Tajemství

Stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte... celý text

Stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/3659/tajemstvi-3659.jpg 3.7536
Originální název:

The secret (2006)

Žánr:
Duchovní literatura, New Age
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (92)

Přidat komentář
fis.rena
09. července

Když se mi dostala do rukou tato kniha od osoby,která je pro mě odjakživa velmi důležitá,nepostradatelná,bezesporu absolutně nenahraditelná a blízká a jsme,jak se říká, "na společné vlně",věděla jsem,že je to právě to,co teď potřebuji a hledám. Kdybych měla vypíchnout něco,co mě nejvíce zaujalo nebo něco,co mi nejvíce pomohlo,tak je to prostě a jednoduše Tajemství. Samozřejmě,že kniha nebude pro každého,jelikož každý z nás smýšlí ,žije jinak a má odlišné názory na bytí.
Nicméně...každý z nás je projektantem svého osudu,píšeme si svůj vlastní příběh a myšlenka je jedinou realitou.
Otevřete se a přečtěte si tuto knihu,změní vám pohled na svět.

Rosie5
05. července

Trochu mi vadil americký ,,vymývací ,, styl...... ale pravda je ,že taky razím ve svém životě a v životě svých blízkých pozitivní myšlení . Když jsem maturovala ,denně jsem si opakovala,že odmaturuji na jedničky, v duchu jsem je i viděla,.Jistěže jsem se musela i učit,ale ta víra,že to zvládnu na jedničky mě opravdu hodně pomohla. Doporučuji ,si knihu přečíst .

Neami2
05. července

Kniha zaujala, byla napsána stylem, že si člověk opravdu řekne, že na tom něco bude a vidí kolem sebe situace, které tak fungují a ani si to neuvědomuje. Ale ne všechny situace mi přišly věrohodné. U některých mi to přišlo přitažené za vlasy....

petra7210
04. července

Kniha mi změnila doslova život. I když nyní už se ji neřídím, protože vím, že ne všechno, co si přejeme nám může být dáno. A taky je důležité umět si správně přát

DYRKA98
03. července

TATO kniha mě změnila život!!!!!!!!!! Doporučila mi ji spolužačka ve škole a můj pohled na život se změnil!!!!!!!! DOPORUČUJI TENTO BESTSELLER VŠECH DOB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1spb2007
25. června

Podívejte se i na film, je také velmi zajímavý a možná se z něj poučíte :-)

Princezna22
14. června

Teď když to vím,jsem zjistila že spousty věcí dělám ve svém životě špatně! Když jsem se povídala na film řekla jsem si,že knihu prostě musím mít. Kniha je krásně sepsána a více s ní člověk pochopí.. Je ale zajímavé,že jakmile jsem dokoukala film věci se dali do pohybu.. Začali se mi pod ruku dostávat spisovatele,které jsem v této knize mohla poznat. Je to opravdu zajímavé. A člověka to posune kus do předu a uvědomí si, že dokáže něco co chce. Ty lidé,který jsem píšou negativní komentáře by se měli nad tím zamyslet.. Když píšete komentář vše co by mohlo projít od sebe odhazujete. Dejte knize a filmů šanci a uvidíte... Budou se dít věci o kterých si ani ve snu nedokáže představit že se dějí. DOPORUČUJI.

socped2016
03. června

Vše je možné, kniha je inspirativní.

karolina0346
01. června

Čekala jsem víc. Nic moc nového jsem se nedozvěděla. Přišlo mi, že se celou knihu omílá jedna tatáž myšlenka, která by šla napsat jednou větou.
Nicméně je to velice pozitivní kniha. :)

Atanone
25. května

No..já nevím. Jistě,pozitivní myšlení,ano,úžas..ale přece jen si myslím,že přílišné pnutí způsobuje křeč. Pro mě je to něco jako přejít z jednoho skleníku do jiného. Nahradit jedno veliké "cosi" jiným "cosi" a očekávat,že mi to dá křídla...
Navíc-když si představím,že by tuto knihu následovali všichni,pochybuju,že bych v takové společnosti chtěla žít.
Každopádně jsem si vzala něco mouder na cestu a půjdu si dál pomalounku po svém

Jenda1122
12. března

Jedinečná a výborná kniha! Všechno v knize dává smysl a zapadá do sebe. Opravdu musím říct, že funguje a všem doporučuji přečíst!

cerna.pet
09. březnaodpad!

Knihu jsem dostala jako dárek... ani jsem ji nedočetla, nejsem duchovně založená takže mi kniha přišla jako vstupenka do sekty. kniha třeba není špatná ale jen pro správný typ lidí

FrutyZ
26.12.2016

Člověk se musí otevřít, aby tuhle knihu pochopil. Než jsem si knížku koupil, tak jsem se díval na film, který je výborný. Kniha je celá podle filmu a nepřínáší nic navíc, co by člověk čekal.
Kniha se dobře četla. Četl jsem si dva krát s rozestupem asi půl roku a dělal jsem si poznámky, které využiji, ale z filmu bych udělal uplně to stejné.

mariva
05.11.2016

Přečetla jsem už řadu knih, které vycházejí právě z Tajemství, ale tu původní knihu Rhondy Byrne jsem zatím nečetla, proto jsem na ni byla zvědavá. Čekala jsem něco mimořádného, prostě ten první podnět, který vede k odhalení "Tajemství". V knize se však střídají citace další desítky autorů, podobně jako ve všech ostatních knihách této řady. Původní text autorky se v tom úplně ztrácí a proto kniha nijak nevybočuje. Připadá mi, že z původně skvělé myšlenky se v Americe rozmohl obrovský byznys a postupně roste i u nás. Každý z autorů a koučů vytvoří novou knihu, ve které shromáždí citace jiných podobných autorů, přidá k tomu něco málo svého, a tím si vybuduje výnosný byznys - vydává knihy, pořádá přednášky a učí další, jak dosáhnout bohatství - nejlépe tím, že budou dělat totéž. Je to škoda, protože sama vím, že "Tajemství" opravdu funguje a potvrzuje se mi to téměř každý den.

Niannie
06.10.2016

Tohle byla moje první kniha na tohle téma. Četla jsem, jak lidem změnila životy a chtěla jsem to taky vyzkoušet.
Přečetla jsem ji když mi bylo 17 - ne všemu jsme úplně rozuměla, ale postupně mi to všechno začalo dávat smysl jak jsem se dostávala hlouběji do tohohle ,,světa''. Zhlédla jsem i film a byla jsem nadšená a rozhodnutá posunout se ve svém životě dál a podařilo se. Našla jsem si další knihy na tohle téma a už jsem v tom byla až po uši.
Teď je mi 20 a můžu říct, že mi opravdu změnila život – mám vše, co jsem si přála a cítím že žiju!
Jsou i lepší knihy na tohle téma, ale pro začátek - proč ne? :) Už jen proto, že mi kniha prozradila tohle tajemství, tak ji řadím mezi své TOP :) Je smutné že většina lidí vůbec netuší že něco takové lze.
Přečtete si ji! :)

P-Verca
12.09.2016

I přesto, že jsem knížku dočetla až do konce, musím udělit pouze 3 hvězdičky... Knížka není špatná, ale za 1) nelíbí se mi způsob sdělení:.. "peníze, peníze, peníze... stačí lusknout prsty" - příliš "americké", není v tom žádná láska, která dle mého je základ pozitivního životního stylu. A za 2) Myslím že by ta knížka se znalostmi mohla být klidně tenčí, na můj vkus se hodně věcí opakuje.

popelka595
02.09.2016

S obsahem nemám problém, jen mi nebyla úplně příjemná forma sdělení, která na mě hodně tlačila. Nejlepší ale na tom celým "tajemství" je, že jsem se jen utvrdila v tom, co už dávno vím, ale jako takový "pozitivní nakopávač" funguje knížka celkem dobře.

Manyna
15.08.2016

Nic převratného se nekonalo.

maja128
12.08.2016

Dobrá a motivující kniha po přečtení stačí zavřít oči, snít a začít nový život...

werusx
28.07.2016

Úplně přesné jako filmové zpracování. Jen knižně je to přece vždy lepší :-)

vesead
27.04.2016

Velice motivační. Nutno však brát s nadhledem.

siposek
17.04.2016

Je tu všechno, co člověk potřebuje vědět, jenom záleží na tom, jestli je člověk schopen se na to vyladit. Díky Rhondo! RHONDA ROCKS!

ayan6909
16.03.2016

Výborná kniha, nějaké informace je nutno brát s nadhledem.

Mixxa
24.02.2016

Knížku jsem si půjčila z knihovny. Nevypadá ani se nečte špatně, ale občas mi připadalo, že takové věci už mám zažité. Možná dobře pro mne, protože existují lidé, kteří si právě musí ty základní hodnoty teprve uvědomit. Ale na druhou stranu této knize docela věřím, že zafungovala, protože síla myšlenky opravdu existuje. Proto je nutné se přese všechno pokusit najít nějaké řešení a nenechat se negativitou užírat.

jablunka198
16.02.2016

Kniha, která mění život. Alespoň mne. Nejprve jsem shlédla film a bylo mi jasné, že musím mít i knihu. Je to jedna z těch, které by neměly chybět v žádné knihovně. Zpočátku jsem byla trochu skeptická, jenže pak se začali dít věci...a já pochopila, že Tajemství je veliký dar, který funguje.
I já mohu akorát povzdechnout na tím, že někteří píšou něco jako: kdyby to fungovalo, tak jsme všichni šťastní. Ale víte, proč právě Vy nejste šťastní? Je to prosté, Vaše negativní názory jsou toho důkazem....

ElfkaEleanor
06.01.2016

Ať už tomu věřit chci nebo ne. Mnoho situací v životě mě přesvědčilo o tom, že síla myšlenky je klíčová. Ať už pozitivní nebo negativní myšlení, vždy se to odrazí v budoucnosti. Kniha obecně mi sice neřekla nic nového, ale snad to pomůže otevřít oči dalším lidem...

Honzarek
25.12.2015

KelseyHowl: Pro muzikanty - http://youtu.be/_OoevpPS0-k ... Nějak nevim jestli to je zrovna jenom to strohý Tajemtsví ;)

KelseyHowl
25.12.2015

Vy si tady stěžujete ale jak je možný že já po tom co jsem poznala tajemství získala managera, naharávám první singl,dostala jsem se na konzervatoř, ted se planuje muj prvni videoklip a prvni koncerty, za dva tydny mam na radnici schůzku se starostou a i přes to že mi je teprv 17 let,jen si přivydělávám pri škole a moji rodiče nemaj dost pněz tak ja v ruce držím teď 17 tisíc nemluvě o tom že jsem už 7 tisic utratila za nahrávání ? Dřív mě šikanovali,moji rodiče se rozešli muj bratr mě mlátil a psychicky vidiral, tátova manželka mě nenáviděla a díky ní se na me tata vys*al. Bylo toho mnohem víc ano ... bylo mi 7-15 let. Teď je vše jinak.

Honzarek
23.12.2015

Pokud se tématem začínáte zabývat, nevidím lepší začátek. S postupem času se ale z knížky stává americký reklamní kýč natažený na 214 stran. Pro "nakopnutí" doporučuji spíše třeba Millmana. Dávám 3* za první uvedení do duchovních nauk.

ji7967
28.09.2015

Na start dobrý...trochu moc "americky" pojaté...ale takové to nakopnutí rozhodně výborné!