Šibeniční vrch

Sedmnáctiletá Sarah Zoltanneová se proti své vůli ocitá v městečku Crest Pine, kam se její matka přestěhovala za svým partnerem. Konzervativní starousedlíci nevítají nové sousedy s otevřenou náručí a Sarah se v místní střední škole cítí jako vyvrhel. V předvečer svátku Všech svatých se pořádají tradiční studentské oslavy a Sarah, v naději, že konečně získá kamarády, ochotně souhlasí s rolí věštkyně budoucnosti. Její přesvědčivý výkon má obrovský úspěch a Sarah zdráhavě souhlasí, že bude ve hře pokračovat. Nevinná zábava se však změní v noční můru. Spolužáci podezírají Sarah z čarodějnictví a chtějí ji vystrašit. Nakonec ale podlehnou davové hysterii a chystají se napodobit zfanatizovaný dav, který koncem 17. století oběsil v nedalekém Salemu devatenáct údajných přisluhovačů ďábla…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196300/big_sibenicni-vrch-Led-196300.jpg 3.5113

Vydáno: , Baronet

Gallows Hill, 1997

Kniha Šibeniční vrch

Bakana

Duchařina se šťastným koncem pro děti. Přečíst se to dá, ale rozhodně to není něco, bez čeho bych se nemohla obejít.

Poeta.kno
07.09.2018

Jednoduchý příběh, kde pointu můžete odhalit dopředu. Nicméně námět se mi líbil a knihu jsem přečetl během pár volných chvil. Co dodat, karma je holt karma.

Dousabel
02.02.2018

Knížka má slabá místa, sem tam i trošku trapně naivní, ale nic to nemění na tom, že mě velice bavila. Dobře se to četlo, bát se u toho moc nedá, ale napínavé to přece jenom je. A vztek na ty parchanty to ve mně vyvolalo opravdu veliký :D

BelphegorSara
30.11.2017

Kniha mě moc baví.. Nečekala jsem od ní hodně, ale překvapila :)

Kaleigh
25.10.2017

Taková sonda do mikrosvěta jednoho malého městečka. Co všechno dokáží drby a pověrčivost. Doporučuji přečíst. Velmi čtivá jednohubka.

Charley
29.05.2017

Nevím, co konkrétně bych tomu vytkla, ale prostě to nebyl můj šálek kávy. Bohužel.

Archa
17.02.2017

Tak začátek dobrý, sice trochu pro puberťáky, ale bylo to trochu zajímavý. Hlavně kniha je krátká tak si každý řekne, že když už začal, tak to dočte. Ale ten konec... ten konec to už byla trochu hloupost a nedalo se to. Pro mlaďochy dobrý a zaujme.

Beky
09.02.2017

Příjemné, lehké, oddechové čtení. Líbil se mi námět, krásně bylo vyobrazeno chování mládeže, se kterým se klidně můžeme setkat i dnes u nás ... Obdivuji hrdinku, že se s tím dokázala porvat - s nespravedlností, vypočítavostí a závistí druhých.