Protože

"Věnováno ROZUMU, aby měl více pochopení pro SRDCE, které dokáže MILOVAT člověka a současně NENÁVIDĚT jeho činy.“ P.C., květen 2018 Po mnohonásobných bestsellerech 250 zákonů lásky, Dvanáct srdcí a 100 nejkratších cest k Tobě přichází Petr Casanova s unikátní knihou, která spojuje psychologii, biologii, historii a další obory lidského poznání, aby jednoduchým jazykem pomohla vyřešit konkrétní situace a bolesti, se kterými čtenáři nedokáže nebo nechce pomoci nikdo jiný....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381283/big_protoze-f0C-381283.png 4.575

Kniha Protože

Makyt

Odpovědi na spoustu otázek, které si každý den pokládáme. Určitě budu v knížce ještě několikrát listovat a hledat další odpovědi na otázku Proč?

Šajler

Velice pěkně napsané. Citáty se mi líbili, musela jsem si některé zapsat („Je mnohdy lepší být sám se sebou, než se dál cítit sám s někým druhým.“ nebo „Správný protějšek vidí naši první slzu, zachytí tu druhou a zastaví tu třetí.“) a mnoho dalších ;). Krásně popsány problémy jednoduchými příklady, které vám pomohou otevřít oči (mysl). U jiných knihách na podobně téma jsem se občas ztrácela a říkala si, co chtěl autor říci. Ale u Protože se mi to nestalo. Dostane odpovědi na několik PROČ?

RendyaDav
31.05.2020

Kniha ,kterou jsem si s chutí přečetla. Co když vaše srdce ví ,co dělá, jen rozum si to neumí vysvětlit?Proč Vás vůbec srdce drží ve vztazích , ve kterých si rozum už neví rady? Proč stále milujete toho, kdo Vám ubližuje? Proč stále věříte tomu ,kdo Vám tolikrát lhal?Proč se bojíte udělat rozhodný krok,když víte, jak ho potřebujete?Proč svádíte neustálý boj rozumu se srdcem v jednom těle? Proč nevíte, co je správné řešení?Tak o tom si můžete více přečíst v této knize....

LenkaKarda
07.12.2019

Myslím, že hezky zformulované a hezky napsané. Dobře se čte.

Zuziiik
23.10.2019

Tohle bylo dobry, má první kniha od Petra Casanovy, četla jsem to půl roku, pekne pomalu a jistě????

Anilka13
07.06.2019

Krásná obálka, avšak obsah úplně stejný jako v předchozích knihách ba i některé věty jsou úplně stejné. Za mě zklamání.

Petratra
14.02.2019

Pravdivá knížka, která stojí za to. Opakovací lekce pro moje i vaše přání, hranice a sebeúctu. Rekapitulace minulosti. Pochopila jsem konečně mnohé z toho, co jsem pochopit potřebovala. A teď už můžu zaklapnout knížku i minulost.

ChciOdŽivotaVíc
01.02.2019

Nikdy mě nic tak moc neovlivnilo, jako tahle kniha. Doporučuju všem`!