250 zákonů lásky

Co člověk, to unikát. Navzájem se odlišujeme už geny, výchovou, touhami, hodnotami, zvolenou cestou a nabytými zkušenostmi. A navíc náladami, které se co chvíli proměňují. Jak se tedy dva natolik různí lidé mohou ve vztahu shodnout na jenom společném směru, který by bez výhrad vyhovoval oběma? Jak vůbec mohou překonat rozpory způsobené jejich přirozenou rozdílností?Jak je možné kompromisem mezi partnery oboustranně spíše získávat než ztrácet? Tato kniha vysvětluje 250 zákonů šťastného vztahu, ve kterém pár je více než součet dvou osob a partneři mohou i pracovně uspět více než o samotě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256258/big_250-zakonu-lasky-256258.jpg 4223

Kniha 250 zákonů lásky

Lufiik

Kniha velmi inspirativní. Ale informace v ní jsou pro mě spíše osvěžením pro mou duši, které uchovávám v povědomí už dávno. Dle mě, je to taková příručka na zdravé vztahy. Čtení bylo odlehčující. Chystám se na autorovy podcasty, které tuším, budou ve stejném duchu.

LuciNka93

Jak se říká Co člověk, to unikát. Bylo hodně těžké se soustředit, když mi myšlenky pořád utíkali k životním příkladům. Kniha čtenáře nutí zamyslet se a uvědomit si ty nejzásadnější věci a okamžiky jeho života. Vztahová tématika je zde popsána poutavě, příjemnou formou a nutí k zamyšlení. Mně pomohla překonat jednu z těch těžkých situací a za to si zaslouží to největší uznání.

zuzu8480

Co říct... Spisovatel je ikona. Dlouho jsem o něm nevěděla a s některými názory nesouhlasím, ale dost záleží, v jaké je člověk životní situaci. Vždycky je nejlepší vyhledat část, která se týka konkrétně Vás a v té začít. Četla jsem dlouho, k některým pasážím se vracela, některé nikdy nedočetla, hodně u ní přemýšlela.

Jitty82

Čtení této knihy je inspirativním a osvěžujícím přístupem ke vztahům.

Autor začíná příběhem o nevyléčitelně nemocném chlapci, který se v posledních dnech svého života setkal s dívkou svých snů. Po tomto něžném příběhu následuje:

„Chováte-li k někomu nejkrásnější city, o kterých dotyčný neví, není důvod je skrývat. Vyjádřete je - dejte mu včas vědět, co pro vás znamená. Možná budete překvapeni, že k vám cítí totéž. Hlavně jednejte, než bude příliš pozdě. “

Zákony lásky začínají 1 - Lidský život je krátký, 2 - Čeká nás jen takový život, jaký si vytvoříme - a seznam pokračuje 250 takovými vhledy, jako jsou zákony hledání lásky, sdílení lásky, řešení dilemat ve vztazích, žárlivost, vyhoření, zanedbaná komunikace, jednání s novým partnerem atd. Každý zákon je doprovázen ilustrativními krátkými příběhy, situacemi a radami, jak zvládnout všechny parametry úspěšného vztahu.

lena60

Těsně před půlkou jsem to vzdala...To se fakt nedalo dočíst...ta snůška všeobecně známých životních mouder mi lezla na nervy...

TerezaaBaarova

V knize najdete zamyšlení, uvědomění si toho, co pravděpodobně známe všichni, ale ne vždy si to uvědomujeme. Hezký čtení.

ANDY28
30.09.2020

Nečetla jsem to jako knihu, ale dle nálady jsem si přeskakovala z jednoho tématu do jiného. Jednoznačně se ty rady nedají napasovat na každého, stejně jako šaty, ale pár rad se mi hodilo a líbilo.

david9690
06.08.2020

S některými věcmi souhlasím, jiné považuji spíše za abstraktní a někdy pro mě těžce uchopitelné (asi dané situace neprožívám a tedy byly spíše určené a užitečné pro někoho jiného). Jako není to špatné to rozhodně ne - některé popisované pravidla jejich příčiny a důsledky jsou vysvětleny velmi dobře, ale přišlo mi to trošku moc rozvleklé a některé věci jako opakující se.