petronella1 petronella1 komentáře u knih

Břicho nestvůry Břicho nestvůry Louise Penny

Další naprosto skvělá kniha. Paní Pennyová je neuvěřitelná. Jak už někdo psal níže - i já potřebuju ke čtení mapu a google. Nemůžu se dočkat října, kdy vyjde další kniha.

09.07.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kniha má nádhernou obálku. Bylo to moc příjemné čtení.

27.06.2020 5 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

První kapitoly byly takové rozvláčné, ale pak to nabralo spád. Dobrá kniha

02.05.2020 4 z 5

Pandemie Pandemie Robin Cook

Po zklamání z knihy Šarlatáni to bylo zase fajn. Konec jsem čekala dramatičtější, ale i tak se mi kniha líbila

28.04.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Velmi zajímavý příběh, knihy paní Mornštajnové mám moc ráda

12.04.2020 5 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

Jsem docela zklamaná a to jsem se těšila...

29.03.2020 3 z 5

Duše Henryho Quantuma Duše Henryho Quantuma Pepper Harding

to jako vážně někdo vydal jako knihu??

27.02.2020 odpad!

Dlouhá cesta domů Dlouhá cesta domů Louise Penny

Moc jsem se těšila, jako vždycky... Kniha opět úžasná jako vždy, možná jsem ji hltala dokonce rychleji než obvykle. Konec pro mě dost smutný, chvíli mi trvalo než jsem to vstřebala. A doufám, že bude ještě další. Nechce se mi loučit s těmi lidmi

15.02.2020 5 z 5

Dcery ohně Dcery ohně Barbara Erskine

Moje druhá kniha od Barbary Erskinové, ale se Stromem duchů se to vůbec nedá srovnat. Nemohla jsem se vůbec začíst a nadšená rozhodně nejsem

25.11.2019 2 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

...tuto sérii prostě miluju a vždycky je mi líto, když dočtu další knihu...ale můžu se těšit na další díl - píšu Ježíškovi

07.10.2019 5 z 5

Šarlatáni Šarlatáni Robin Cook

Zažila jsem velké zklamání. To snad ani nepsal Cook - to není vůbec jeho styl. Jak už někdo psal - je to jakýsi deník lékaře. Přečetla jsem všechny jeho knihy, ale tahle se nepovedla

16.09.2019 2 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Tuto knihu jsem hltala od první strany, krásně se mi četla, byla plná napětí, ale zklamal mě konec.

25.08.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moc hezká kniha, krásně se mi četla, ale otevřené konce moc nemusím a že jich poslední dobu je...

07.08.2019 5 z 5

Prosím tě, neblázni! Prosím tě, neblázni! Ivan Kraus

Lehčí odpočinkové čtení. U některých kapitol jsem se řehtala jak blázen, některé zase byly slabší

11.07.2019 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Mě se kniha líbila moc. Nejdřív jsem sice jako ostatní tápala v místech, ale mělo to spád, bylo to akční a hodně poučné

11.05.2019 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Klára Janečková

Kniha je perfektně napsaná, ale to téma...hrůza. Takovou úzkost a bezmoc jsem při čtení snad ještě nikdy necítila

16.04.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem si objednala k narozeninám na doporučení a musím říct, že to byla dobrá volba. Krásná knížka, která donutí k zamyšlení a třeba jako mně i k vyhledání více informací o židovské tématice. Navíc jsem dočítala v den, kdy běžel na "dvojce" film Nickyho rodina - i slzy jsem uronila

15.03.2019 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Pro mě po Sněhulákovi zatím druhá nejlepší. Byla jsem docela zklamaná, když jsem 200 stran před koncem odhalila vraha, abych byla vzápětí vyvedena z omylu a pak ještě jednou. Prostě výborná kniha

24.02.2019 5 z 5

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Dávám plný počet hvězdiček i přesto, že tentokrát se mi kniha zdála malinko slabší. Nicméně tuto sérii miluju a už se těším na další. Konec mi přišel dost otevřený, čekala jsem ještě něco, ale na další straně už prostě nebylo nic...

17.01.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Kniha se sice docela dobře četla, ale celkové byla slabší

26.12.2018 3 z 5