Rozsudek ráže 9

Když advokát Michael Haller získá po zavražděném kolegovi Jerrym Vincentovi zavedenou advokátní kancelář, spousta lidí mu to závidí. Mezi nově nabytými klienty je totiž i filmový magnát Walter Elliot obžalovaný z dvojnásobné vraždy. Jeho ostře sledovaný případ je zárukou vítané mediální pozornosti a tučných zisků. Haller ovšem netuší, že mezi Vincentovým zavražděním a Elliotovou obžalobou může existovat spojitost a že spolu s lukrativním případem možná po Vincentovi přebral i cejch smrti. Navzdory nebezpečí proniká hlouběji do případu a postupně si uvědomuje, že v něm není všechno v pořádku a že Vincentova obhajoba je založena na důmyslném, ale podvodném triku. Ocitá se tedy mezi dvěma mlýnskými kameny: musí hájit zájmy klienta a současně dodržovat zákon. Nezbývá mu než vymyslet ďábelský plán, přestože si uvědomuje, že jeho realizací riskuje nejen kariéru advokáta, ale i holý život. Kniha Rozsudek ráže 9 volně navazuje na úspěšný román Advokát s Michaelem Hallerem v hlavní roli. Haller se zde poprvé setkává s nejznámějším autorovým hrdinou – detektivem Harrym Boschem. Jejich komplikovaný pracovní vztah je navíc korunován nečekaným překvapením…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/51502/rozsudek-raze-51502.jpg 4.5131

Mickey Haller / Prípady Mickeyho Hallera 2.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Domino

The Brass Verdict, 2008

Kniha Rozsudek ráže 9

March

Ať je to H.Bosch, nebo M.Haller, anebo oba, je to značka dobré a napínavé detektivky.

lindakarin

Perfektní, napínavá,opět nezklamala :)

Demonlover
06.09.2018

První knížka od tohoto autora která se mi nelíbila.
Měl jsem, s ohledem na ztrátu času, problém to dočíst.

romana8163
15.06.2018

Strhujici zalezitost. A jak uz tak u autora byva, zaver byl proste dokonaly!

Lolila
27.05.2018

Connelly nesklame. Výborná detektívka tentokrát opäť s M. Hallerom v súdnej sieni a tiež aj H. Boshom ako vedľajšou postavou. Nechýba akcia, napätie a prekvapenie na záver (ako vždy).

minirock
07.04.2018

Tak jsem se těšil na další díl Harryho Bosche ale bohužel příběh je vyprávěný postavou advokáta Michaela Hallera a Harry zde má jen omezený prostor a jeho postava je velmi plochá, o pátrání po vrahovi nemůže být vůbec řeč. Škoda. Kniha není špatná ale když si budu chtít přečíst špičkový právnický thriller, sáhnu po Grishamovi. Příběhy s Harrym Boschem jsou mnohem napínavější a čtivější, tohle je místy nuda. A překvapení na konec ? Žádné se nekonalo, to, že ti dva jsou nevlastní bratři je jasné už v půlce knihy. Za mě mírné zklamání ale jednu šanci ještě Hallerovi nejspíš dám.

Mydli
23.01.2018

Trochu ve stylu první knihy Advokát ze série, ovšem s pro mě milým zjevením detektiva Bosche. Nějak se nám tu ty série proplétají, ale kniha je každopádně opět skvělá!

mikika
29.12.2017

na začátku jsem se trochu lekla, kolik tahle kniha má slov a jak málo dialogů, ale i přesto se četla jedna báseň - prostě kouzlo!