trošku těžší se začíst, pro zvláštní styl vyprávění, ale rychle jsem si na něj zvykla. A úvod se mi nejdřív zdál zdlouhavý, později mi došlo, že byl nezbytně nutný. Hrdiny jsem si oblíbila hned. Byla pravda, že jsem si nejdřív myslela, že Jeviny sestry budou ten typický příklad: zlé a závistivé sestry, ale opak byl pravdou. Zvíře, to je typ postavy, kterou budete mít rádi, i kdybyste nechtěli. Bylo fajn prožívat společně s Jevou tu jeho proměnu, z té divokosti na lidství. Hodně se mi líbili části Zvířete, byli to jen takové jeho myšlenky a pocity. Až na ten konec, ten mi přijde takový hodně rychle ukončený. Bohužel moje romantická duše není tak úplně uspokojena. Rozhodně knížku doporučují, já se od ní nemohla odtrhnouta. Miluju ten příběh a určitě si knihu časem přečtu znovu

12.03.2021 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Páni. Tak tohle bylo skvělí. Občas si teda říkám, že na čtení o vysokoškolácích jsem už „stará“, ale já tenhle typ knížek prostě miluju. I když je to jedno velké klišé téma, ale je výborně napsané. Rozhovory mezi Hannou a Garrettem neměly chybu, ty dva jsou kouzelní. Je to parádní oddechovka. Erotika tam byla také, ale nebylo to nijak extrémně přehnané. Líbila se mi a to hodně. Postavy byly hodně sympatické a u některých pasážích jsem se i zasmála, což se mi tak často nestává. Určitě doporučuji a už se těším na další díly.

12.03.2021 5 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Jedna z mála knížek, u které je mě mrzí, že už jí mám už přečtenou. Na to že je to autorčina prvotina, je to dokonalý příběh s příměsí romantiky a napětí a já si ho oblíbila. Párkrát jsem si i po brečela, což se mi moc často nestává. Maddox je naprosto úžasný "bad boy" má tetování, piercing, jezdí na motorce...a přitom je hodný, citlivý kluk. Já si ho hned zamilovala ne jen kvůli jeho tetování, ale právě i kvůli jeho povaze, je ke všem naprosto upřímný a na nic si nehraje. Anna, no tak u té nevím, na jednu stranu mi děsně lezla na nervy. Nejen kvůli jejímu chování, ale kvůli tomu, že se prostě nedokázala postavit otci. ( Ano vím není to jednoduchý.) Ale na druhou mi nevadila, a občas mi jí bylo i líto. Jinak Maddox a Anna jsou skvělí pár. Oni jsou příklad toho, že protiklady se přitahují. Vyprávění z obou pohledů je super, tady mi jen trošku vadilo, že se tu opakují téměř stejné pasáže ( z Maddoxova pohledu mě bavily víc).

12.03.2021 5 z 5