petula22 petula22 komentáře u knih

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Určitě napínavý a zajímavý příběh. Souhlasím s komentem Hareny, přišlo mi to chvílemi přehnané a místy zdlouhavé....nicméně i na poslední stránce knihy přišlo překvapení diky kterému se pustím do dalšího dílu.

29.12.2022 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Další skvělý díl se zajímavým tématem. Zdařile popsané metody sekt, jakým způsobem verbují, ovlivňují a manipulují se slabšími lidi. Už se těším na další díl s Kim a jejím týmem.

08.12.2022 5 z 5

Paví hody Paví hody Jan Štifter

Velmi zajímavě napsaná kniha, která pojednává příběh jedné rodiny a s tím související osudy. Občas jsem se trochu ztrácela, ale celkově hodnotím na 80%.

23.11.2022 4 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Další vydařený detektivní příběh. Vraha jsem nepoznala a závěr stál za to....těším se na další příběh detektiva Volfa.

11.11.2022 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

(SPOILER) Další skvěle napsaná detektivka. Snad jediná výtka, že se vlastně nedořešil první případ.

07.11.2022 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Sérii jsem začala číst netradičně na přeskáčku :) je to znát, Polednice zatím jako první díl mi přišla nejslabší. I přesto je Polednice zdařilá česká detektivka se zajímavě vymyšleným dějem. Líbily se mi vsuvky vyprávění o Martě. Březina mne jako autor velmi mile překvapil.

03.11.2022 4 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Další skvělý detektivní příběh. Ztracená sestra, její mrtvý bratr a jedinečný Tomáš Volf. Skvěle zpracované.

23.10.2022 5 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Za mě průměr, zajímavé bylo rozdělení na tři kapitoly, kdy každý člen rodiny vyprávěl příběh svýma očima.

16.10.2022 4 z 5

Pro dnešek a pro příště zavřeno Pro dnešek a pro příště zavřeno Martin Janda

Kniha ukazuje další pohled na 2.světovou válku, příběh Hanse z Českého pohraničí a soužití Němců a Čechů. Neuvěřitelné co s lidmi dokázala válka. Smutný pohled.

22.09.2022 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Po knize jsem šáhla úmyslně, chtěla jsem nějaké rozptýlení a pobavení. Obojí kniha splnila a autor opět nezklamal. Další osud aristokratky Marie byl plný úsmévných situací trapasů a zajímavých zážitků.

12.09.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Skvělý thriller, dokonale matoucí vývoj, Sayer prostě nezklamala, už se těším na třetí díl. Za mě velmi vydařená série a doufám,že další díly budou přibývat.

04.09.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Až když jsem začala číst, jsem zjistila,že první díl mám doma a pouštím se do něj teď. Myslím,že to ničemu nevadilo. Kniha se četla sama, skvělá detektivka, postava Sayer mě baví, bylo to napínavé, čtivé a mělo to náboj.

31.08.2022 5 z 5

Knížku jsem přečetla během jednoho dne, o Životicich jsem nikdy neslyšela, i přesto že se tématu druhé světové války věnuji. Strašné!...obdiv před paní Lednickou, za ten čas, energii, sílu, kterou musela věnovat dohledáním všech pamětníků. Velký dík, že se ještě někdo věnuje historii....i té nehezké.

21.08.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Za mě další vydařený díl z pera autorky. Bylo to napínavé, velice čtivé, závěr...trochu přitažený, ale celkově se mi kniha líbila moc.

21.08.2022 4 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Přečteno jedním dechem...napínavé, čtivé, skvěle propracovaný děj. Už se těším na další díl, Washington a Tilly jsou sehraná dvojka, která mě baví víc a víc.

16.08.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Tady už není co napsat :) další skvělý díl, napínavá detektivka. Líbí se mi nápad autorky vrátit se na začátek, seznámení se s týmem. Nezbývá než se těšit na další případ :)

05.08.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Napínavá, skvěle napsaná česká detektivka. I když jsem vraha vytušila zhruba v polovině knihy, i tak jsem byla napnutá až do konce. Určitě budu v sérii s Laurou a Adamem pokračovat.

01.08.2022 4 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Skvěle napsaná česká detektivka...otřesný děj, ale pachatele jsem neodhalila, o to víc mne závěr knihy překvapil. Určitě si přečtu i první knihu od autorky.

10.07.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Brrrrr, další skvělý díl, stránky utíkali jedna za druhou. Skvěle propracované, na sebe navazující, už aby vyšla další kniha.

05.07.2022 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Krásný a zároveň smutný, silný příběh. Nikdy mne asi nepřestane udivovat, co lidé lidem dokázali provádět. Krutý příběh o citu, lásce, bolesti a utrpení.

17.05.2022 5 z 5