Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Forma záznamu řešení skutečných případů na pozadí ezoteriky, psychologické metodiky i vědních oborů. Motto: „Nikdy nepochopíš bolest, kterou působíš druhým, dokud druzí nezpůsobí stejnou bolest Tobě. Proto jsem tu já. Karma. (viz https://www.firstclass.cz/kniha/)

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/412902/citit-rozumem-myslet-srdce-aneb-pri-pmI-412902.JPG 4.45
Žánr
Esoterika, astrologie, okultismus, Filozofie
Vydáno · First Class Publishing
Orig. název

Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy · 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy

Přidat komentář
Gweny
19. července

Kniha, kterou nepřečtete za dvě odpoledne. Je třeba ji číst postupně, po částech a nad každou se zamyslet. Zamyslet se sám nad sebou. Nad svým životem, nad svým jednáním, chováním, myšlením a cítěním.
Mám nad čím přemýšlet a to hodně dlouhou dobu. Našla jsem na mnoha místech v knize sebe sama. Jak se chovám, jak taky někdy stagnuju a bráním se posunu vpřed protože se bojím riskovat.

LenkaV.1
26. června

V knize jsou určitě zajímavé momenty k zamyšlení, nemůžu říct, že je to špatná kniha, ale taky nemůžu říct, že bych se bez ní neobešla. Nemohu se zbavit pocitu z posunu děl pana Casanovy někam jinam, možná ke komercializaci...? A dost mi vadily překlepy a chyby, jichž je na můj vkus v knize hodně - vnímala jsem je rušivě, což u knih, které mě zcela pohltí, tolik nevnímám. Takže tato kniha mě evidentně tolik nepohltila...

jajinka013
25. června

První kniha od tohoto autora a určitě né poslední. Kniha je čtivá a člověk si z ní něco odnese. Po přečtení kapitol jsem si vždy řekla, jo má pravdu, je to tak.

Autor a jeho další knihy

Petr Casanova
česká, 1974

Kniha Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy je v

Právě čtených7x
Přečtených12x
Čtenářské výzvě5x
Doporučených1x
Knihotéce9x
Chystám se číst17x
Chci si koupit5x