popeluška popeluška komentáře u knih

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Moje oblíbená autorka mě opět nezklamala. Z knihy jsem naprosto nadšená.Četla se jedním dechem.Těším se na další knihy.

14.02.2021 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Kniha se četla velmi dobře,zkrátka fajn detektivka.Moje první kniha od autorky a zklamaná jsem rozhodně nebyla.

17.12.2018 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Knihu jsem si moc užila.Moc krásná i po grafické stránce.

17.05.2024 4 z 5

Divoši Divoši Lucie Lomová

Komiks se mi moc líbil. Užila jsem si ho a ještě někdy se k němu vrátím....

22.03.2023 5 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Ze začátku jsem si zvykala na styl psaní ale pak už se mi to četlo krásně. Nakonec jsem moc ráda, že jsem si knihu mohla přečíst.

01.10.2022 5 z 5

Esence Asli Esence Asli Vojtěch Skovajsa

Tak jsem dočetla a ani nevím co napsat. Je to tak silný zážitek a zvláštní čtení, které se mi moc líbilo. Stále na knihu myslím a přemýšlím o ní :-)

27.09.2022 5 z 5

Lovci Lovci Thomas Thiemeyer

Kniha se četla pěkně a už teď jsem moc a moc zvědavá na druhý díl....ale na ten si nějakou dobu počkám :-)

29.05.2022 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Tak tohle byla tedy jízda, napínavé od začátku až do konce. A ten konec jsem vůbec nečekala, prostě překvapení. Moc se mi kniha líbila moc :-)

09.12.2021 5 z 5

Světlo z Pauliny Světlo z Pauliny Jan Štifter

Kniha z edice Tvář se mi opět moc líbila. Po grafické stránce je kniha také moc pěkná. Těším se na další z této edice :-)

08.09.2021 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Uffff, tak jsem právě dočetla a naprosto úžasné.Prostě super, dokonalé, moc a moc se mi druhý díl líbil.Na třetí díl se velmi těším :-)

31.03.2021 5 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Opět velká spokojenost. Mám moc ráda knihy od této autorky. Píše moc hezky, umí zaujmout čtenáře. Těším se na další díl :-) dala bych i deset hvězdiček...

23.05.2020 5 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Luxusní kniha, moc a moc se mi líbila. Klenot v knihovničce.Budu se určitě ke knize vracet a moc ráda :-)

27.07.2018 5 z 5

Na západ severozápadní linkou Na západ severozápadní linkou Jindřich Janíček

Hodně zajímavý komiks. Líbil se mi. Moc pěkně udělaná kniha.

24.01.2023 4 z 5

Slupky minulosti Slupky minulosti Jitka Prokšová

Právě jsem dočetla a mám hezký pocit z knihy. Nečekala jsem, že mě bude až tak moc bavit, ale stalo se a já si čtení maximálně užila.

16.11.2022 5 z 5

Odložený Vesmír Odložený Vesmír Michal Čagánek

Kniha se četla moc krásně. Líbil se mi styl psaní :-) Nejednou jsem se od srdce zasmála. Autor prostě umí :-)

16.11.2022 5 z 5

Muminek 4 Muminek 4 Tove Jansson

Když si chci odpočinout tak si zajdu za Muminkama prostřednictvím komiksu. Je to moc milé čtení, které zahřeje u srdíčka :-)

19.09.2022 5 z 5

Lvářka Lvářka Tereza Janišová

Hodně zajímavě napsaná kniha, která se četla jedním dechem :-) Líbila se mi,ilustrace jsou moc pěkné. Za mě *****

20.02.2022 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Ufff, tak to tedy byla jízda. Napínavé od začátku až do konce. Od autora se mi knihy moc líbí :-)

01.02.2022 5 z 5

Deník pražského studenta Deník pražského studenta Pavel Kos

Kniha se mi líbila. Takové oddechové čtení, někdy je to taky potřeba :-) takže jsem spokojená....

28.12.2021 4 z 5

Ranní přání Ranní přání Natascha Lusenti

Tato kniha byla krásné pohlazení po duši :-) Nádherně napsaná, přála bych si více takových knih. Jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce....

08.11.2021 5 z 5