Falešný román

Když je váš tatínek bohatý a dává, proč toho nevyužít? Život v luxusu je přece tak krásný, tak lákavý. Jenže co když taťulda utáhne kohoutky a začne blábolit cosi o samostatnosti, odpovědnosti a skutečném životě? No, pak si třeba vymyslíte, že píšete román. Protože umělci, jak známo, mají náklady a křehkou duši, kterou by nemělo nic vykolejit, aby se dílo zadařilo. Jenže každý plán, jak zjistí naše hrdinka, má ošklivé nutkání se komplikovat a komplikovat až do úplného zbláznění....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356393/falesny-roman-lof-356393.jpg 3.2267

Falešný román 1.

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Knižní klub

Kniha Falešný román

Petrasuvicka

Po 39 stranách odloženo. Magdalena Mintová opravdu není vtipnou autorkou (anebo je pohled na smysl pro humor nakladatelů velmi zkreslený) a Ema je iritující postava, a to svou rozmazleností, nemožností se o sebe postarat a tak dále. Ovšem zaměstnanci Knižního klubu dělají svou práci evidentně dobře, když po vydání této knihy přesvědčují čtenáře, jaká je to humorná pecka a jak je Mintová nadaná.
Tahle kniha je pro mě jako čtenáře jeden velký omyl.

Pistácie

Přišlo mi to jako trošku jednoduchý příběh, který nemá žádnou složitou zápletku. Ale přesto mě to bavilo a nutilo číst dál. A proto si mě kniha i autorka získala. Líbí se mi, že z toho udělala trilogii a už teď jsem zvědavá na další díl.
Hlavní hrdinka mě fakt prudila od začátku do konce tím, jak se chovala. Jak čekala, že se bude všechno točit jen kolem ní. A pak přišel prudký pád. Líbila se mi i ta absurdní vsuvka s rádoby manželstvím a hlavně kvůli tomu mě to tak chytlo. Rozhodně se těším, co dalšího si autorka pro Emu a Alberta přichystala.

BetSolo

Knížku mi půjčila kamarádka, která si ji okamžitě zamilovala a já na tom nejsem jinak! V některých chvílích jsem Emu odsuzovala, v jiných jsem s ní souhlasila a v něčem jsem se i viděla (zejména její pozdní vstávání- úplná já :D). Rozhodně jsem se několikrát i pořádně zasmála. Bylo to prostě takové milé a velmi zábavné počtení. Musím si hned přečíst další díl! :D

Luc00inka

U této knížky jsem se celkem bavila. Je vtipná a oddechová. Pokud chcete číst něco kratšího, tuto knížku doporučuji.

NienorNíniel

Rychle si musím jít koupit nový díl. Tato kniha mě nadchla. Je taková milá a v těch úvahách jsem se viděla. Nedalo se od ní odtrhnout.

czerwa

Naprostá oddechovka. Až se člověk trochu stydí, jak dobře se to četlo.
Příběh se zdá být vcelku neotřelý, chybí mu ale zásadnější zvrat, zápletka. Konec vyslověně zklamal, myslím, že i ve snaze donutit čtenáře k přečtení dalšího dílu, mohla autorka dospět k alespoň nějakému závěru.
Takže: čte se to dobře, námět zajímavý, hlavní postava příjemná a nikoli iritující, jak se dalo očekávat. Nicméně chybí tomu nějaká přidaná hodnota.

argi111

Co k tomu napsat. Rozhodně to není kniha, která by vás kdovíjak nadchla, ale chvílemi byla i vtipná.

tereza2627

No tak, co k tomu napsat.. anotace,ktera vlastne na stranku shrne dej cele knihy.. zadny zvrat/prevrat ani nic podobneho, co by knizce dodalo stavu a spad. A navic mne ani nesedla hlavni hrdinka.. takze za me spis nic nez moc.. bohuzel

Bábovky
Bábovky