250 zákonů lásky

Co člověk, to unikát. Navzájem se odlišujeme už geny, výchovou, touhami, hodnotami, zvolenou cestou a nabytými zkušenostmi. A navíc náladami, které se co chvíli proměňují. Jak se tedy dva natolik různí lidé mohou ve vztahu shodnout na jenom společném směru, který by bez výhrad vyhovoval oběma? Jak vůbec mohou překonat rozpory způsobené jejich přirozenou rozdílností?Jak je možné kompromisem mezi partnery oboustranně spíše získávat než ztrácet? Tato kniha vysvětluje 250 zákonů šťastného vztahu, ve kterém pár je více než součet dvou osob a partneři mohou i pracovně uspět více než o samotě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/256258/250-zakonu-lasky-256258.jpg 4.1168
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, First Class Publishing

Kniha 250 zákonů lásky

Safinka

velmi čtivá kniha

eva7194

Tato kniha je plná zajímavých myšlenek, byť se docela opakují. Potřeba ji číst po troškách, je u ní dost o čem přemýšlet a nelze ji proto louskat jedním dechem. Pro toho, kdo čte i web autora zde nebude nic moc nového, v knize je to vlastně vše nahuštěno.

FaeleenFairy

Jak už tu bylo řečeno, 100x dokola omilana stejna klišé... Pro někoho, kdo nikdy neviděl psychologii ani z vlaku, ale určitě velmi dobrá :)

Petratra

Je to dobré ale Protože mě zaujala o dost víc.

New-radus

Petr Cassanova mě bavil ve svých blogových příspěvcích. Možná jsem se jen já "posunula dál", ale kniha mi přijde jen jako sbírka mnoha klišé. 250x řečeno téměř totéž.

Vivienca

Mám ráda autorovy příspěvky na jeho webu, takže na knížku jsem se velmi těšila. O to víc zklamaná jsem z ní byla. Nevyhovoval mi styl psaní, který je hodně stručný až informativní. "Zákony" jsou dle mého stokrát omletá klišé bez nějakého hlubšího pohledu, rozkrytí širších souvislostí. Pel-mel všeho a ničeho. V knížce jsem nenašla nic, o čem bych v mnohem lepší formě nečetla jinde. V polovině jsem zhodnotila, že je to ztracený čas a knížku vůbec nedočetla. Dvě hvězdy tedy dávám pouze za autorovy příspěvky na webu, které mám opravdu ráda.

Manyna
25.07.2018

Něco si z téhle knihy člověk odnese, možná se zamyslí nad některými svými činy.

DK197
27.03.2018

Nahuštěná kniha pozitivismu a moudra. Moje oblíbená, zatím. Je tam řečeno snad vše. Najednou se skutečně číst nedá - od moudra i pozitivismu třeba odpočinout. Ovšem stojí za to. :-)
Až na tu jednu část - muži si mají brát příklad z chování žen a chápat je i obdivovat a ženy se pouze vyhýbat špatným mužům? Ale no tak. Copak ženy si z mužů nemohou vzít pozitivní příklad? Buďme fér. :-)

Více výjimečně na http://rozhovory-s-nisou.blog.cz/1803/jsou-knihy-petra-casanovi-ztratou-casu

Miluj svůj život
Miluj svůj život