Dvanáct srdcí

Váží jen tři sta gramů, přesto se bez něj lidské tělo neobejde. Lékaři říkají, že je to jen krevní pumpa – proč nás tedy bolí, když se máme něco naučit, a proč nás naopak hřeje, když se cítíme šťastní? Pokud někdy nerozumíte svému srdci, jeho bolestem, touhám a pokynům, tohle je 250 stran právě pro Vás. Příběh inspirovaný skutečnými lidskými osudy přenáší čtenáře do krajních situací, v jakých se ocitá jedenáct osob ve svých přátelských i partnerských vztazích. Všechny, zdá se, nemají řešení. Všechny ho nalézají. Dvanáct srdcí unikátním pohledem Chlapce, který hledá cestu životem, ukazuje, jak budovat mosty ve vztazích i jejich pilíře, a vysvětluje, proč ve vztazích nikdy není jen jeden vítěz a jen jeden poražený, ale vždycky jen dva vítězové, nebo dva poražení. Kniha volně navazuje na 250 zákonů lásky, trojnásobný bestseller roku 2015....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295236/dvanact-srdci-FQr-295236.jpg 4.3112
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno, First Class Publishing

Kniha Dvanáct srdcí

Lepo632

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Kniha určená pro typická porozchodová traumata ale stejně si myslím že by si ji měl přečíst každý pro její informační hodnotu. Je psána velmi čtivě, ani jedno slovo tu není psané zbytečně. Kniha je inspirována skutečnými lidskými osudy.

Nicki

Jde o první knihu, kterou jsem od autora četla. Mnoho myšlenek (a rad), které jsou v knize zmíněny lze podle mě využít i v dalších oblastech života, a ne pouze u partnerských vztahů. Kniha se četla hezky, plynule, a to i díky příběhu mladíky, který všechny "poučky" spojuje a čtenář tak sleduje jeho vnitřní vývoj. Jediné, co mi čtení znesnadňovalo, je myšlenka, že žena potřebuje muže a muž potřebuje ženu (chybí mu tu určitá možnost individuality ve vztazích atd.).

SimiGSXR

Četla jsem v době, kdy jsem procházela těžkým vztahovým obdobím a tahle kniha mi pomohla udělat si pořádek hlavně v sobě a pak i ve vztahu. Rozhodně za mě top. Sice se v knize často věci opakují, ale jak se říká: Opakování je matka moudrosti.

eva7194
15.07.2019

Díky konceptu s příběhy se druhá kniha čte lépe než první. Tomu, kdo už v životě nějakou tu ránu ve vztahu dostal pomůže vše překonat, pochopit proč a jít dál. Až na nějaké ty překlepy paráda.

Zuziiik
12.06.2019

poslední dvě kapitoly jsem četla dvakrát

ipkkk
07.04.2019

Bohužel se mi četla nějak těžce. Nezaujal mě příbeh chlapce, je to takové hodně dětské povídání a pro mě nudné a do jeho příběhu jsem se vůbec nezačetla. Nakonec jsem dočetla stěží jen do půlky. Líbily se mi ale části, kde byly obecné rady pro vztah.

parxel
04.10.2018

Při čtení této knihy jsem měl pocit, jako když se dívám do plynoucí řeky. Čtení jsem si užil a příjemě jsem si u této knihy odpočinul.

Nicméně obsahově mne kniha moc neoslovila. Zkrátka nezažil jsem u ní ten pocit, že mě přináší něco zásadně nového, podnětného nebo inspirujícího. Z tohoto důdodu dávám tři hvězdy.

LadyKet
30.07.2018

Shrnula bych to asi takhle: Kniha obsahuje poučení, která jsou ve výsledku velmi jednoduchá a jasná, a když by se člověk zamyslel, tak na ně přijde sám. Ale rozhodně nemůžu knížce upřít to, že když si člověk prochází nějakou osobní krizí, co se týče vztahů, tak mu dokáže pomoci! Styl, kterým je to napsané, velmi připomíná Malého prince, ale v tom dobrém slova smyslu.

Velmi osobní kniha o zdraví
Velmi osobní kniha o zdraví