Neotvírej tuhle knihu!

Proboha! Koukám, že jsi vzal do ruky tuto knihu. Doufám, že to bylo jenom omylem. Chápu to, omyly se prostě stávají. Stačí, abys ji neotvíral! A co se stane, když ji náhodou otevřeš? Každý ví, že zakázané ovoce nejlépe chutná. Neotvírej tuhle knihu od australského rozhlasového hlasatele a komika Andyho Lee sklízí úspěchy po celém světě. Je to originální a mimořádně zábavná kniha pro menší i větší děti. Máte dostatek odvahy na to knihu otevřít?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386121/neotvirej-tuhle-knihu-TYK-386121.jpg 413
Humor, Pro děti a mládež
Vydáno:, Computer Press (CPress)

Kniha Neotvírej tuhle knihu!

martina.culik

Je to zajímavý nápad a věřím, že dětem se kniha líbí. Mě zase tolik neuchvátila, ale na druhou stranu nejsem cílová věková skupina.

muchomurka
21.10.2018

Boží knížka, která mě naprosto nadchla. Příběhem i ilustracemi. Rozhodně stojí za přečtení.

Karin_Kim55
21.09.2018

Tohle se mi líbilo! :D Přečteno za pár minutek v knihkupectví, skvěle jsme se u toho s kamarádkou zasmály. :D

Terata
15.08.2018

Jo, super :D Tohle je skvělý dárek pro nečtenáře nebo naopak kdo milovníka knih, oba typy "čtenářů" to velmi překvapí a určitě se u toho zasmějí :)

Autoři knihy

Andy Lee