Rodaw Rodaw komentáře u knih

Útes Útes Nora Roberts

Krásná knížka, ideální na prázdniny! Já jsem si čtení moc užila :))

05.10.2014 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Fajn knížka :) Není pro mě sice ta úplně nejlepší a nejdokonalejší, ale čtení jsem si užila! :)
Každá kapitola končila nějakým překvapením a něčím, co čtenáře prostě nutilo číst dál.

05.10.2014 3 z 5

Šibeniční vrch Šibeniční vrch Lois Duncan

Zajímavá knížka :)) Doporučila bych ji spíš teenagerům, pro mě byla docela dost předvídatelná... ale čtení jsem si užila, líbí se mi autorčin styl psaní :)

30.08.2014 2 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

S touto knihou přišel takový malý boom. Začala jsem ji číst a měla jsme poměrně veliká očekávání, ale bohužel mě knížka spíš zklamala než nadchla... Třeba daleko víc mi sedla kniha Bez naděje než Jestli zůstanu ...
Námět zajímavý, hlavní hrdinka sympatická, ale na moje gusto se v knize toho tolik nedělo, byla hodně psychologická a hodně mi vadil ten konec, moc otevřený ...

PS: Všichni však tuto knihu milují, takže mě berte spíš jako takovou vyjímku :-D

Inkarceron Inkarceron Catherine Fisher

Skvělá a hlavně velmi originální dystopie, která mě zaujala. Ten nápad je ve své podstatě geniální :)

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Krásná knížka, která popisuje skutečný příběh neskutečně statečného chlapce.
Myslím, že z tohoto období se dají najít i brutálnější knihy a knihy, které Vás víc dostanou a zasáhnou, ale i tak tuto knížku doporučuju.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Miluju, miluju, miluju! Na tuhle knížku nikdy nezapomenu. Nádherné, krásné, smutné, pravdivé, reálné, nejlepší. Nelituju toho, že jsem si knížku přečetla :-** Všem doporučuji, tuto knihu by si měl přečíst každý.

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Fantastická kniha, fantastická série.

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Dokonalé.

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

2 slova: Zbožňuju to.
Ale opravdu ... pro mě nejlepší dystopie, kterou jsem kdy četla. K této knize a k celé této sérii se budu neskutečně ráda těšit, protože se mi dostala hluboko do srdce. Pokud váháte, neváhejte a běžte do toho. Hunger games za to stojí.

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Bohužel po prvním díle byla pro mě kniha Hrej tajně obrovským zklamáním ... Hrej hráčem mě bavilo, dojalo a romantiky tu bylo tak akorát, ale druhý díl.. pardon, ale opravdu byl podle mě především o sexu :D
Láska tu hraje hodně důležitou roli, ale kromě ní podle mě v knize není nic jiného. Možná i proto, že je tak tenká.
Každopádně po jedničce to bylo zklamání. Uvidíme, jak se mi bude líbit třetí díl, podle anotace zní zajímavě.
Emma Hart píše suprově, ale tahle kniha mě úplně nenadchla ...

29.08.2014 2 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Hrej hráčem je kniha, která mě velmi mile překvapila a moc mě bavila! Ano, je romantická, hodně romantická, ale zároveň dle mého i vtipná a tak nějak se trefila do toho, co jsem právě potřebovala. Hůř už je na tom druhý díl, který mě hodně zklamal a v podstatě se mi ani moc nelíbil, protože už postrádal švih prvního dílu a v podstatě jediné, co v něm bylo byl sex a erotika... Ale první díl se mi líbil moc :-)

29.08.2014 4 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu B. M. Gill (p)

Příjemné čtení, nic náročného :-) Spíš taková oddechovka, ale i tak to bylo čtivé, kniha se mi moc líbila :-)

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Miluju tuto knihu. Geniální myšlenka, skvělé zpracování. Je pravda, že knížka je docela dost psychologická, ale mně prostě sedla. Čtení mě bavilo, příběh mě upoutal a závěr šokoval. Takový jsem opravdu nečekala..
Mimozemšťané ovládnou naši zemi a lidské duše začnou zabíjet.. To je strašná představa.. Dokonalá knížka!!

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Tuto sérii opravdu miluju! Druhý díl už byl trochu jiný, než první, ale i tak se mi opravdu moc líbil!! Je mi moc líto, že nevyjde v Česku třetí, poslední díl :(

Past Past Lauren DeStefano

Opravdu skvělá kniha! Moc se mi líbila, jedna z nejlepších dystopií, které jsem četla. Druhý díl je taky výborný. Škoda, že u nás v Česku nevyjde třetí, poslední díl :(

Hon Hon Andrew Fukuda

Hon mě moc mile překvapil :) Ačkoli upíry zase tak moc nemusím, v tomto provedení se mi moc líbily! Krvelačná monstra, to si nechám líbit :-D

29.08.2014 4 z 5

Futurista: Život a filmy Jamese Camerona Futurista: Život a filmy Jamese Camerona Rebecca Keegan

Miluju Titanic a celého Jamese Camerona a toto je vážně zajímavá a skvělá kniha. Pokud se o Jamesi chcete dozvědět něco nového, určitě si ji přečtěte! Nejvíc mě bavily pasáže o Terminátorovi (na filmy jsem se koukla, když jsem knížku četla, úplně mě na ně nalákala :) ) a o Titanicu :-)

29.08.2014 3 z 5

Fantom hlubin Fantom hlubin James Rollins (p)

Úžasná knížka, James Rollins je prostě má srdcovka ♥ :)

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Super knížka! Čtení jsem si užila :) Zajímavý nápad a pěkné provedení :) Knížka se povedla!