petula22 petula22 komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Mě knížka nadchla, i když to není úplně můj žánr. Je skvěle napsaná, čtivá, zajímavý děj, za mě jednoznačně 5 hvězd.

12.03.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Ta knížka mě nadchla, ze začátku mi hodně připomínala Dívku ve vlaku, ale za mne tedy rozhodně lepší, napínavější a zajímavější

13.02.2018 5 z 5

Boží oko Boží oko Barry Eisler

Určitě doporučím předem si něco přečíst o aféře Snowden...první cca třetina knihy je trochu "složitější", pak se to rozjede, člověk se zorientuje v ději a je to zajímavé a čtivé. Byť knihy s touto tématikou nevyhledávám, jsem ráda, že jsem ji přečetla!

15.01.2018 4 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Musím říct, že kniha mě překvapila (pozitivně). Při zjištění věku autorky, musím uznat, že kniha je čtivá, zajímavá a na prvotinu je velmi dobrá.

04.01.2018 4 z 5

Všechno není zapomenuto Všechno není zapomenuto Wendy Walker

Začátek pomalejší, kniha je zajímavá tím, že je psaná pohledem psychologa. Postupně se děj rozjede, nicméně, kniha je celkem zajímavá co se lidské psychiky týče.

04.01.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečtená jedním dechem, jinak hodnotit ani nejde.

06.12.2017 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Pěkná knížka, zajímavý děj.

01.12.2017 4 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Rychlovka, která neurazí :-)

01.12.2017 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knížka je stylem podobná dívce ve vlaku, pro mne zajímavější. Napínavá, zajímavá, čtivá

15.11.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Konec překvapující, šokující, super až do poslední stránky napětí.

13.11.2017 5 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Pátý díl se mi líbil víc než čtvrtý, ale první tři díly, jsou prostě nepřekonatelné :-)

08.11.2017 5 z 5

Půlnoční kluk Půlnoční kluk Mark Hill

Kniha je čtivá, začátek trochu zmatečný, ale pokud se člověk soustředí na množství postav, dává vše smysl a rychle se začte.

23.10.2017 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Knížka mne velmi překvapila, čtivá, čtivá, čtivá a zajímavá, určitě stojí za to přečíst!!!

20.10.2017 5 z 5

Ke dnu Ke dnu Anna Bolavá (p)

Čtivá, zajímavá.

22.09.2017 4 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Čekala jsem díky upoutávkám něco zcela jiného, nicméně kniha celkem zajímavá

20.09.2017 3 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Zajímavá knížka, rozuzlení překvapivé, trošku přitažené za vlasy, ale jinak spokojenost

11.09.2017

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Výborná knížka, přečtená jedním dechem.

28.08.2017