Sarkak94 Sarkak94 komentáře u knih

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Rozhodně můžu říct, že je o hodně lepší jak 3. díl. Takže jsem ráda, že jsem to po něm nevzdala a přečetla si i tento díl, protože já si ho neskutečně užila. Už jsem dlouho u knížky nenasmála, tak jako u této. Styl humoru byl podobný tomu mému, takže jsem si hlášky pořádně užívala.
Sarkazmus Lilith, byl dokonalý. I přesto, že byla taková podivínka, co nemusí lidi, tak byla fajn a velmi cílevědomá. Liam byl skvělý už od začátku a to co musel prožít s nevlastní sestrou bylo šílená. Ona byla celkově šílená. S Lilith se k sobě hodili. Hezky se doplňovali a to jakou vymysleli pomstu bylo dokonalé, u té jsem řvala smíchy.
Opět se tu objevují babička a William a ty jejich bláznivé vtípky.
I když je konec a celkově děj příběhu hodně rychlý, celé se to odehraje během jednoho měsíce, ale i tak je to skvělá oddechovka. Čte se to úplně samo, děj hezky plyne a najednou jste na konci knihy. Je to taková jednohubka na pár hodin

20.09.2022 4 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Mrzí mě to, ale touto knihou jsem sáhla hodně vedle. Bohužel mi to vůbec nesedlo a často jsem přemýšlela, že jí ani nedočtu. Chybělo tomu snad všechno co u těchto knížek mám ráda. Téměř žádná romantika, žádné pořádné jiskření mezi hlavníma hrdiny a když už tam něco bylo tak jsem jim to vůbec nevěřila.
Hlavní hrdinka Heather mi vůbec nesedla. Mám ráda, když je žena odvážná a jde si za tím co chce. Ale tady mi to přišlo spíš dost vlezlé, místy to na mě působilo celkem lacině. Ale zase mi na ní líbila ta její upřímnost.
Noah, ale jo ten mi byl celkem sympatický. Líbilo se mi to jak se Heather snaží pomoct. Byla jsem ráda že se na Heather hned nevrhl a snažil se jí odolat.
Jejich věkový rozdíl, mi kupodivu vůbec nevadil, ten mi i vyhovoval. To je na tom jedno z mála pozitivního.
Celkově nápad na knihu byl zajímavý, ale přišlo mi to takové nijaké. Trošku to zachránil i konec.

20.09.2022 2 z 5

Zlomená láska Zlomená láska Tess M. Puffrová

Miluju to. Miluju to. Miluju to. I když mám zlomené srdce, tak to zbožňuju. Ano je to šílená nálož emocí a doporučuji mít po ruce kapesníčky a čokoládu na nervy, ale nemůžu napsat nic jiného než, že ten příběh miluju a nutně potřebuji pokračování.
Někdo by mohl říct, že Anna a Maddox mají mezi sebou toxický vztah. Možná tomu tak i je, ale myslím že žádný vztah dvou partnerů není jen růžový.
Nejraději bych oběma pořádně zatřásla, ještě víc než v prvním díle. Madd by si zasloužil dokonce pár facek, aby se probral, přestal být tak paličatý a začal s Annou víc mluvit, ale na druhou stranu ho zase chápu, že jí nechce vše (hlavně věci z minulosti) říct. S Annou bych nejraději pořádně zatřásla ať už se probere a nevymýšlí hned takové katastrofické scénáře. A tentokrát by si zasloužil i pár facek Kyle, za to že je to takový vůl.
Rozhodně je to něco úplně jiného, jak klasické romantické knížky a to se mi na tom moc líbí. Sice jsem kvůli nim taková rozladěná, smutná, chvílemi i naštvaná a pořád taková napjatá, ale taky tam jsou chvilku kdy se musím usmívat. Možná to vyzní divně, ale mě se to líbí. Že ten jejich vztah není takový úplně růžový, ale je takový komplikovaný a díky tomu mě to stále nutí číst dál a dál. Strašně moc jim fandím. I přes to jaký to pořád mezi sebou mají, tak se k sobě hodí.
Objevují se zde nové postavy, díky kterým se nám odkrývá Maddoxova minulost. A na Annu a Madda čekají nové, těžké zkoušky. Zvládnou je překonat? To už si musíte přečíst samy.
Tuto sérii můžu jedině doporučit

20.09.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Za mě je tento díl o něco slabší než předchozí asi jsem od toho čekala trošku víc
Opět se vracíme na krásné místo Green Valley. S hlavními se už také známé. Izzy a Willa jsem moc oblíbila už v prvním díle. Izzy k Willovi už nějakou dobu chová nějaké city. Bohužel je typický chlap, které mu co vyloženě neřeknete tak nic neví. A on o tom samozřejmě neví. Izzy je pro něj jen nejlepší kamarádka. Když se, ale ve městě objeví slavná hvězda Cole a začne s Izzy spolupracovat. Nechá to Willa chladným, nebo díky němu otevře oči?
Oba jsem si moc zamilovala. Izzy je tak správně praštěná a neskutečně mě bavila. Bohužel mi docela dost často přišlo, že ani neví co pořádně chce, ano chápu nechtěla ohrozit přátelství s Willem, ale i tak. Ale občas mě mrzelo to jak se kvůli Willovi musela cítit..... U Willa jsem měla chuť s ním né jednou pořádně zatřást, a trošku mě štvalo to jeho chování, ale i tak to byl miláček. Líbí se mi, že se tu také dost objevující Lena a Ryan. Cole mi byl taky sympatický, ale tak nějak jsem čekala že tam ten "oheň" rozvíří o něco víc. A taky mě přijde, že ten konec s ním byl takový nedořešený. A celkově ten konec byl takový urychlený
Ale i přes ty výhrady, se mi kniha moc líbila. Čte se to hezky a stránky utíkají jedna za druhou...To prostředí v knize je úžasné a nádherně vykreslené, že člověk i chuť jed na hory (i když zimu nemám vůbec rád )

19.09.2022 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Je to čtivé, romantické, sexy a hlavně hodně vtipné. Moc jsem se u toho bavila . Skvělé oddechové čtení ideální na léto.
Hned od začátku si Damon a Chelsea "padli do oka" a díky tomu to byl skvělý rozjezd. Chelsea mě moc bavila. Byla skvěle drzá, hubatá, prostě svá a do všeho se vrhla po hlavě. Damon se tváří jako pěkný hajzl, byl bezcitný a odměřený, hlavně tak chtěl vypadat na veřejnosti, ale v případě Chelsea mu to moc nevycházelo. Ty jejich konverzace a celkově to jak spolu vycházeli bylo hodně vtipné.... Luna byla zlatíčko a své tatínka nezapřela
I vedlejší postavy byli skvělí řidič Dick byl dobrý pošuk. Bratr Chelsea ale i bratr Damona byli úžasní
Trošku mě mrzí to odhalení Luny, čekala jsem nějaké větší vzrůšo. Kniha určitě není pro každého. Je jednoduchá, téměř bez zápletky a jedno velké klišé. Ale pokud vám toto nevadí, chcete vypnout a odpočinout si, zasmát se, tak vám ji mohu jedině doporučit

04.09.2022 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

To je jako co zase ten konec? Je pravda, že ke konci jsem začala něco tišit, ale toto jsem nečekala. Zase další šílený konec. A i když z knihy nejsem nijak nadšená, ale kvůli tomu konci budu uvažovat si pokračování přečtu, zajímá mě jak to celé dopadne.
Nevím jestli to je překladem, nebo je kniha opravdu tak napsaná, ale působila na mě dost lacině. Obzvlášť některá slovíčka mi tam hodně vadila. I když se tu řešilo celkem závažné téma, sexuální scény taky nebyly nijak zle popsány, ale spíš ty průpovídky u toho, Scotta a Tess, byli takové divné. Kdyby mlčeli asi udělají líp.
Scott byl ten typ co mu jde jen o sex a žádné city. Nakonec docela změkl a začal ty city celkem projevovat, ale na konci mě opravdu hodně zmátl (důvod proč si chci přečíst i další díl) Tess celkem riskovala a měla zápal pro určitou věc, což se mi na ní líbilo. Ale co mi vadilo, že se chovala jakoby neměla žádnou sebeúctu, na mě se chovala až moc jako lehká děva.

04.09.2022 2 z 5

Král Král Devney Perry

Začátek, první část knihy, byl fajn. Byl takový pomalejší, klidnější a něco mi na něm chybělo. Ale zase to vyrovnalo to hašteření mezi Bryce a Dashem. To bylo úžasné a moc jsem se u toho bavila. Na Bryce se mi líbilo to, že byla hodně svéhlavá, paličatá a také dobře drzá. A také to, že z Dashe nešla hned do kolen. Jak ho oslovovala Kingu a on to nesnášel, ale přitom jí nic neřekl. Dashe jsem si představovala jako mnohem většího drsňáka, tak přeci jen byl z bývalého motorkářského gangu. Svým způsobem byl celkem drsňák, ale spíš to byl takový miláček. Takže mi to nakonec ani nevadilo a já si ho neskutečně zamilovala. A ani mi nevadilo, že tu téměř nejsou žádné sexuální scény. To hašteření mezi hlavními hrdiny mi tady bohatě stačilo.Druhá část bylo pro mě mnohem zajímavější. Začali více pátrat po vrahovi a také se tam přihodila, pro mě nečekaná věc, začalo to být takové záhadnější a napínavé. Stránky ubývají jedna za druhou a najednou jste na konc

02.09.2022 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Ano měla jsem chuť knihu odložit. Tentokrát to, ale nebylo kvůli pomalému začátku, ten je tu oproti jiným knihám celkem svižnější. Spíš mě odrazovalo to, že se tu slova, fráze nebo celé věty, hodně a často opakovali, což mi maličko vadilo. A když Vanessa popisovala Aidna, tak to bylo celkem přehnané. Díky jejím popiskům vypadal spíš jako obr a né namakaný sportovec. Ale už jsem si na autorčin styl psaní. Takže knihu jsem nakonec neodložila, ba naopak vůbec nešla odložit. Protože toto je další úžasný příběh, do kterého jsem se zamilovala.
Vanessa pro Aidena pracuje. Prakticky pro něj byla vším. byla pro něj sekretářka, hospodyně, podržtaška……prostě pro něj udělala první poslední. A Aiden, jako vrcholoví sportovec, s neskutečně obřím egem, to neviděl a bral toto všechno od ní jako samozřejmost. Jenže co se stane, když se jednoho dne Vanessa konečně odhodlá a dá výpověď?..... Dojde Aidenovi o koho právě přišel? A jak se s tím vyrovná?......
Nenechte se odradit tím, že kniha je taková bichle (necelých 500stran). A musím říct, že jsem se nenudila ani stránku, Strašně mě překvapilo, že už jsem na konci. Na pořádnou romantiku si musíte počkat až téměř na samotný konec, ale tím nechci říct, že by tu žádná romantika nebyla. Nemusíte se bát že by zbytek byl nuda bez romantiky. Opět je to skvělá hate to lave linka kde to mězi hlavními hrdiny neskutečně jiskří, nechybí tu ani smysl pro humor, další originální námět a emoce.
Ještě takové malé mínus. Když Vanessa popisovala Aidna, tak to bylo celkem přehnané. Díky jejím popiskům vypadal spíš jako obr a né namakaný sportovec…. Také se tu tentokrát prakticku vůbec přibližněji nezmiňuje o sportu, kterým se Aiden živí.
A ještě nakonec musím zmínit Aidenova spolubydlícího Zaca, toho jsem si taky moc oblíbila

Van Van Melanie Moreland

Další skvělá knížka ze série Vested Interest. Příběh je skvělý, opět se krásně čte a je to úžasná oddechovka. Jen je škoda, že se to mezi Vanem a Liv vyvinulo tak rychle. I když ten začátek byl takový nijaký, pak se tam, ale objevil Nolan a začalo se konečně něco dít. Trošku jsem čekala, že tam s kartama víc zamíchá i Victorie když už se tam objevila.
Van je neskutečně sympatický chlap, je milý, gentleman, pracovitý a taky vysoký a svalnatý. A já si ho už od začátku zamilovala. Liv, tak tu obdivuji. Nejen, že je sympatická a nadaná, ale je to neskutečně silná a statečná žena, která před ničím necouvne. Trošku mě mrzelo to, jak Vana pořád odmítala, ale na druhou stranu ji zase chápu, že chtěla být opatrná, nejen kvůli dceři, ale hlavně kvůli tomu co si sama prožila. No a „Myška“ tak ta je dokonalá, tu si zamiluje každý.
Konec, ten byl opět dokonalý. A jelikož jsem strašná plačka, tak opět ukápla nějaká ta slza
Jen mě mrzí, že tady tentokrát nebyli tolik kluci z BAM, to je strašná škoda, přijde mi, že v příběhu skoro vůbec nebyli.

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Toto bylo něco úžasného.  Skvělé čtení na léto. Velice chytlavé a rychlé čtení.  Je to opravdu dost vtipné, sexy a taky dojemné. Sice jsem podle anotace čekala něco úplně jiného, ale toto bylo moc lepší, autorka mě moc překvapila.
Jackson  (Netvor) i Bianka jsou oba od samého začátku úžasní a neskutečně sympatičtí. To jejich jiskření a popichování je skvělé. Na Biance se mi líbí ta její prostořekost a to jak dokázala Jacksona odzbrojit tím, že na ní vůbec nepůsobilo to jeho zastrašování. Jackson je arogantní, zbohatlý Netvor, ale na druhou stranu je i dost citlivý.
Je to taková ta slowburn romantika. Na příběhu se mi líbí i to, že to není jen čistě romantika, ale že se tu řeší i rodinné problémy a bohužel i nějaké to „neštěstí“.
Rozhodně nejlepší byl konec, když se Bianka setkala s Taylor a to jak si Rayford skvěle celé užíval. Mimochodem on byl celkově úžasná vedlejší postava.

01.09.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tak jako v knize Kulti, tak i tady je ten začátek celkem takový zdlouhavý a pomalý, ale tentokrát mi to už tolik nevadilo Takže jak překonáte tady tu počáteční omáčku, tak vás to pohltí na plno. To hašteření a jak to mezi hlavními hrdiny celou dobu jiskří je úžasné Nechybí tu ani typický autorčin humor, sarkasmus ale také tu jsou i dojemné chvilky u kterých jsem měla hodně na krajíčku Je to skvělá kombinace slow burn a hate-to-love A já nemůžu jak jinak než to že tento příběh miluju
Stejně jako Kulti je tato kniha ze sportovního prostředí. Tentokrát je to krasobruslení a jelikož mám ráda i filmy s tou to tématikou, tak tady jsem neváhala ani minutu. Neustálé tréninky, nervozita z blížících se závodů, zimní stadión, piruety, pády......Nejen že je o to krasobruslení, ale také se tu řeší osobní a rodinný život hlavních hrdinů. Obě hlavní postavy, Jasmin a Ivan, si mě okamžitě získali. Líbí se mi na nich že nejsou vůbec takový, jaký se na první pohled zdají. Jasmin to nikdy neměla jednoduché a přesto to nikdy nevzdala, tvrdě na sobě pracovala a šla si za svým snem. Také se mi líbila její tvrdohlavost. Slovní přestřelky mezi ní a Ivanem byly úžasné a moc jsem se u nich bavila, tu jejich nevraživost jsem jim věřila

Kulti Kulti Mariana Zapata

Přečtení si této knihy jsem hodně dlouho odkládala a to jen proto že hlavním tématem je fotbal a ten teda není vůbec nic pro mě. Ale jsem ráda že jsem do ní nakonec pustila, protože já to miluju
Bohužel začátek byl až příliš pomalý a to jak Sal furt vzdychala nad Kultim, mi docela lezlo na nervy. Takže mě to trošku odrazovalo od čtení a několikrát jsem uvažovala, že knihu odložím. Nakonec jsem knihu neodložila a pokračovala ve čtení. Jsem za to neskutečně ráda, protože jakmile se Sal ozvala, a obula se do Kutliho, tak to konečně začalo být zajímavé a začalo mě to mnohem víc bavit a čtení jsem si užívala. Najednou jsem do knihy začetla a vůbec jsem knihu nemohla odložit. Byla napínavá, vtipná, čtivá a celou dobu jsem si říkala tak teď už....
Mám ráda knihy hate-to- love a tato to skvěle splňuje. Sal je sympatická, milá, vtipná, cílevědomá a sebevědomá. Kulti je takový ten arogantní, namyšlený sportovec, ale když se konečně otevře je úplně jiný, než jak se na první pohled zdá
Takže pokud stále nad touto knihou uvažujete, určitě si jí přečtěte, nenechte se odradit začátkem, rozhodně stojí za přečtení. Já jí můžu jedině jen doporučit

31.08.2022 4 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Závěrečný díl této série. Řekla bych, že o něco lepší jak druhý díl Zachraň nás. Potom jak skončil předchozí díl, jsem tady čekala nějaké pořádné drama, něco mnohem většího Ano něco málo se tu stalo, ale to je jako všechno?
Na druhou stranu bylo moc hezké jak to celé vyřešili a to jak to Ruby s Jamesem celé zvládli Jejich vztah se od prvního dílu jen prohloubil a James se taky konečně pochlapil
Líbílo se mi že tu dostali více prostoru i vedlejší postavy, hlavně Lidie sestra Jamese a Ember sestra Ruby. Takže je kniha tentokrát psána z více pohledů, i když jsem se občas ztrácela u toho z kterého pohledu zrovna čtu. Sice to díky tomu působilo trošku urychlené, ale nijak mi to nevadilo
I přesto že mám nějaké výtky, tak se mi tato série líbí. Rozhodně tuto sérii doporučuji. A pokud jste už četli sérii Znovu, tak toto se nemůžete nechat ujít. A pokud ještě ne, tak tu také doporučuji, Mona prostě psát umí. Už se těším až si od ní přečtu něco dalšího.

31.08.2022 3 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Už dlouho se mi nestalo, abych nějakou knihu „slupla“ tak to rychle. Bohužel jsem z ní více zklamaná než nadšená. Je to zajímavý nápad na příběh, ale bohužel tam nějak chybí ta jiskra. Také jsem ohledně odhalení „toho tajemství“ čekala nějaké pořádné drama a o no nic. Začátek knihy asi do poloviny, mě bavil, a vypadal nadějně. I když to Peterovo stěžování na Kirsten snad v každé kapitole, bylo za mě dost zbytečné. Ano bylo hnusné, co provedla a taky mě bylo Petera líto, ale tolikrát to opravdu zmiňovat nemusel…..
Opět tu babička s Willem "perlí", bohužel tentokrát to ani jejich vtípky moc nezachránily.
Ale abych jen nekritizovala, tak se kniha čte hezky, je to takové jednoduché čtení, kde stránky stránky ubíhají a najednou jste na konci. Tady mi na konci ani nevadilo ta žádost o ruku, ta mě mi naopak dost pobavila.

31.05.2022 3 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Ach jo vůbec se mi nechce loučit s Maddison a Bishopem. Já tuto sérii prostě zbožňuju a jsem ráda, že jsem se po takové době do ní pustila. Nevím, na co přesně autorka u psaní myslela, ale sakra by mě to zajímalo. Toto je přesně ten typ knih, které buď to milujete, nebo naopak nenávidíte. Já patřím do té skupiny, která tomu úplně propadla, takže asi nebudu tak úplně normální. Miluju to!
Amo prostě umí zkombinovat napětí, drama, násilí, sex, vraždy, zvrhlost, romantiku tajemno, humor tak aby to v celku fungovalo.
Kniha se opět četla sama a stránky jsem jen hltala. Začátek byl pro mě tak šílený, že mi i slza ukápla. Ano Madison provedla hloupost a to pořádnou, ale to jak se k ní pak choval Bishop bylo hrozný….. No a ke konci jsem zase málem zažila infarkt, protože jsem si říkala, proč? No chvilku mi trvalo, než mi došlo, co se tam vlastně stalo. Také jsem konečně dočkala odpovědí, i když jsem stále taková trochu zmatená, Také se tu více vysvětluje důvod všech postav,
Také Maddison se konečně, probrala a už to nebyla taková naivní husička. Bishop se tu zase choval jako totální kretén, ale to není u něj nic nezvyklého. Líbilo se mi, jak si postupně začal uvědomovat co pro něj Maddison vlastně znamená. Takže tím dostala kniha pořádný nádech romantiky. Oba jsem si zamilovala i přesto jací byli, neskutečně se k sobě hodily a patřili k sobě.
Trošku mě tu zklamal Nate, to jak se na konci choval, mi k němu vůbec nepasoval (no jsem zvědavá, jak se předvede v dalších dílech).
Samotný konec nebyl špatný, ale něco maličko mi tam chybělo.

31.05.2022 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Opět jsem se zamilovala, ale asi u mě o maličko stále vede Gabriel z knihy Manažer. Opět to bylo milé, vtipné, mezi hlavními hrdiny to nádherně jiskřilo, ale také se tu řešilo dost vážné téma. Takže nejen že jsem skoro celou dobu culila a smála, ale taky jsem měla i slzy na krajíčku a to hodně.
Seznámení Johna a Stelli je originální a opravdu vtipné a takové milé. Neřekla bych, že mu tu zmrzlinu ukradla. Hold dokázala Johna vyvést z míry na tolik, že na tu zmrzlinu úplně zapomněl :D Mimochodem mátová zmrzlina s kousky čokolády? To jako fakt? Druhé setkání bylo opět zajímavé. Hlavně později když Stelle konečně došlo, kdo John je.
John si toho v minulosti prožil hodně, bohužel nějaké problémy si sebou nese stále. A bohužel ani nedůvěřuje lidem, kromě své „rodiny“. Tuto nedůvěru mají se Stellou společnou. A přesto si k sobě našli cestu a navzájem si pomáhali, tedy jen do určité chvíle………Bohužel byl John, taky jako předchozí „kluci“, celkem pako a když dostal strach, stáhl se. Moc se mi líbilo jak se děvčata, hlavně Brenna, ujali Stelli a stali se kamarádkami. Taky se tu objevuje i zbytek kapeli a „kluci“ zase válí, hlavně svými hláškami.
Trošku mě mrzí, že tu nebyl víc Stellin otec, čekala jsem, že to tu víc rozvíří. A taky mi ten konec přišel takový trošku slabší, čekala jsem nějaké větší drama, ale i tak to byl fajn konec.

02.04.2022 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Upřímně mě od přečtení docela odrazovala obálka knihy
Ale nakonec jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Knihu jsem přečetla jedním dechem, dokonce mě vytáhla ze čtecí krize. Je to skvělá, jednoduchá oddechovka, u které opravdu vypnete. Příběh byl naprosto čtivý, zajímavý a opět jsem tu dost nasmála.
Celkově seznámení hlavních hrdinů bylo originální a dost i vtipné :D Mezi hlavními hrdiny to nádherně jiskří. Líbilo se mi střídání kapitol z pohledu hlavních hrdinů, kde byly ještě kapitoly z Drewovi minulosti. Trošku jsem doufala v to, že Drewova ex to víc zamotá, ale i tak to byla zajímavá zápletka.
Sprostým slovníkem se tady moc nešetří, ale za mě to tam pasovalo a bylo to i celkem vkusné. Přeci jenom je to erotický román.

25.03.2022 5 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Tento díl je za mě zatím nejslabší. Nadá se říct, že by mě tato kniha vyloženě nebavila, ale přišlo mi to celé takové divné. Myšlenka se ztrátou paměti hlavního hrdiny, byla zajímavá, ale bohužel špatně, hodně nereálně zpracovaná.
Zuzana mi nebyla moc sympatická. I když celkem chápu její pohnutky, ale to co udělala bylo hodně zvláštní a i to jak se chovala mě strašně vytáčelo. Až ke konci mi přestala vadit. Wallace/ Mark na to jaký to byl chlap, tak ne mě byl až moc milý, vzhledem k tomu jak se k němu Zuzana chovala. A to jeho oslovovaní „Zuzanko“ „Hruštičko“ tak to mě strašně štvalo….Hlavně chování personálu v nemocnici, mi přišlo dost nelogické…
Ale aby to nebylo celé jen negativní, tak mě bavila až poslední třetina, kde se konečně něco dělo a i nějakou emoci to ze mě dostalo. Začalo v okamžiku, kdy se Wallaceovi konečně vrátila paměť, naštval se a donutil Zuzanu podepsat smlouvu. Jo tam se konečně začalo dít něco zajímavého. A tady už mě začali být i hlavní postavy sympatické.
Ale je to jen můj názor. Tím nechci nikoho od čtení této knihy odrazovat, ale já si jí určitě už znovu nepřečtu……

20.03.2022 3 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Nemám slov. Moc jsem se na tuto knihu těšila a bylo to něco jjiného než předešlé díly, ale bylo to úžasné. Od začátku do konce. I když konec byl takový přeslazený, ale to jsou všechny u této série, ale mně to nevadí. Já to miluju. Je to neskutečně sladké, romantické, nějaké to drama a erotické scény jsou takový bonus na víc….
Halton a Fiona jsou skvělý pár a já si je oba moc oblíbila. Ona ho dokáže rozesmát. A vidí ho takového jaký je. Ze začátku působila celkem zakřiknutě, ale díky Halovi a jeho ochranářské povaze, se postupně měnila.
Halton je takový umanutý paličák, který hlavu strčenou v zadku a až jí konečně s tama vytáhne, tak dojde co skutečně má. I když se tváří že je to arogantní právník, jeho činy o něm vypovídají něco jiného. I přes to jak o sobě smýšlel, já si ho zamilovala.
Z vedlejších postav jsem si moc oblíbila Reného. Je to skvělý kolega, kamarád a rodina…..
Scott tam trošku rozvířil vlny, čekala jsem, že bude dělat víc problémů….ale i tak tam toho napáchal dost
Opět se tu objevují i kluci z BAM, sice jen takovým náznakem, ale i tak. A já jsem za to ráda, že se tu mihli. Skvělé bylo, jak si pokaždé do Hala nějak rýpli a on chudá nechápal.
Rozhodně psát umí, a o tom jsem se přesvědčila už několikrát. A tento díl se řadí mezi mé nejoblíbenější. Trošku mě i mrzí, že toto je už předposlední díl této série.

20.03.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Ani nevím, co jsem od knihy měla čekat, ale mile mě překvapila. A já jsem z ní nadšená. Je to úžasný příběh s originálním námětem, plný romantický, humoru, mírně záhadný, ale i té erotiky se tu dočkáte.
Všechny role Paula v roli pana Romantika chce snad každá žena aspoň jednou zažít takové to rande. Paul byl jednoduše okouzlující, byl muž mnoha tváří a přicházet na to jaký doopravdy je bylo zajímavé. Chvílemi jsem s ním byla na pochybách a trošku jsem mu nevěřila, bála jsem se, že něco skrývá. Nakonec mě moc mile překvapil. Eden byla trochu cynická, možná i lehce zahořklá a nedůvěřivá v lásku a já se jí ani nedivím. Oba si sedli a krásně se k sobě hodili. Skvěle to mezi nimi jiskří.
Trošku mi tam chybělo vyprávění z jeho pohledu.

11.03.2022 5 z 5