Petra38

Příspěvky

Říše neřestiŘíše neřestiMeghan March

Musím říct, že konec mě dosti překvapil. Odhalení vážně povedené a tím si u mě příběh vysloužil tu poslední hvězdičku, jinak byl tento díl trošku slabší, než díly předešlé. Ale dobré a sérii stalo za to si přečíst. Kdo nečetl ,jděte do ní :-)

04. července


Neústupná princeznaNeústupná princeznaMeghan March

No co co to jako je za konec?! Příběh měl zajímavý spad a já se chválím za to,že jsem počkala, až bude serie kompletní. Tohle bych totiž špatně snášela, takže hurá na závěr příběhu. Stojí za opětovne přečtení;-)

29. června


Divoký princDivoký princMeghan March

Že utaji totožnost cizince takřka celý díl,to mě překvapilo. Za mě moc moc dobrý. Sice se více přikláním k tomu, že Mount byl o krapet lepší:-)

29. června


KrálKrálDevney Perry

Nemohla jsem se rozhodnout. Tři nebo čtyři..? Nakonec čtyři hvězdy. Příběh jsem čekala víc dynamicky a asi temnější, možná mě k tomu svedla stejnojmenná kniha. Dash se rozhodne nechoval jako agresivní šílenec, tedy většinou. Zůstalo v příběhu dost neobjasnenych záležitostí a jsem zvědavá jestli v dalších dílech dojdeme objasnění. Když pominu tu lenost příběhu, tak se mi líbil.

03. června


Královsky v hájiKrálovsky v hájiEmma Chase

Přesně tohle jsem teď potřebovala. Úžasný příběh, kdy se i přes nepřekonatelné překážky ukáže, že láska je nejsilnější věc na zemi. Příjemně mě příběh zahřál. Nechyběl mu vtip,vášeň a ani nějaká ta zápletka a samozřejmě happyend! Obě hlavní postavy mě moc sedly a už se nemůžu dočkat pokračování Za mě doporučuju...!

30. května


Drahý nepřítelDrahý nepřítelKristen Callihan

Je to takový ten příběh, kdy si říkáte "No tak,už ? " a v hlavě vám skanduje " Pusu,pusu,pusu !"
Je to pohodový příběh,ne moc zbytečných postav a míst, nabídne vám humor, vášeň,lásku a nějaký zásek,který na chvíli všechno pošle do kopru ale láska vše vyřeší... Za mě kniha,která zahřeje. Stála určitě za přečtení.

13. května


Dalších 365 dníDalších 365 dníBlanka Lipińska

Musím souhlasit, že se jedná asi o nejlepší díl série, ovšem po druhém dílu jsem mírně ochladla. Myslím, že celou sérii zachránila charismatická postava Nacha ,kterého jsem si platonicky zamilovala . Co na tom,že je to vrah? Pohoda,ne?:-D ja jsem teď zvědavá ,jak zabíjí filmaři příběh tentokrát.

11. května


Ten denTen denBlanka Lipińska

Když pominu to,že při vynechání premiry sexuálních scén by jsme usetrily nejméně sto stránek, které se už ani nedali číst, konec byl vcelku dobrý. Schválně jsem čekala na to až se budu moct podívat na druhý zfilmovany díl a vzápětí po přečtení si ho pustila... kdo by se mnou souhlasil ,že z toho mála co bylo na knížce dobrého filmaři udělali úplnou číčovinu? Myslím,že i autorka vařila z vody a jen moje zvědavost mě přiměla otevřít třetí díl. Po prvním díle šel děj jaksi kopru.

04. května


Milovaný sousedMilovaný sousedPenelope Ward

Soused mě moc bavil, prirozeně jsem se ocitla v příběhu a prožila jsem si ho. Eleca to trochu pospinilo ale jsem ráda, že jsem viděla jak to dopadlo s tou "odkopnutou" a to mě moc těší. Za mě skvělý a určitě bych si přečetla znovu.

06. března


Pan PracháčPan PracháčVi Keeland

Já jsem jako ve většině případech nadšená, přečteno během dvou večerů a musím říct,že jsem se dnes na čtení moc těšila a to je pro mě nejdůležitější ukazatel. Za mě zabavná,romantická ,střeštena a dojemna kniha, která za to stála.

21. února


ManažerManažerKristen Callihan

Tahle dvojka je naprostý masakr. Příběh byl vtipný a hlavně to protahování? To je můj šálek kávy. Takový šup sem ,šup tam nemá to správné napětí . Tohle bylo dokonalý. Můžu jedině doporučit ..

20. února


Vytočenej na MaxxVytočenej na MaxxMelanie Moreland

Vtipny,sexy,nepredvidatelny a měl spád. Příběh ,který mi neskutecne sedl. Hlavní i vedlejší postavy skvělý a co si víc přát?! Doporučuji....

20. února


Hříšná nocHříšná nocElle Kennedy

Souhlasím s jednohubkou,příběh byl nezvykle krátký a podle mého dost jednoduchý příběh, kdy autorka nevyuzila potenciál svého vypravecskeho umu. Trochu mě zklamala ale asi mám u ní nastavenou vysokou latku. Jsem zvědavá na pokračování ale myslím, že rereadingem tohohle dílu se zdržovat nebudu...

20. února


BezchybníBezchybníJ. D. Hawkins

Taková příjemná, oddychová sexy romantika. Rozhodne jsem si ji užila a nebránila bych rereadingu. Hawkins píše supr příběhy, které umí pobavit i nažhavit. doporučím...

04. února


Zimní zámekZimní zámekA. Stainforth (pseudonym)

Nejsem příznivcem historických příběhů ale od Stainfortha prostě dělám vyjímky, možná je to tím, že u příběhu na to zapomenu. Moc povedeny příběh ,který vazně dokáže překvapit dějem. Doporučuji..

23. ledna


Do plamenůDo plamenůMeredith Wild

Bohužel musím říct, že ačkoliv mě příběh bavil o něco víc jak první díl ,tak to žádná slává nebyla. A pokud už přeskakuju i milostný scény, tak to o něčem vypovídá. Jestli se odhodlám přečíst si poslední díl? To netuším, možná mě jen premůže můj smysl pro úplnost.

08.12.2021


Cizí dluhCizí dluhKinga Litkowiec

No tohle bylo zajímavé, sprostých slov nepočitatelne a sexu to samé. Čekala jsem na nějakou událost která všechno roztočí ale ta nějak nepřišla. Ale i tak mě příběh bavil a pokračování si rozhodně přečtu. Doufám v pořádnou akci která Liamovi dá co proto...

26.11.2021


Z krve a popelaZ krve a popelaJennifer L. Armentrout

Musím říct,že mě už hodně dlouho nic takhle nebavilo. A hlavně mě příběh vcelku překvapoval, cehož si hodně cením. Málokdy se tak stane. Pro mě se teď příběh stává nezapomenutelným. vážně obdivuju to,že autorka tímhle kouskem upustila ze svého obvykleho stylu a podle mého se zadarilo...

22.11.2021


Na kolenouNa kolenouMeredith Wild

Příběh takový průměrný, trochu mě zklamala, bylo to asi mým očekáváním. Maya mi úplně neseděla , něco mi na její postavě vadilo. Příjemná oddychovka večer před spaním, když už máte hlavu unavenou ale nenakopla mě abych vydržela neusnout. Jsem zvědavá na další díl,už jen z důvodu očekávání, jestli bude zajímavější nežli první...

13.11.2021


365 dní365 dníBlanka Lipińska

Samozřejmě jsem se neubránila srovnávání s filmem,jak jinak . Divím se tomu,co všechno si filmaři pretvorili k obrazu svému a objevování rozdílu mě na příběhu bavil asi nejvíce. Na to,jak jsem na knížku poměrně netrpělivě čekala byla trochu slabší ale rozhodně za přečtení stála. Nic náročného a ani komplikovaného. Za mě lepší dobrý;-)

28.10.2021


Rozmazlená princeznaRozmazlená princeznaL. J. Shen

Byl to o neco slabší příbeh než první generace a popravde jsem se nemohla nejak srovnat s tím ,že Melody a Jamie vystupovali v roli rodiču. Daria mi dost lezla na nervy ,nastesti druhá polovina příbehu to vylepšila a dotáhla se. Vcelku jsem zvédava na další díly,už jen proto abych videla , jak mi sednou dalsi rodicovsky postavy.

22.09.2021


Zachraň měZachraň měMona Kasten

Začatek byl pro mě trošku táhlý ale pak se to srovnalo a jsem ráda ,že se mi příběh dostal do ruky. Budu se těšit na další ...

11.09.2021


Pilot playboyPilot playboyVi Keeland

Moc přijemné čtení. Příběh měl takový pěkný švih. Citila jsem humor,vášeň ale i přátelství. Mezi postavami byla vytvořená taková pěkná rovnováha,sice si nedovedu představit jak bych sedla do letadla s neznámým týpkem ale proto to čtu,že!? :-) Za přečtení určite stojí,zvedne spolehlivě náladu ikdyž musíte čekat,že se v příběhu něco pohnojí.

23.08.2021


Válka s láskouVálka s láskouWinter Renshaw

Myslím,že takovou zápletku jsem asi ještě nečetla, nic mi to nepřipomínalo a to bylo velmi osvěžující. Za mě moc pěkný příbéh, který mé oči zhltly sami. Určite si zaslouží celých 5 hvězdiček:-)

17.08.2021


StrážceStrážceN. Peas (pseudonym)

Tuhle sérii miluju, dlouho jsem čekala na dotažení posledního bratra a stálo to za to. Ačkoliv to byla taková jednohubka, snesla bych klidně ještě jednou tolik stránek tak jsem si ji vážně užila. K předchozím dílům se ráda vracím a teď to bude komplet. Není to nic extra náročného na soustředění ale vášeň se tam vytáčela dost dlouho a to bylo moc fajn. Jen by mě zajímala jedna nedotažená věc a to ta,co se stalo s Adamem? :-D za mě skvělá celá série

17.08.2021


Výměna rolíVýměna rolíMelanie Moreland

Jak jsou knihy od Moreland dobré tak jsem asi měla vetší očekávání než bylo zdrávo. Příběh začal vcelku čtivě jenže pak se to zaseklo a bohužel mě příběh nudil. Když se blížil lonec,autorka si zřejmě uvědomila, že vyplítvala moc místa a tak všechem happyend narvala do pár stránek. Páni,to byl vážně fofr. Upřímně ,byla jsem ráda,že je konec. Kniha si u mě znovučtení asi nevyslouží...Na autorku nezanevřu,jsem zvědavá s čím se vytasí příště.

10.08.2021


Milovaný nevlastní bratrMilovaný nevlastní bratrPenelope Ward

Příběh jsem četla už dřiv ve slovenštině, ale přeci jen v rodném jazyce to jde snáz. Příběh je to skvělý,hodně emotivní ,takže mi jako úplná oddechovka nepřijde. Hodně ovlivňuje náladu,pro mě ukazatel užasně napsaný knížky. Tato se mi do ruky určitě dostane znovu...Doporučuju...♡♡♡

30.07.2021


Chlap snůChlap snůKim Jones

Myšlenka,která mě napadla tak stokrát? Jestli nemá Penelope nějakou poruchu nebo jestli na něčem nefrčí...jako né že bych knižku nepřečetla na den ale prostě na tu poslední hvězdu to nedotáhla kvůli Penelope. Říct,že byla nepřijemně cáklá je slabý výraz. Jake byl fajn, typický chlap co projde přerodem, v pořádku. Sice by se děj nacpal do jedné věty ale těšilo mě,že po mě nechce žadny větší myšlení. Prostě se hodí,pokud chcete vypnout...jestli se mi příběh vpíše do paměti si nejsem jistá.

28.07.2021


Smlouva na láskuSmlouva na láskuAlessandra Torre

Mám dojem ,že jsem většinu knihy četla s padlou čelistí. Jako kolikrát jsem si řikala "proboha,co to čtu?" Ve vší upřimnosti musím říct,že si na erotické téma potrpím ale tohle Dílo mě fakt položilo. :-O Jen zvědavost mé dovedla ke konci. Jako postavu Candy bych velice ráda propleskla kdyby to bylo možné. Jak si tak znovu pročitám anotaci,myslím,že ten člověk hrál tichou poštu a děj se značně pozměnil...a to nebudu rozvádět Drewa. Nemyslím,že bych ji vzala do ruky podruhé...

01.07.2021


Příběh ElliePříběh EllieW. Bruce Cameron

Přečteno dcerám,líbilo se. Jen já měla problém s označením Práce,Hledaní apod. Protože já to vidím ale špatně se to vysvětluje ještě nečtenáři..jinak dobré ...:-)

01.07.2021


1 ...