Falešný román

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když je váš tatínek bohatý a dává, proč toho nevyužít? Život v luxusu je přece tak krásný, tak lákavý. Jenže co když taťulda utáhne kohoutky a začne blábolit cosi o samostatnosti, odpovědnosti a skutečném životě? No, pak si třeba vymyslíte, že píšete román. Protože umělci, jak známo, mají náklady a křehkou duši, kterou by nemělo nic vykolejit, aby se dílo zadařilo. Jenže každý plán, jak zjistí naše hrdinka, má ošklivé nutkání se komplikovat a komplikovat až do úplného zbláznění....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356393/falesny-roman-lof-356393.jpg 3.2267
Série

Falešný román 1.

Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (106)

Kniha Falešný román

Přidat komentář
Petrasuvicka
09. října

Po 39 stranách odloženo. Magdalena Mintová opravdu není vtipnou autorkou (anebo je pohled na smysl pro humor nakladatelů velmi zkreslený) a Ema je iritující postava, a to svou rozmazleností, nemožností se o sebe postarat a tak dále. Ovšem zaměstnanci Knižního klubu dělají svou práci evidentně dobře, když po vydání této knihy přesvědčují čtenáře, jaká je to humorná pecka a jak je Mintová nadaná.
Tahle kniha je pro mě jako čtenáře jeden velký omyl.

Pistácie
30. září

Přišlo mi to jako trošku jednoduchý příběh, který nemá žádnou složitou zápletku. Ale přesto mě to bavilo a nutilo číst dál. A proto si mě kniha i autorka získala. Líbí se mi, že z toho udělala trilogii a už teď jsem zvědavá na další díl.
Hlavní hrdinka mě fakt prudila od začátku do konce tím, jak se chovala. Jak čekala, že se bude všechno točit jen kolem ní. A pak přišel prudký pád. Líbila se mi i ta absurdní vsuvka s rádoby manželstvím a hlavně kvůli tomu mě to tak chytlo. Rozhodně se těším, co dalšího si autorka pro Emu a Alberta přichystala.


BetSolo
26. července

Knížku mi půjčila kamarádka, která si ji okamžitě zamilovala a já na tom nejsem jinak! V některých chvílích jsem Emu odsuzovala, v jiných jsem s ní souhlasila a v něčem jsem se i viděla (zejména její pozdní vstávání- úplná já :D). Rozhodně jsem se několikrát i pořádně zasmála. Bylo to prostě takové milé a velmi zábavné počtení. Musím si hned přečíst další díl! :D

Luc00inka
22. července

U této knížky jsem se celkem bavila. Je vtipná a oddechová. Pokud chcete číst něco kratšího, tuto knížku doporučuji.

NienorNíniel
09. dubna

Rychle si musím jít koupit nový díl. Tato kniha mě nadchla. Je taková milá a v těch úvahách jsem se viděla. Nedalo se od ní odtrhnout.

czerwa
02. března

Naprostá oddechovka. Až se člověk trochu stydí, jak dobře se to četlo.
Příběh se zdá být vcelku neotřelý, chybí mu ale zásadnější zvrat, zápletka. Konec vyslověně zklamal, myslím, že i ve snaze donutit čtenáře k přečtení dalšího dílu, mohla autorka dospět k alespoň nějakému závěru.
Takže: čte se to dobře, námět zajímavý, hlavní postava příjemná a nikoli iritující, jak se dalo očekávat. Nicméně chybí tomu nějaká přidaná hodnota.

argi111
26. ledna

Co k tomu napsat. Rozhodně to není kniha, která by vás kdovíjak nadchla, ale chvílemi byla i vtipná.

tereza2627
13. ledna

No tak, co k tomu napsat.. anotace,ktera vlastne na stranku shrne dej cele knihy.. zadny zvrat/prevrat ani nic podobneho, co by knizce dodalo stavu a spad. A navic mne ani nesedla hlavni hrdinka.. takze za me spis nic nez moc.. bohuzel

1

Doporučujeme

Bábovky
Bábovky
Utrhnout se ze řetězu
Utrhnout se ze řetězu
Konkurz na milence
Konkurz na milence
Poslední extáze
Poslední extáze

Autor a jeho další knihy

Magdalena Mintová
česká, 1996

Podobné knihy

Kniha Falešný román je v

Právě čtených4x
Přečtených358x
Čtenářské výzvě106x
Doporučených12x
Knihotéce158x
Chystám se číst244x
Chci si koupit46x
dalších seznamech1x