Pettinka Pettinka komentáře u knih

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Tak asi jako WOW! Bavil me prvni dil. Bavil me druhy dil, ale treti dil fakt dostal sveho, velkolepe finale!

24.08.2023 5 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

První kniha se mi líbila, druhá je o 100% lepší a pohltila mě do příběhu mnohem víc! Tak snad se máme u té třetí na co těšit!

22.01.2023 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Jako vostrý! Pecka

01.08.2022 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Pribeh me teda nakonec chytnul! Tim, ze sama miluju knihy mi hlavni hrdinky a pointa pribehu byla velmi blizka!! Styl psani je mi taky blizky. Jojo me hold zatim nikdy nezklamala!!!

08.01.2022 5 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Z Parizske svadleny jsem byla nadsena, takze jsem vzala do ruky i tuto knihu a jsem unesena. Libila se mi i mnohem vic. Jasne, porad jde o trochu odpocinkovy cteni a milostny romanek, ale moc ctivy a hezky. Nicmene byly momenty, kdy musel clovek premyslet, jestli mu neuteklo neco, podle ceho by mohl identifikovat starenky a opravdu jsem netusila, kdo je kdo. Ze je pribeh vypraven i zpetne a prolina se s pritomnosti, mi vyhovuje. Take jako zenska, co miluje hadry ocenuju propojeni s modnim svetem a Diorem :D Muze, prosim, napsat dalsi knihy?!

30.12.2021 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Lenka je muj oblibenec, nicmene, pokud cekate jako velky wow, tak Vas to zklame. Najednu stranu, co ma furt vymyslet za zapletky? Ale za me jo, mne se to libilo, mam rada takovyhle oddechovky a Lenky styl psani.

12.09.2021 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Já opravdu jen hltám. Občas teda se ztrácím v nějakých těch cizích slovech nebo procesu v rámci sklenitu, ale to je možná tím, že příběh fakt hltám. Letim hltat 3. díl!

31.07.2021 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Na tohle tema mam nacteno uz pomerne dost a dlouho me kniha takhle nezaujala a nedojala.

01.05.2021 5 z 5

Antropoložka na Marsu Antropoložka na Marsu Oliver Sacks

Zajimava a prekvapive ctiva knih. Kniha se mi dostala do rukou v ramci studia na VS, vlastne povinna cetba. Musim rict, ze se to cetlo velmi hezky a svizne. Kolik veci je fakt velmi zajimavych.

02.03.2021 4 z 5

Stretni sám seba Stretni sám seba Mia Amber

Snad jen - DĚKUJU!

12.02.2021 5 z 5

Pasažéři Pasažéři John Marrs

Myslím si, že už mám něco "načteno" a že mě jen tak něco nemůže překvapit. Tahle kniha mě vyvedla z omylu. Že knihu nemůžete odložit a že knihy od tohoto autora jsou zajímavý a čtivý, je jeden fakt. Druhý fakt je, že mě zvraty děje opravdu překvapovaly a několikrát jsem se přistihla, jak žasnu s otevřenou pusou.
Nebudu víc psát, abych neprozradila víc než je nutné. Ale kniha je fakt TOP.

16.01.2021 5 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Takova klasicka romantarna. Na odreagovani fajn :) ctivy, sympaticky. To zas jo.

01.01.2021 3 z 5

Čí je to zadeček? V zoo Čí je to zadeček? V zoo Heath McKenzie

Moc hezky pracovaná kniha :) na prohlížení, pro legraci

13.11.2020 5 z 5

Ženy, které příliš milují Ženy, které příliš milují Robin Norwood

Pravda je, ze tuto knihu jsem potrebovala a jak tak byva, tak jsem na ni narazila uplnou nahodou. Je psana ctive, jednoduse. Nerikam, ze mi vyresila vsechny moje problemy a me zazrakem precvaklo v hlave, ale rozhodne na me mela velky vliv. Doporucuju a to nejen zenam.

17.10.2020 5 z 5

Tak obcas me to i pobavilo ne ze ne :) bylo to dokonce i ctivy, ale knihu jsem cetla hlavne kvuli vyzve, sama od sebe bych ji uplne necetla. Ale proc ne :)

26.09.2020 3 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Příběh se mi velmi líbil. Byl čtivej a odsejpalo to. Bavilo mě prolínaní dějů z minulosti a jak se všechno proplétalo. Myslím, že velmi vydařená detektivka.

27.08.2020 5 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Zajímavý :) grafika knížky tomu jen dodává šmrnc

23.08.2020 4 z 5

Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy Petr Casanova

Jako zajimavý, ale na mě občas hodně složitý :)

06.08.2020 3 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Sice typickej dojak, ale dojalo me to, takze to ucel splnilo :)

10.07.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Zatim nejlepsi knizka, kterou jsem od Colleen cetla. Opravdu jsem ji precetla jednim dechem, napjata. Neco bylo teda teda predvidatelne, ale stejne urcite zvraty nastaly, podle meho. Na dovolenou idealka :)

09.07.2020 5 z 5