Čí je to zadeček? V zoo

Čí je to zadeček? V zoo https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368757/mid_ci-je-to-zadecek-v-zoo-Prn-368757.png 5 9 5

V zoo najdeš spoustu zadečků… Uhádneš, čí zadečky se ukrývají za odklápěcími okénky? Komu ty zadečky patří, odhalíš v této knížce, která tě zaručeně rozesměje. V této knížce na tebe čeká celá řada zvířátek ze zoologické zahrady, jenže u každého z nich uvidíš nejprve jen... zadeček! Poznáš, komu daný zadeček patří? Kdo se ukrývá za keřem či kamenem? Komu patří velký šedivý zadeček? A čí je černobílý a pruhovaný? To všechno zjistíš, když otevřeš odklápěcí okénko. Zvířátka jsou veselá a zaručeně tě rozesmějí. Na konci knížky tě čeká hravé překvapení. Zábava se zvířátky ze zoo může začít!... celý text

Příroda, zvířata Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Whose Bum? At the Zoo

eliska2106
10.01.2024 5 z 5

Doma máme knížku zadečky na farmě a dcera se mě ptala, jestli nejsou nějaké další zadečky, a tak jsem v knihovně objevila zadečky ze zoo. Naše Zorka byla nejvíc nadšená ze zebry Zory a celou knížku jsme četly mockrát.

Quarantino
14.10.2021 5 z 5

(SPOILER) To byla sranda. A taky trochu napětí (až jsem z toho jeden zadeček nadšením utrhl, achjoo…). Zápletku o hadovi jsem nečekal.

yaoiyuri
03.08.2021 4 z 5

Totožný formát jako díl na farmě, jen s tím rozdílem, že tentokrát se zabrousilo k poznávačce mnohem exotičtějších zvířecích zadečků – přijde mi to proto náročnější než předchozí kniha (s tím, že lemur a surikata jsou dle mého už dost hardcore, ale kdoví, třeba malé děti skutečně tahle zvířata bez problému poznají). Já bych tam dala spíš „klasičtější“ žirafu, tygra nebo nosorožce.

Pettinka
13.11.2020 5 z 5

Moc hezky pracovaná kniha :) na prohlížení, pro legraci

zuzi1162
04.04.2018 5 z 5

Pecka :)

ZOO - zoologické zahrady odklápěcí okénka

Heath McKenzie
australská
2018  85%Neotvírej tuhle knihu!
2018  93%Čí je to zadeček? V zoo
2018  92%Čí je to zadeček? Na farmě