PolBara PolBara komentáře u knih

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Další skvělý díl ze série. Zaujalo mě téma nadaných dětí i jednotlivé postavy, které se v příběhu objevily. Opět se řešily zároveň 2 případy.

05.08.2023 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Tento díl série mě bavil ještě mnohem víc než předešlý. Příběh mě doslova pohltil a byla jsem zvědavá, jak všechno dopadne. Závěr sice nebyl až tak nečekaný nebo ohromující, přesto super čtení. Kim a její tým jsem si oblíbila a těším se na další díl.

31.07.2023 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Moje druhá kniha od autora a opět se mi líbila. Je čtivá a docela napínavá. Fajn oddechovka, v rámci žánru asi takový průměr se sympatickou hlavní postavou Kate. Odhalení pachatele nebylo příliš nečekané nebo šokující. Jsem zvědavá na 3. díl série s Kate.

09.08.2022 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Naprosto super kniha, jako vždy od Angely Marsons. Prostředí elitní školy a téma tajných spolků zajímavě zpracované, motiv pachatele zvláštní (pro mě těžko uvěřitelný nebo pochopitelný). A konec mě teda dostal. Kniha čtivá a zajímavá, vtáhla mě do děje. Těším se na pokračování série s Kim, je to moje oblíbená postava.

15.04.2020 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Moje první kniha od autorky a určitě ne poslední. Kniha mě bavila, hlavní hrdinka Josie mi byla sympatická - odhodlaná, trochu tvrdohlavá a temperamentní. Hlavní myšlenka rozhodně zajímává, děj plný akce. Těším se na další díly série.

01.08.2022 4 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Kniha mě velmi bavila, vtáhla mě do děje, byla jsem zvědavá na rozuzlení. Zajímavé je i vyprávění více postav a vlastně celý námět.

07.07.2022 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Příběh mě nějak moc neoslovil...knihu jsem četla docela dlouho, moc mě nebavila....a to mám detektivky ráda. Třeba dám šanci jinému dílu série.

07.02.2024 2 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Rozhodně zajímavý příběh i hlavní postavy. Téma paměti, vzpomínek a práce s nimi mě zaujalo. Děj promyšlený, vše do sebe zapadalo.

05.05.2024 4 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Další díl mé oblíbené série mě opět bavil. Kniha se dobře čte díky krátkým kapitolám a stylu autorčina psaní, který mi vyhovuje. Děj svižně ubíhal, odhalení pachatele docela nečekané.

26.07.2023 4 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Tahle série mě prostě baví, vyhovují mi krátké kapitoly a celkově styl autorčina psaní. Děj je napínavý, svižně ubíhá. Líbí se mi i propojení minulosti s přítomností (stejně jako v ostatních dílech série). Hlavní zápletka dobře promyšlená, nechybí ani vylíčení motivu pachatele. Pachatele se mi docela brzy podařilo odhalit, tak závěr knihy moc překvapující nebyl.

03.03.2023 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Zatím asi nejzajímavější kniha ze série s Avou a Lucem. Dva souběžné případy, které tým řeší, postavy vyšetřovatelů i pachatelů mě bavily.

07.01.2023 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Zajímavá kniha, dobře se četla, hlavní hrdina docela zvláštní, přesto celkem sympatický. Jen konec mě trochu zklamal, čekala jsem, že se dozvím víc o dětech, které zmizely, co se s nimi dělo po dobu zmizení a proč se tak změnily.

28.04.2020 3 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha mě zaujala, byla jsem zvědavá, kdo je ten zrůdný pachatel. Sama jsem netušila až do konce knihy. Téma poněkud drsné, ale zajímavě zpracováno. Jen ten konec byl nějaký rychlý. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, určitě si přečtu i další díly.

01.04.2020 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Knížka se četla dobře, bavila mě. Zaujal mě především návrat Jude do běžného života a její vyrovnání se s minulostí. Určitě si přečtu další díly série.

12.12.2023 4 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Zajímavý příběh a sympatická hlavní hrdinka. Kniha mě bavila, těším se na další díl série.

17.11.2023 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Další kniha ze série mě dost bavila. Příběh je čtivě napsaný, napínavý, členěný na krátké kapitoly. Styl autorčina psaní mi vyhovuje. Občas jsem se sice trochu ztrácela v množství postav a nevím, zda mi tento konkrétní příběh zůstane v paměti, ale i tak se pustím do dalších dílů série.

26.02.2023 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Zajímavý nápad, dobře propracované postavy. Hlavní hrdinové Ava a Luc jsou mi sympatičtí. Těším se na další díl série.

01.04.2020 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Zajímavý romantický příběh. Nečekaný závěr na mě udělal dojem. Určitě se podívám i na film.

25.10.2015 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Ani poslední díl série nezklamal. Příběh rozhodně zajímavý a napínavý. Líbí se mi, jak se vyvíjí postava Jude.

22.12.2023 4 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

I tento díl série mě bavil, Jude i Uriah jsou mi sympatičtí. Případ krutých vražd je zajímavý a docela neobvyklý. Příběh je plný akce.Jsem zvědavá na 3. díl.

18.12.2023 4 z 5