petulka.sasanka petulka.sasanka komentáře u knih

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Příjemná oddychová četba...ani neurazí, ale ani žádný paf efekt. Místy i napínavé. Určitě čtivé.

03.03.2019 4 z 5

Obléknu si půlnoc Obléknu si půlnoc Terry Pratchett

Parádní počteni. Tonička nikdy nezklame.

09.10.2018 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Poslední kniha ze série. A určitě jeden z nejlepších dílů!

06.12.2017 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Ze serie nejslabší kniha.

28.10.2017 3 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Svět lovců stínů mě naprosto pohltil! Jsem moc zvědavá, jak se všechno rozvine dál.

17.10.2017 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Paráda!!! Přečteno jedním dechem...

08.10.2017 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Parádní odechovka!!! Naprosto splnilo mé očekávání. Kniha se mi dobře četla, občas ty zvraty jsou překombinované, ale i přesto doporučuji a těším se na pokračování

04.10.2017 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Dávám tři hvězdy.... autor patří k mým oblíbeným, ale podle mého názoru jeho dějově nejslabší kniha, plná absurdit až urážející čtenáře! Nadruhou stranu super literárně zpracované časové prolínání - palec nahoru, návaznost v závěru až omračující.

17.09.2017 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

U knihy jsme se bavila!!!! Mám rada styl, kterým je kniha napsaná. Hartl se začíná stávat mým oblíbeným spisovatelem ;-)

04.09.2017 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Nevím, kde se stala chyba, ale já jsme knihu několikrát odložila, vůbec mě to nebavilo a často mě kniha i naštvala, že jsem ji znechuceně odhodila.... Dočetla jsem dokonce s vypětím všech sil.

08.07.2017 2 z 5

Knihu jsem přečetla jako procvičení rychločtení. Několik zajímavých nápadů - určitě inspirativní, ale informace se často opakují, nelíbí se mi uspořádání knihy.

08.07.2017 3 z 5

Vykupitel duší Vykupitel duší Iveta Pačutová

Ani nejde popsat prožitek z knihy... Děj vás vtáhne do vesničky v kopcích. Stanete se součástí jejího dění a pak už se s nimi radujete, smutníte, pláčete. Překrásné pohlazení na duši

23.06.2017 4 z 5

Nadělat prachy Nadělat prachy Terry Pratchett

Potřebujete zkoušku z ekonomie? Přečtěte si nadělat prachy... mnohé tímto pojetím i ohromíte!!! Miluju Vlahoše von Rosreta

14.06.2017 5 z 5

Vtipně psaný cestopis

14.06.2017 5 z 5

Nebe pod Berlínem Nebe pod Berlínem Jaroslav Rudiš

Ze začátku se kniha četla dobře. Užívala jsem si popis doby o východním Berlíně, socialismu, historky z úbánu, hudby. Ke konci se to začlo tak divně táhnout. ALE i přesto parádní kniha doporučuji přečíst.

Klobouk s oblohou Klobouk s oblohou Terry Pratchett

Tonička se stává mou oblíbenou postavou, Nac Mac Fígly miluju a do toho všeho bábi Zlopočasná. Prostě báječné počtení!!!

02.05.2017 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Kniha zajímavá, neosobní - bez jmen (muž, chlapec), žádné velké drama. Ale přesto čtivá, napínavá...

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Kniha čtivá, vtipná... Báječně jsem se bavila!!!!

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

To byla sranda!!! Naprosto úžasné, čtivé!!! Tuhle knihu musím mít v knihovně doma!!!

09.04.2017 5 z 5

Krycí jméno Verity Krycí jméno Verity Elizabeth Wein

Ach... To bylo smutné, pořád jsem u toho bulela!!! Po knize jsem sahla kvuli čtenářké výzvě 2017. Vůbec nelituji.

01.04.2017 5 z 5