100 nejkratších cest k Tobě aneb příběh duše

Je to speciální kniha. Více než 300 stran a studijní čtení. Unesu Vás daleko od planety Země a hluboko do Vašeho nitra. Ukážu Vám dávnou minulost, abych umožnil pochopit přítomnost i budoucnost. Vysvětlím, jak najít spřízněnou duši, a jak o ni nepřijít, protože… ale o tom jsou vlastně už 3 vesmírné zákonů a 2 principy, na kterých stojí jak vesmír, tak příroda na naší planetě a samozřejmě i lidský život – součást přírody, součást vesmíru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345600/big_100-nejkratsich-cest-k-tobe-aneb-pr-uA2-345600.jpg 4.4105

Kniha 100 nejkratších cest k Tobě aneb příběh duše

Trixi0207

Moje první přečtená kniha od Petra Casanovy a i když nejsem zrovna typ pro tento druh literatury, tak musím přiznat, že na většině myšlenek něco je. A pokud se ještě člověk nachází právě v té životní fázi, kdy potřebuje radu a myšlenkovou podporu či vysvětlení věcí, které se nám v životě dějí, tak určitě doporučuji.

lenka8323

V této knize jsem našla spoustu odpovědí ..... Spoustu věcí, které si člověk uvědomí...a může pak s nimy dál nakládat.
Velice doporučuji ????????????

TerezaaBaarova

Někdy má člověk náladu a čtení takových to spisů, mouder a rad.
Petr Casanova je dobrej týpek, co se zaměřil na to, aby zlepšil lidi.

Lupa258
28.11.2020

Doporučuji.

pablito
17.11.2020

Všestraně užitečné čtení, poutavě nastrukturované. Přestože se nezapře autorova specializace na párovou terapii, tak knížka bude jistě přínosná každému, kdo chce pracovat na tom, aby jeho život byl lepší.

vivalamuff
07.10.2020

Dobrá knížka a pár myšlenek, které si člověk vezme s sebou do života. Pokud se podle nich navíc bude řídit, dojde možná (snad) k lepšímu já.

jengibre
09.01.2020

Kniha, ze které jsem si vytáhla pár myšlenek, které pro mě měly smysl. U některých pasáží jsem si říkala, že jsou vážně přínosné. U jiných pro změnu něco jako: „Cože? Tohle musí přeci každý chápat, o tom není třeba psát knihu“. A pak tam bylo pár takových, které mi připadaly zbytečně natažené, se spoustou nepodstatných řečí okolo. Rozumím však, že lidé jsou odlišní a každý máme vše nastavené jinak. Proto kniha nachází mnoho čtenářů, kteří ji ocení. Nedokážu úplně určit jestli mi vyhovoval učebnicový styl, jímž je kniha psaná.

Papírek
24.11.2019

Po několika nezajímavých knihách se mi dostala do rukou a také do srdce tato skvěle napsaná kniha, která je poučná a dá se z ní mnohé odnést! Takovou knihu jsem přesně hledal. Návod jak najít a stát se spřízněnou duší pro nějakou druhou. Je doplněna o pěkné citáty a moudré krátké příběhy. Doporučuji všem!