petula22 petula22 komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Faja...velmi vydařené pokračování, za mě snad lepší než Naslouchač. Bylo to napínavé, plné nových zvratů, místy až děsivé...Moc se těším na třetí díl a uzavření celé série.

02.11.2021 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nejsem fanynka fantasy, ale slyšela jsem tolik kladných recenzi ,že jsem neodolala....ta knížka je prostě skvělá, doslova se nedá pustit z ruky. Jdu na Faju..

15.10.2021 5 z 5

Začátek Začátek Lenka Chalupová

Na knížku jsem narazila zde na Databázi a musím říct....pecka...soubor skvěle napsaných povídek, každá z nich silný příběh...

04.10.2021 5 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Velmi vydařený začátek nové detektivní série. Kniha měla poutavý děj, postava Harryho a Maddie mi sedla. Těším se na další díl série, který věřím, že bude ještě lepší.

30.09.2021 4 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Krátké, jednoduché kapitolky... Které nejen pobavily, ale za mě v lecčems vystihují i osobnost pana Ebena.

08.09.2021 4 z 5

Sběratelé zla Sběratelé zla Mark Griffin

Poměrně zdařilý thriller, postava Holly mi byla sympatická, stejně tak i postava Bishopa. Odhalení vraha... za mě trošku přitažený za vlasy...ale i tak se těším na pokračování.

08.09.2021 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Neskutečný příběh, který je až dechberoucí. Kniha se nedá odložit, ufff, až mě mrazí při pomyšlení, co vše bylo a dělo se...

23.08.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Opět další skvělý díl série. A opět jsem vraha neodhalila. Výborný námět, skvěle zpracovaný. Už se těším na další...

16.08.2021 5 z 5

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Moje prvotina od autorky. Velmi čtivě popsaný příběh, rozdělený do kapitol, které jsou vyprávěné očima jednotlivých postav. Byť ma kniha téměř 600 stran, děj rychle utíká a najednou jste na konci. Skvělá knížka.

05.08.2021 5 z 5

Než ho poznala Než ho poznala Peter Swanson

A mě se to líbilo, pěkně zpracované, stránky ubihaly jedna za druhou. Zajímavý námět.

13.07.2021 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Další skvělá knížka od autorky. Čtivá, napínavá a ten závěr?! No pecka!!!

08.07.2021 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Odkládám, jsem v polovině a nebaví mě to.. Je tam přehršle odborností, virologie. Nedokázala jsem vůbec udržet myšlenku.

18.06.2021 2 z 5

Plachetnice na vinětách Plachetnice na vinětách Jiří Hájíček

Krásně napsaný příběh Marie na sklonku padesátky. Knihy pana Hájíčka čtu velmi ráda, jsou takové lidově obyčejné, zkrátka ze života. Těším se na další počin od autora.

08.06.2021 4 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Další vydařený díl! Postavy Luca a Avy mě dost baví. Vraha jsem odhalila hned zkraje, ale na čtivosti to neubralo. Už se těším na další díl, jak to dopadne mezi Lucem a Avou.

05.06.2021 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Kdyby to šlo, dám i 6 hvězd. Neskutečně strhující psycho thriller, od kterého se nedá odtrhnout. Ufff... Skvěle napsané, napínavé, zdrcující...

27.05.2021 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Zdařilé zakončení celé série. Nejvíc mě nadchl první díl - Smrtka, Nimbus mě tolik neoslovil, ale Zvon to zase vytáhl.

25.05.2021 4 z 5

Pod dohledem Pod dohledem Lisa Jewell

Trochu pomalejší rozjezd, ale pak se to rozjede a knížku neodložíte. Příběh je skvělé poskládaný. Bavila mě postava Joye, která je správně ztřeštěná. Výjimečně se mi podařilo odhalit vraha dříve, než na posledních stránkách :-)

11.05.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Mrazivé, děsivé, neodložitelné. Ta tři slova vystihují knihu úplně dokonale. Další skvělá kniha od autorky.

02.05.2021 4 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Skvělá detektivka! Stránky utíkaly jedna za druhou, těším se na další příběh.

30.04.2021 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Martina Goffu jsem objevila zde na databázi knih... moje první knížka od autora a musím říct, že mě bavila od prvních stránek. Čtivá detektiva, rozhodně budu v sérii pokračovat.

25.04.2021 4 z 5