Petra38 Petra38 komentáře u knih

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Nejcasteji pisu komentar hned po precteni, a ze jsem byla pomerne rada ze jsem ji docetla,to se neda poprit. Asi prumerna knizka ktera neurazi ale bohuzel ani nenadchne. Vlastne me pribeh zas tak moc nenadchnul, musim ale pripustit ze nejake scenky byli moc vtipne,napriklad cast po koupani v jezere s pretahovanim se o tasku a nakupem-to me udrzelo u cteni. Nevim jestli se ke knize jeste vratim,nejspis ne a proto si u me vyslouzila pouze 3*- chybela mi hloubka, dramaticnost a spad deje....

10.04.2019 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Uff, co k tomu rict? Tak do dobry pulky jsem si rikala,ze knihu snad odlozim,smarja vzdyt to ma skoro 400 listu,prece se stim nebudu trapit. Druha polovina konecne ukazala proc ma knizka pomerne vysoke hodnoceni, diky bohu se zachranila a pribeh dotahla do skveleho konce az mi bylo dokonce lito,ze neni vic jak tich 400 listu:-) jen to chce mit s tim zacatkem trpelivost :-P

15.03.2019 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Kniha me stahla tak,ze jsem si zase dala za den a neco malo k tomu, i kdyz neni kdovijak dlouha. Premyslela jsem, dam pet nebo pouze ctyri hvezdy? Myslim,ze mi chybela ta hloubka osobnosti postav, to me krapet nedotazene. Uz od poloviny knihy mi bylo jasne, ze ten chlapek se kterym stravila tu os(t)udnou noc je Rushuv bratr. Konec skvely, uzasne nalakal na pokracovani, na ktere se ted vazne tesim, takze tu jiz zminenou hloubku odpoustim na celych 5*. Nechybi tomu humor,sex a nejaky ten konflikt takze za me doporucuji :-)

11.03.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Tuhke knizku jsem si hodne uzila a precetla jsem ji do dvou dnu, coz je u me velmi dobry ukazatel:-) asi jsem si nejvic uzila scenu s narozeninovym prekvapenim pod stolem :-) vazne povedena. Pribehy jako byl tento mam nejspis nejradeji, tesim se na dalsi vytvor autorek:-)

09.03.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Moc dobra kniha a prijemne plynoucim pribehem. Mam takovy pocit,ze jsem podobny pribeh cetla ale i tak jsem velmi spokojena. Jednu hvezdu beru za to,ze by mi nevadilo, kdyby se kniha "smrskla" na mene stran,obcas mi oci uskakovali na konec stranky hned u zahlavi:-) Rozhodne budu autorku sledovat kvuli novym prirůstkům.

05.03.2019 4 z 5

King King T. M. Frazier

SPOILER
Je tu surovy,vulgarni,agresivni a skvely. Vazne fajn pribeh ale rozhodne v tom romantiku moc nehledejte:-) To ze Bradley vymenil svoji milenku,kterou jak tvrdi ze miluje,za svou dceru je svym zpusobem dobry obchod,ale no tak, mel mit lepsi plan,aby zuskal obe zeny sveho zivota. Co me mrzi, je smrt Samuela, byl uzasna postava,ktera pribehu dodala na vtipu a o to vic to cnenare zasahne.doporucuji precist:-)

28.02.2019 5 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Kdybych mohla,tak hvezdicek dam klidne vice. Namet byl skvely,zatim jsem na takovy nenarazila a zmatlo me,ze pribeh byl rozdvojen na Dodge a Heather, tim to svadelo z tomu zaveru,ze ti dva skonci spolu, i kdyz neslo jen o milostny pribeh. Jsem nadsena a urcite se ke knize v duboucnu jeste vratim:-) jinam jsem si oblibila jmeno Bishop, vazne se tak nekdo jmenuje? Doporucuji:-)

26.02.2019 5 z 5

Odpuštění Odpuštění Lauren Kate

Nóó vkladala jsem do tohodle dílu větší naděje :-( chvilema se mi do ní vůbec nechtělo a šla jsem dělat něco jineho,což je ukazatel nudné knihy. Cama jsem si hrozně oblibila ale tohke vážně za moc nestálo, a tři hvězdy si zaslouži s odřenýma ušima pouze za ten konec, ten byl dobrý=takže za 3:-)

16.02.2019 3 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Tváří se to novela ze které mě zaujal nejspiš jen příběh Shelby a Milese, no zbytek je slabší a možná i ty tři hvězdy jsou moc. Sice jsem si doplnila některé mezery ale znovu po ní nejspíš nesáhnu...teď hurá na přiběh Cama,na ten se těším :-)

12.02.2019 3 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Čtu sérii znovu kvůli knize Cama a zamilovaných andělů abych byla v obraze. Tenhle je povedený, konec je skvělý i když jsem to už četla. Je to druh knih které se dají číst opakovaně a toho si velmi cením. Ale čert aby to spral, vrátit se zase znovu na začátek kdy nemají tucha kdo jsou ??? :D kdybych na tom místě byla já, tak bych byla ráda, že si nic nepamatuji, protože bych byla vážně naštvaná :)

11.02.2019 4 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Cetla jsem znovu kvuli navazani pribehu Cama,abych byla v obraze. Jedine co bych vytkla byli pro me neoblibene zdlouhave popisy prostredi i kdyz je jasne,ze to musi byt ,kdyz Luce cestovala casem:-P. Takze je to takove sporne, muselo to byt. Jinak supr serie:-)

08.02.2019 4 z 5

Muka Muka Lauren Kate

serii ctu znovu, druhy dil me bavil vice jak prvni, ale musim rict ze serii ctu znovu kvuli nultemu a pátemu dilu abych byla v obraze, jinak nevim jestli bych po ni sahla... ale no tak jo, je to dobrá serie :)

05.02.2019 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Serii ctu znovu,na tema andelu me naladila kniha Sedme nebe od Michalkovy,takze latka je vaaazne vysoko ale jelikoz nemam serii doctenou s patym dilem tak ji dám. Nekdo se zminoval o filmu,videla jsem s titulkama(myslim,ze na dabing se nikdo hrnout nebude) muj nazor je takovy,ze film moc dobry neni a filmari si ho upravili dost podle sveho,tak ze kniha stale o dost lepsi jak film...;^)

28.01.2019 3 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Pisu komentar bezprostredne po precteni jak mam nejradeji. Musim rict,ze tak skvelou knizku jsem uz v ruce hodne dlooouho nemela. Uplne jsem se zamilovala a doufam,ze bude druhy dil. Tesila jsem se na knihu,zaujala me jak obalkou tak anotaci a predcila vsechna ma ocekavani,urcite si ji neprectu "jen" dvakrat nebo trikrat ale urcite vickrat. DOPORUČUJI!:-)

25.01.2019 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Po precteni knih od C.Clare je to kniha ktera proste plyne ani nevite jak. Je to sice tezke tema o navratu z valky ale nejak zvlast se me to nedotklo. Kniha je pomerne kratka a nedeje se nic nad cim bych zatajila dech ackoliv Trevise jsem si oblibila a proto pomerne vysoke hodnoceni jinak je kniha prumerna pri ktere nemusite dvakrat moc premyslet a ani se nezapotime pri zapamatovani stovek postav. Jednoduchy, prosty a rychly. Proc ne?!:-)
pozn.: obalka stejna jako P.Douglas-Nadech, to nemam moc rada, pripada mi to pak jako by si s tim nedaly moc prace,tezko rict kdo byl prvni:-)

22.01.2019 4 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Rozhodne se tesim na dalsi dil, nezklamala me, autorciny knihy me vzdy nalakaji na nepredvidatelny dej,coz je dost slozita vec,ale u jejich knih muzu vzdy pocitat s tim,ze proste budu valit oci nad tim,kam nas dej zavede. Jednu hvezdu seberu za to,ze misty vznikli v knize nudne pasaze ale knihu to urcite nijak neposkodi. To je jen ve srovnanim s ostatnimi dily autorky. Konec me naprosto dostal,hlavne co se tyce Livy, tak Tohle jsem vazne necekala a vznikne z toho urcite pekna mela. Za me doporucuji:-)

18.01.2019 4 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Jako vzdy jsem spokojena, autorku mam moc rada a tesim se na pokracovani:-)

06.01.2019 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

me se zase mozna kniha vice zamlouvala z jeho pohledu, protoze v knize prvni to vypadalo že Holdera nic nezháže, ale pohled do jeho zivota mi na to názor uplne zmenil. vubec jsem nevedela že psal prostrednictvim deníku sve sestre. ale stejne je to frajer, vlastne oba, nedovedu si predtavit ze bych si prosla tim co oni a zachovala si zdravy rozum. hlvane kdyby si prede mnou nekdo vytrelil obsah hlavy do okolí a na me samoutnou....šmarjá. jinak skvelý pribeh....

27.12.2018 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

skvělá! vázne mě bavila, fakt jsem se zasmála a to mám u tohohle žánru nejraději, není nic horšího než mít doma suchara se kterým by se žena nezasmála:) doporučuji :)

27.12.2018 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Druhy pribeh byl o neco slabsi a zase se objevily nudne a zdlouhave pasaze ale tady se to uz nedohnalo, takze u me ztraci jednu hvezdu. Kdyz tak koukam na obalku, tak tam spis mel byt situovany muz,kdyz je to hlavne pribeh Jamese/Carlose:-) nemuzu ale knize vzit to,ze ve me probouzela prani, aby to Jamesovi vyslo s novou laskou a zivotni cestou. Prece jen jsem byla nadmiru spokojena:-)

19.12.2018 4 z 5