Dcery ohně

Nový román britské autorky vychází z osvědčeného střídání dvou časových rovin, současné a historické - tentokrát z dob první římské invaze do keltské Británie v 1. století n. l. Tři moderní vzdělané ženy (historička, scenáristka a režisérka) připravují pořad o dramatickém životě keltské královny a postupně naváží tak silný kontakt s minulostí, že dávné city a vášně vstoupí i do jejich osudů. Ve víru děje ožívají zlí a vznešení duchové historických postav a o napětí je v zalidněném příběhu opět postaráno až do poslední řádky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2529/big_dcery-ohne-0cc-2529.jpg 4.2244
Literatura světová, Romány, Historické romány

Vydáno: , Knižní klub, Brána

Daughters of Fire, 2004

Kniha Dcery ohně

petra4080

Pro me velke zklamani. Autorku mam opravdu rada, ale ne tuto knihu.
Dej se strasne tahne, vse je stale opakovano dokola, vsechny 3 hlavni postavy jsou dost divne a konec dost pretazeny.

wlado

Pomerne obsiahla kniha, ktorá sa však dobre a plynulo číta. Trochu mi vadil už známy motív striedania dvoch dejových rovín s už predvídateľným obsadením postáv v oboch dejoch.

petronella1
25.11.2019

Moje druhá kniha od Barbary Erskinové, ale se Stromem duchů se to vůbec nedá srovnat. Nemohla jsem se vůbec začíst a nadšená rozhodně nejsem

mananka9
12.11.2019

Úžasný strhující příběh. Přečetla jsem jedním dechem. Doporučuji.

Misa25
09.10.2019

Je to jiz nekolikata kniha od autorky a musim rict, ze zatim se mi libila nejmene, coz ovsem neznamena, ze by se mi nelibila...ale bohuzel mi postavy neprirostly k srdci.

Janule809
01.02.2019

Zajímavá..krásný příběh

Natique
21.11.2018

Ani téměř po sto stranách jsem se nedokázala začíst... Příběh hodnotit nemohu, když jsem knihu nedočetla ani do pětiny, ale styl, jakým autorka píše, mi nesedl.

daniel3339
20.08.2018