Petra38 Petra38 komentáře u knih

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Jo tak druhy dil bych prirovnala k "citovemu výplachu"... boze muj, nekolikrat me napadlo co spisovatelka zrovna ve svem zivote proziva, ze je tam takove mnozstvi vyznavani!? Jasne je,ze romanticke okamziky a vyznani v tom nesmi chybet ale z tohodle jsem az protacela oci. Ze to byl sexmaraton ktery zavání deviaci bych prekousla ale toto? To bylo zkratka moc. Souhlasim s nazory,ze byla dost snadno odhadovatelna ale nebylo to nakonec tak zle. Jen jsem cekala,ze na Dillona prasne jeho nevera o ktere se mluvilo. Mela bych k tomu dalsi pripominky ale bylo by to dlouhe a nikdo by to necetl :-)myslim,ze ji uz asi znovu neotevru.

25.10.2018 3 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Uz jsem precetla oba dily a jelikoz nebyl cas tak hodnotim az po precteni obou. Osobne nemam rada knihy s neverou hlavni postavy,proste mi to prijde hrozne nemoralni a je mi dost neprijemne kdyz si predtavim,ze by muj partner obstastnoval i jinou zenu! Proste mi to naboura tu oblibenost kterou obvykle pocituju z hlavni dvojici o tohohle zanru. Kdyz to vezmu ale kolem a kolem , nebyla to spatna kniha, to urcite ne. Bylo to poutave cteni a Gavina jsem si pomerne oblibila, i kdyz druhy dil mu trochu nesedl...za moment pokracuju u druhe knihy...

25.10.2018 3 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce M. J. Summers (p)

Skutecne je tento dil trochu slabsi, dej byl neuveritelne predvidatelny. Nemuzu mu uprit ten naboj lasky a jelikoz mam moc rada autorcino psani fakt jsem si ho precetla s velkou chuti:-) a urcite se tesim na dalsi knihy:-)

21.10.2018

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

tak tohle byla vázne oddechovka ikdyz po tom sex mratonu co jsem cetla predtim jsem to skutecne uvitala :) zaver trilogie se zamwril navyreseni vsech vzniklych trablů.krome problemu s Deanem, ktery mi tak trchu chybel. Preci jen to byl nejlepsi pritel a podvedeny expritel tak jsem cekala usmireni. no nevadi i takhle to dopadlo dobre a dobrych koncu neni na svete nikdy dost :) mam z Tylera a Eden radost:)

18.10.2018 4 z 5

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

Jo, zrovna jsem to docetla a vazne jsem jeste nikdy nenarazila na tak dlouhy epilog jako tady:-) asi rekord:-) zhruba prvni tretina knihy byla desna,to jako vazne. Znate takovy ten pocit,ze kdyz mate zrovna radi nejakou sladkost a jite ji stale dokola tak se vam pak muze zprotivit? Tak me se to stalo s milostnyma scenama v teto knize. Behem cteni jsem si rikala,ze kdyby se sex sceny vymazaly, vznikla by kratka povidka k nedelni kave. Ale pozor,uz jsem to necekala ale pribeh nabral na obratkach a cely to spasil na 5* , ktere jsem nakonec udelila. Jen mam dojem,ze ted sahnu po knize, kde vim ze zadny sex sceny nebudou, aby me z toho ,,prejedeni" nebolel zaludek :-)

16.10.2018 5 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Cetla jsem ji podruhe , hlavne z toho duvodu,ze jsem si chtela precist treti dil a uz jsem si moc nepamatovala. Myslim,ze tento dil je nejspis neslabsi z trilogie- zrovna jsem totiz docetla ten posledni:-)

16.10.2018 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Knihu jsem cetla už podruhe. hlavne kvuli tomu že jsem ziskala treti dil a tak pro upamatovaní ....což ted probihá i s druhým :) je to zajimavy pribeh a vazne to chytne, jednu hvezdu ale beru protože ty casny sceny z loznice uz jsou trochu ohrané, i kdyz dobre ale ohrané. serii this man mám asi lepe zazitou a vic se libila ale rozhodne tahle serie za this man nijak vyrazne nepokulhává....

11.10.2018 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Moc pekny a hlavne dojemny pribeh, nedovedu si predstavit, jake to musi byt,zazit takovy smutek a vlastne vinu,jakou zazil Miles:-( kdyz se nad tim zamyslim ,tak tam deje vlastne moc neni ale ta milostna zapletka absenci deje prekryje:-) jednoho to chytne za srdce a ždíma ho do posledniho slova knihy, u teto spisovatelky to neni nic noveho,takze kdyz se chces dojmou, sáhni po jeji tvorbe:-)

07.10.2018 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Pekna kniha,autorka nezklamala ikdyz Marketa me ke konci trochu stvala s tim utikanim a nadavanim si do krav :-) jinak jsem byla utahla na dalsi cteni a tak to ma byt :-)

05.10.2018 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Moc dobra kniha, i kdyz mi trochu vadilo,ze o Bavettovich to bylo jen okrajove tak nevim. Mam tenhle typ pribehu rada takze rozhodne nezklamal, jen autorka mohla na konci Mayerse vic skřipnout:-)

04.10.2018 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Bobbyho jsem si pomerne oblibila v prvnim dile, takze jsem se na jeho pribeh vazne tesila. Mam rada knihy, kdy mocne a nebezpecne muze precura zenska. Asi citim jakesi zadostiucineni:-P . Serie vazne pekna,jdu na treti dil, schvalne jsem si neprecetla ani anotaci- a to je na me dost zavazne:-)

02.10.2018 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Kniha a hlavne to tema me rosekalo:-) jako maly mikee byl skvely :-) pri zvratu s tou smrti i ukapla slza:-)

02.10.2018 5 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

nevím jestli hodnotit knihu když jsem ji nedočetla. proste jsem to nedala, první díl byl poutavý vážně mě zajímalo jak to bude pokračovat tak jsem sáhla po druhém díle. ale vázne, to proste neslo. skončila jsem asi ve čtvrtině. lesbická dcera která sili z toho že políbila nejlepší kamarádka a tak ji proto ,,ztratí" ? to bylo na mě nějak moc. hrozne se kniha odchýlila od konceptu prvního dílu a nesedlo mi to. bohužel, dávala jsem ji Velky naděje.

27.09.2018 1 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Noo, v noci jsem ji docetla a musim rict ze ve me kniha zanechala rotporuplny pocity. Ryleho jsem si zamilovala, coz byl asi zamer, a vazne jsem mu fandila a proti tomu byk Atlas ktereho jsem nemela v soucasnosti moznost poznat tak abych nakonec fandila jemu. Je to smutne tema, s domacim nasilim jsem se osobne nikdy nesetkala, za coz jsem samozrejmne rada a priznam se bez byti,ze nemam rada knihy ktere ve me vzbuzuji smutek. Asi si ji znovu neprectu, jsem asi sobec ale knihy ctu aby me rozveselily a vylepsily mi naladu coz s timto tematem nepujde. Jinak kniha skvele zpracovana takze hodnotim vysoko ale neni mi to dvakrat prijemne cteni.

26.09.2018 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Schvalne jsem cekala az prectu oba dily, nez knihy zhodnotim. Myslim si,ze kdyby se obe knihy scůcly do jedne, byla by to velmi poutava kniha. Prijde mi jako kdyby spisovatelka honila splneni poctu slov a tim tam vznikala dost nuda. Chvilema to byl nezazivny cestopis bez deje a u cteni me drzela pouze zvedavost, kdy a jak se potkaji, coz byl zamer ale cesta to byla strastiplná. Rada bych ji zhodnotila lip, vazne ze jo ale na ty vazne dobre co me oslovily vic uz by nezbylo kam pridavat....

25.09.2018 3 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

25.09.2018 3 z 5

Asi me bavila vice nez prvni díl, ale zase se budu opakovat, ACH... ta zakázaná láska. byla to pohodová kniha bez nejakeho vetsiho dramatu takze pribeh k odpocinku po narocným dni urcite poslouzí. Krásně napsáno.

21.09.2018 5 z 5

hezky oddychový kousek, zakazaná láska je vzdy dobré téma. to žhavení mezi hrdiny bylo hezky popsané, zapusobilo na me.

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

ctvrty dil me zklamal takze se mi do pátého uplne nechtelo ale spatne jsem to odhadla. cely pribeh dostal spád a ten konec? mozna trochu rychlejsi a hlavne dost mrtvých, což mě uplně nevadí ale tahle kniha si to u me zase hodne spravila a jsem nadsená. jen tak dál. jsem zvedava jestli bude jeste pribeh o dvojcatech. bylo by divny ze by ne a hlavne klucí to maji takovy nedoreseny takze se spolehám na to ze jeste neco bude. urcite si knihu prectete, nezklame... :-)

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

hodnotim zpetne, serii už mám davno precetenou takzemuzu rict ze je to v poradi druhy nejsilnejsi dil serie..

18.09.2018 5 z 5