Hra na vraždu

Hra na vraždu https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83540/hra-na-vrazdu-83540.jpg 3 19 6

Manželé Moncriefovi usoudili, že pro jejich malou svéhlavou dcerku Zanny už nebude mateřská škola tím správným místem, kde by se dítě mohlo náležitě rozvíjet, a proto se rozhodli poslat dívenku do místní klášterní školy. Jeptišky uvěří, že do jejich školy přichází překrásný nevinný andílek. Po jisté době se však začnou dít podivné věci. Zlatovlasá Zanny má totiž velice prazvláštní sklony... Pozvolna se rozbíhá děj záhadného příběhu, který spěje k překvapivému rozuzlení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Nursery Crimes , 1986

Rendolet
21.10.2014 3 z 5

Kniha mě příliš nezaujala..příběh by se dal, ale těžko se mi četla, zvláštním jazykem psané..

Rodaw
29.08.2014 3 z 5

Příjemné čtení, nic náročného :-) Spíš taková oddechovka, ale i tak to bylo čtivé, kniha se mi moc líbila :-)

LucillaPeters
24.01.2014 3 z 5

Příjemné čtení, kde vlastně od začátku víte, kdo je vrah, ale čekáte, jestli i vyšetřovatelé dojdou ke stejným závěrům jako vy. Konec se trochu vlekl, začátek byl svižnější.

Michaela91
19.04.2013 3 z 5

Četla se docela dobře, akorát mě nezaujama jako jiné. Ale špatné rozhodně není.

dqenisa
04.10.2012 4 z 5

Ze začátku mě to docela zaujalo, ale k závěru to nějak ztratilo tu počáteční jiskru. každopádně je to dobrá knížka.

Lenka
29.12.2011 3 z 5

Čekala jsem od této knížky víc, ale bohužel tomu tak nebylo. Ale číst se dá. Jen jsem čekala lepší konec.

B. M. Gill (p)
velšská, 1921 - 1995