Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy

Forma záznamu řešení skutečných případů na pozadí ezoteriky, psychologické metodiky i vědních oborů. Motto: „Nikdy nepochopíš bolest, kterou působíš druhým, dokud druzí nezpůsobí stejnou bolest Tobě. Proto jsem tu já. Karma. (viz https://www.firstclass.cz/kniha/)

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/412902/citit-rozumem-myslet-srdce-aneb-pri-pmI-412902.JPG 4.45
Esoterika, astrologie, okultismus, Filozofie
Vydáno · First Class Publishing

Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy · 2019

Kniha Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy

Gweny

Kniha, kterou nepřečtete za dvě odpoledne. Je třeba ji číst postupně, po částech a nad každou se zamyslet. Zamyslet se sám nad sebou. Nad svým životem, nad svým jednáním, chováním, myšlením a cítěním.
Mám nad čím přemýšlet a to hodně dlouhou dobu. Našla jsem na mnoha místech v knize sebe sama. Jak se chovám, jak taky někdy stagnuju a bráním se posunu vpřed protože se bojím riskovat.

LenkaV.1

V knize jsou určitě zajímavé momenty k zamyšlení, nemůžu říct, že je to špatná kniha, ale taky nemůžu říct, že bych se bez ní neobešla. Nemohu se zbavit pocitu z posunu děl pana Casanovy někam jinam, možná ke komercializaci...? A dost mi vadily překlepy a chyby, jichž je na můj vkus v knize hodně - vnímala jsem je rušivě, což u knih, které mě zcela pohltí, tolik nevnímám. Takže tato kniha mě evidentně tolik nepohltila...

jajinka013

První kniha od tohoto autora a určitě né poslední. Kniha je čtivá a člověk si z ní něco odnese. Po přečtení kapitol jsem si vždy řekla, jo má pravdu, je to tak.

Petr Casanova
česká, 1974