Tajemství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/3659/tajemstvi-214205.jpg 3.8675
Orig. název:

The secret (2006)

Žánr:
New Age, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (125)

Kniha Tajemství

Přidat komentář
KnihovniceVěra
20. dubna

Když odhlédnu od toho nesmyslu, že kniha skrývá bůhvíjaké tajemství a že autorka odhalila vesmírné zákony, budu se zřejmě vracet k základům pozitivního myšlení, které obsahuje.

Dendyna
06. dubna

Docela komerční záležitost, takže jsem byla zvědavá, hodnotím jako lepší průměr

Pavlicová
08. března

Mohu jen doporučit, neustále se k této knize i filmu vracím...

lulluuu
03. března

sklvělá kniha...

Renncha
02. března

Naprosto super, kniha a film mě inspirují každý den.

Lenka.P
18. února

Výborný návod pro nepolíbené, doporučuji.

bambule47
18. února

Skvělá kniha, ke které jsem se dostala na doporučení kamarádky. Knihu musí každý brát s nadhledem, když autorka píše, že Vesmír je jako bezedný katalog, z něhož si můžeme objednat cokoli budeme chtít. Možná si i troufnu říct, že psaná pro americké čtenáře (tím je nechci nijak urazit), jednoduchou formou, přirovnáním. Protože kdyby napsala, veřte sami v sebe, asi by to spouště lidí nebylo nic platné. Takto v mnohých vzbudí dojem, že si můžou přát cokoli a tím je právě motivuje. Je to myšleno obrazně, ne doslovně, jak si tu někteří myslí. Víra v naše sny nás donutí (i nevědomky) dělat věci jinak, než jsme byli zvyklí. A pak nám přijde, jak se "plní naše sny".
Osobně doporučuji přečíst i autorčiny další knihy - Kouzlo, Moc, Hrdina. Pak to vše do sebe lépe zapadne.
Mě osobně kniha donutila se zamyslet. Ač to někomu může připadat šílené, síla mysli je opravdu obrovská. Nechci psát, že mi změnila život od základů, to určitě ne, ale na druhou stranu se začaly dít zajímavé změny - i bez mého přičinění - tak nevím, jestli věřit v "zázraky" nebo to byla vše jen náhoda? Jeden příklad, co se mi stalo - mám dobrou práci, jsem spokojená i finančně, baví mě. Jediný zádrhel jsou zaměstnanci, kterým dělám vedoucí. Proto jsem začala přemýšlet nad tím, představovat si, že mi přišla nabídka na práci ve stejném oboru, s ještě lepšími podmínkami, než mám teď. A víte co? Přišla.
Knihu každopádně doporučuji, je skvělá.

Pavluska84
17. února

Krásná kniha