Dvanáct srdcí

Váží jen tři sta gramů, přesto se bez něj lidské tělo neobejde. Lékaři říkají, že je to jen krevní pumpa – proč nás tedy bolí, když se máme něco naučit, a proč nás naopak hřeje, když se cítíme šťastní? Pokud někdy nerozumíte svému srdci, jeho bolestem, touhám a pokynům, tohle je 250 stran právě pro Vás. Příběh inspirovaný skutečnými lidskými osudy přenáší čtenáře do krajních situací, v jakých se ocitá jedenáct osob ve svých přátelských i partnerských vztazích. Všechny, zdá se, nemají řešení. Všechny ho nalézají. Dvanáct srdcí unikátním pohledem Chlapce, který hledá cestu životem, ukazuje, jak budovat mosty ve vztazích i jejich pilíře, a vysvětluje, proč ve vztazích nikdy není jen jeden vítěz a jen jeden poražený, ale vždycky jen dva vítězové, nebo dva poražení. Kniha volně navazuje na 250 zákonů lásky, trojnásobný bestseller roku 2015....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295236/big_dvanact-srdci-FQr-295236.jpg 4.3131

Kniha Dvanáct srdcí

DreamerX9

Spoustu krásných myšlenek a především filozofických pohledů na lásku i problémech be vztazích. Kniha je velmi milým pohlazením po srdci a zároveň skvělou poučkou do života

chandel

Za mě top knížka o vztazích, co jsem četla. Neskutečně mi pomohla uvědomit si věci, které jsem předtím vnímala úplně jinak.. doporučuji všem, kteří mají jakékoliv trápení ve vztahu anebo chtějí být lepšími partnery:))

TerezaaBaarova

Někdy má člověk náladu a čtení takových to spisů, mouder a rad.
Petr Casanova je dobrej týpek, co se zaměřil na to, aby zlepšil lidi.

jindriskamalovc
25.09.2020

Tohle nelze kritizovat, protože je to bezvadná kniha o životě.

Lepo632
03.07.2020

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Kniha určená pro typická porozchodová traumata ale stejně si myslím že by si ji měl přečíst každý pro její informační hodnotu. Je psána velmi čtivě, ani jedno slovo tu není psané zbytečně. Kniha je inspirována skutečnými lidskými osudy.

Nicki
23.02.2020

Jde o první knihu, kterou jsem od autora četla. Mnoho myšlenek (a rad), které jsou v knize zmíněny lze podle mě využít i v dalších oblastech života, a ne pouze u partnerských vztahů. Kniha se četla hezky, plynule, a to i díky příběhu mladíky, který všechny "poučky" spojuje a čtenář tak sleduje jeho vnitřní vývoj. Jediné, co mi čtení znesnadňovalo, je myšlenka, že žena potřebuje muže a muž potřebuje ženu (chybí mu tu určitá možnost individuality ve vztazích atd.).

SimiGSXR
06.02.2020

Četla jsem v době, kdy jsem procházela těžkým vztahovým obdobím a tahle kniha mi pomohla udělat si pořádek hlavně v sobě a pak i ve vztahu. Rozhodně za mě top. Sice se v knize často věci opakují, ale jak se říká: Opakování je matka moudrosti.

eva7194
15.07.2019

Díky konceptu s příběhy se druhá kniha čte lépe než první. Tomu, kdo už v životě nějakou tu ránu ve vztahu dostal pomůže vše překonat, pochopit proč a jít dál. Až na nějaké ty překlepy paráda.