Šárka345 Šárka345 komentáře u knih

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Paráda, Asad a Carl dvojka k pohledání :0)) a bez Rose ani ránu :0))
Pěkný příběh a čte se to samo jak je to krásně napsané :0)))

04.12.2018 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Skvělé čtivo!!! Krásně napsané, zápletka až do poslední stránky neodhalitelná. Už se těším na další knihu od Jussiho :0)))))))))

19.11.2018 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Perfektně zapletený příběh, který se čte sám. Paráda jen tak dál....

07.11.2018 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Opět perfektní počteníčko, jdu na Vzkaz v láhvi :0))))

30.10.2018 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Velice čtivé!!!! Úžasný děj a strhující tempo. Už se těším na Zabijáky. Doporučuji.

17.10.2018 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Opravdu jedním dechem .... paráda!

25.08.2017 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Úžasná kniha, prostě se to čte samo - už sahám po Dívce, která kopla do vosího hnízda :0)))

25.08.2017 5 z 5

Rozsudek ráže 9 Rozsudek ráže 9 Michael Connelly

Móóóóc hezké, opravdu není co dodat :0)

15.08.2016 5 z 5

Dvanáctá oběť Dvanáctá oběť Michael Connelly

Zdařile a velmi čtivě napsané. Děj má rychlý spád a jednoduchou zápletku, ale to rozuzlení.... :0))

22.06.2016 5 z 5

Falešní hráči Falešní hráči Michael Connelly

Skvělá kniha, pěkně čtivá a dobrá zápletka :0)) Co dodat, jdu na další Harry :0)

14.06.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Pěkně napsaný příběh, jen musím přiznat, že jsem si ty tři podezřelé trošku pletla :0)
Už teď se těším, co dalšího si pro Cormorana a Robin autorka vymyslí, ale doufám, že Matthew
v jeho zájmu, potom řekl ne :0))))

10.06.2016 5 z 5

Černý led Černý led Michael Connelly

Pěkně se mi to četlo... a najednou konec. Hezky psané, zajímavý případ i postup vyšetřování.....

27.05.2016 5 z 5

Jako bych bloudila tím lesem s ní, moc pěkně napsané, poutavý příběh, King trochu jinak :0)))

03.05.2016 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Tak po zklamání ze Strážců zákona si u mě pan King opět napravil reputaci. Skvěle čtivé a neskutečně popsané "strašidelné" pasáže.

02.05.2016 5 z 5

Strážci zákona Strážci zákona Richard Bachman (p)

Tak se musím přidat na stranu nás zklamaných. Opravdu i já mám pocit, že to je nejhorší kniha nejen od Kinga, ale ze všech co jsem četla.

21.04.2016 2 z 5

Beznaděj Beznaděj Stephen King

Tahle kniha se mi hodnotí trochu obtížněji. Příběh jako takový je úžasný, ale je tam na mě trochu moc toho "Pánbíčka". Ale víme, že ta "duchařina" opravdu ke Kingovi patří. Chyběl mi tam ten skvělý strhující závěr.

14.04.2016 4 z 5

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Je to poutavý příběh jako podle skutečné události, jen mi tam nepasují ty scény s obrazem. Ale, holt psal to King :0))

04.04.2016 4 z 5

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Psané trochu jinak, než jsme od Kinga zvyklí, ale naprosto přesvědčivý monolog ženské, kterou už teď znám jako své boty :0) Čte se to úplně samo, doporučuji :0)))

30.03.2016 5 z 5

Český lékař v srdci Afriky Český lékař v srdci Afriky Marcel Drlík

Krásně, čtivě napsané :0) Čte se to samo a ještě je to zajímavé a poučné - doporučuji :0)

22.03.2016 5 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

No, být bych tam nechtěla :0) Skvělé a přitom šílené.... :0)))))

21.03.2016 5 z 5