Petra38

Přečtené 536Král
? - červen 2022
Král 2022, Devney Perry

Nemohla jsem se rozhodnout. Tři nebo čtyři..? Nakonec čtyři hvězdy. Příběh jsem čekala víc dynamicky a asi temnější, možná mě k tomu svedla stejnojmenná kniha. Dash se rozhodne nechoval jako agresivní šílenec, tedy většinou. Zůstalo v příběhu dost neobjasnenych záležitostí a jsem zvědavá jestli v dalších dílech dojdeme objasnění. Když pominu tu lenost příběhu, tak se mi líbil.


Královsky v háji
? - květen 2022
Královsky v háji 2022, Emma Chase

Přesně tohle jsem teď potřebovala. Úžasný příběh, kdy se i přes nepřekonatelné překážky ukáže, že láska je nejsilnější věc na zemi. Příjemně mě příběh zahřál. Nechyběl mu vtip,vášeň a ani nějaká ta zápletka a samozřejmě happyend! Obě hlavní postavy mě moc sedly a už se nemůžu dočkat pokračování Za mě doporučuju...!


Drahý nepřítel
? - květen 2022
Drahý nepřítel 2022, Kristen Callihan

Je to takový ten příběh, kdy si říkáte "No tak,už ? " a v hlavě vám skanduje " Pusu,pusu,pusu !" Je to pohodový příběh,ne moc zbytečných postav a míst, nabídne vám humor, vášeň,lásku a nějaký zásek,který na chvíli všechno pošle do kopru ale láska vše vyřeší... Za mě kniha,která zahřeje. Stála určitě za přečtení.


Dalších 365 dní
? - květen 2022
Dalších 365 dní 2022, Blanka Lipińska

Musím souhlasit, že se jedná asi o nejlepší díl série, ovšem po druhém dílu jsem mírně ochladla. Myslím, že celou sérii zachránila charismatická postava Nacha ,kterého jsem si platonicky zamilovala . Co na tom,že je to vrah? Pohoda,ne?:-D ja jsem teď zvědavá ,jak zabíjí filmaři příběh tentokrát.


Ten den
? - květen 2022
Ten den 2021, Blanka Lipińska

Když pominu to,že při vynechání premiry sexuálních scén by jsme usetrily nejméně sto stránek, které se už ani nedali číst, konec byl vcelku dobrý. Schválně jsem čekala na to až se budu moct podívat na druhý zfilmovany díl a vzápětí po přečtení si ho pustila... kdo by se mnou souhlasil ,že z toho mála co bylo na knížce dobrého filmaři udělali úplnou číčovinu? Myslím,že i autorka vařila z vody a jen moje zvědavost mě přiměla otevřít třetí díl. Po prvním díle šel děj jaksi kopru.


Milovaný soused
? - březen 2022
Milovaný soused 2021, Penelope Ward

Soused mě moc bavil, prirozeně jsem se ocitla v příběhu a prožila jsem si ho. Eleca to trochu pospinilo ale jsem ráda, že jsem viděla jak to dopadlo s tou "odkopnutou" a to mě moc těší. Za mě skvělý a určitě bych si přečetla znovu.


Vyvolená
? - únor 2022
Vyvolená 2017, J. R. Ward (pseudonym)


Krutý princ
? - únor 2022
Krutý princ 2018, Holly Black


Pan Pracháč
únor 2022 (20.-21.)
Pan Pracháč 2021, Vi Keeland

Já jsem jako ve většině případech nadšená, přečteno během dvou večerů a musím říct,že jsem se dnes na čtení moc těšila a to je pro mě nejdůležitější ukazatel. Za mě zabavná,romantická ,střeštena a dojemna kniha, která za to stála.


Manažer
? - únor 2022
Manažer 2021, Kristen Callihan

Tahle dvojka je naprostý masakr. Příběh byl vtipný a hlavně to protahování? To je můj šálek kávy. Takový šup sem ,šup tam nemá to správné napětí . Tohle bylo dokonalý. Můžu jedině doporučit ..


Vytočenej na Maxx
? - únor 2022
Vytočenej na Maxx 2021, Melanie Moreland

Vtipny,sexy,nepredvidatelny a měl spád. Příběh ,který mi neskutecne sedl. Hlavní i vedlejší postavy skvělý a co si víc přát?! Doporučuji....


Hříšná noc
20. únor 2022
Hříšná noc 2022, Elle Kennedy

Souhlasím s jednohubkou,příběh byl nezvykle krátký a podle mého dost jednoduchý příběh, kdy autorka nevyuzila potenciál svého vypravecskeho umu. Trochu mě zklamala ale asi mám u ní nastavenou vysokou latku. Jsem zvědavá na pokračování ale myslím, že rereadingem tohohle dílu se zdržovat nebudu...


Bezchybní
leden - únor 2022
Bezchybní 2022, J. D. Hawkins

Taková příjemná, oddychová sexy romantika. Rozhodne jsem si ji užila a nebránila bych rereadingu. Hawkins píše supr příběhy, které umí pobavit i nažhavit. doporučím...


Zimní zámek
? - leden 2022
Zimní zámek 2021, A. Stainforth (pseudonym)

Nejsem příznivcem historických příběhů ale od Stainfortha prostě dělám vyjímky, možná je to tím, že u příběhu na to zapomenu. Moc povedeny příběh ,který vazně dokáže překvapit dějem. Doporučuji..


Návrat
? - prosinec 2021
Návrat 2021, Nicholas Sparks


Do plamenů
? - prosinec 2021
Do plamenů 2021, Meredith Wild

Bohužel musím říct, že ačkoliv mě příběh bavil o něco víc jak první díl ,tak to žádná slává nebyla. A pokud už přeskakuju i milostný scény, tak to o něčem vypovídá. Jestli se odhodlám přečíst si poslední díl? To netuším, možná mě jen premůže můj smysl pro úplnost.


Cizí dluh
? - listopad 2021
Cizí dluh 2021, Kinga Litkowiec

No tohle bylo zajímavé, sprostých slov nepočitatelne a sexu to samé. Čekala jsem na nějakou událost která všechno roztočí ale ta nějak nepřišla. Ale i tak mě příběh bavil a pokračování si rozhodně přečtu. Doufám v pořádnou akci která Liamovi dá co proto...


Z krve a popela
? - listopad 2021
Z krve a popela 2021, Jennifer L. Armentrout

Musím říct,že mě už hodně dlouho nic takhle nebavilo. A hlavně mě příběh vcelku překvapoval, cehož si hodně cením. Málokdy se tak stane. Pro mě se teď příběh stává nezapomenutelným. vážně obdivuju to,že autorka tímhle kouskem upustila ze svého obvykleho stylu a podle mého se zadarilo...


Stůj při mně
? - listopad 2021
Stůj při mně 2021, Marcy Jell


Na kolenou
? - listopad 2021
Na kolenou 2020, Meredith Wild

Příběh takový průměrný, trochu mě zklamala, bylo to asi mým očekáváním. Maya mi úplně neseděla , něco mi na její postavě vadilo. Příjemná oddychovka večer před spaním, když už máte hlavu unavenou ale nenakopla mě abych vydržela neusnout. Jsem zvědavá na další díl,už jen z důvodu očekávání, jestli bude zajímavější nežli první...


365 dní
? - říjen 2021
365 dní 2021, Blanka Lipińska

Samozřejmě jsem se neubránila srovnávání s filmem,jak jinak . Divím se tomu,co všechno si filmaři pretvorili k obrazu svému a objevování rozdílu mě na příběhu bavil asi nejvíce. Na to,jak jsem na knížku poměrně netrpělivě čekala byla trochu slabší ale rozhodně za přečtení stála. Nic náročného a ani komplikovaného. Za mě lepší dobrý;-)


Podzim, na který nezapomenu
? - říjen 2021
Podzim, na který nezapomenu 2018, Robin Constantine


Rozmazlená princezna
září 2021 (11.-22.)
Rozmazlená princezna 2021, L. J. Shen

Byl to o neco slabší příbeh než první generace a popravde jsem se nemohla nejak srovnat s tím ,že Melody a Jamie vystupovali v roli rodiču. Daria mi dost lezla na nervy ,nastesti druhá polovina příbehu to vylepšila a dotáhla se. Vcelku jsem zvédava na další díly,už jen proto abych videla , jak mi sednou dalsi rodicovsky postavy.


Zachraň mě
? - září 2021
Zachraň mě 2021, Mona Kasten

Začatek byl pro mě trošku táhlý ale pak se to srovnalo a jsem ráda ,že se mi příběh dostal do ruky. Budu se těšit na další ...


Nevhodné!
? - září 2021
Nevhodné! 2021, Vi Keeland


Pilot playboy
? - srpen 2021
Pilot playboy 2021, Vi Keeland

Moc přijemné čtení. Příběh měl takový pěkný švih. Citila jsem humor,vášeň ale i přátelství. Mezi postavami byla vytvořená taková pěkná rovnováha,sice si nedovedu představit jak bych sedla do letadla s neznámým týpkem ale proto to čtu,že!? :-) Za přečtení určite stojí,zvedne spolehlivě náladu ikdyž musíte čekat,že se v příběhu něco pohnojí.


Válka s láskou
? - srpen 2021
Válka s láskou 2021, Winter Renshaw

Myslím,že takovou zápletku jsem asi ještě nečetla, nic mi to nepřipomínalo a to bylo velmi osvěžující. Za mě moc pěkný příbéh, který mé oči zhltly sami. Určite si zaslouží celých 5 hvězdiček:-)


Strážce
? - srpen 2021
Strážce 2021, N. Peas (pseudonym)

Tuhle sérii miluju, dlouho jsem čekala na dotažení posledního bratra a stálo to za to. Ačkoliv to byla taková jednohubka, snesla bych klidně ještě jednou tolik stránek tak jsem si ji vážně užila. K předchozím dílům se ráda vracím a teď to bude komplet. Není to nic extra náročného na soustředění ale vášeň se tam vytáčela dost dlouho a to bylo moc fajn. Jen by mě zajímala jedna nedotažená věc a to ta,co se stalo s Adamem? :-D za mě skvělá celá série


Výměna rolí
? - srpen 2021
Výměna rolí 2021, Melanie Moreland

Jak jsou knihy od Moreland dobré tak jsem asi měla vetší očekávání než bylo zdrávo. Příběh začal vcelku čtivě jenže pak se to zaseklo a bohužel mě příběh nudil. Když se blížil lonec,autorka si zřejmě uvědomila, že vyplítvala moc místa a tak všechem happyend narvala do pár stránek. Páni,to byl vážně fofr. Upřímně ,byla jsem ráda,že je konec. Kniha si u mě znovučtení asi nevyslouží...Na autorku nezanevřu,jsem zvědavá s čím se vytasí příště.


Chlap snů
? - červenec 2021
Chlap snů 2021, Kim Jones

Myšlenka,která mě napadla tak stokrát? Jestli nemá Penelope nějakou poruchu nebo jestli na něčem nefrčí...jako né že bych knižku nepřečetla na den ale prostě na tu poslední hvězdu to nedotáhla kvůli Penelope. Říct,že byla nepřijemně cáklá je slabý výraz. Jake byl fajn, typický chlap co projde přerodem, v pořádku. Sice by se děj nacpal do jedné věty ale těšilo mě,že po mě nechce žadny větší myšlení. Prostě se hodí,pokud chcete vypnout...jestli se mi příběh vpíše do paměti si nejsem jistá.


Smlouva na lásku
? - červenec 2021
Smlouva na lásku 2021, Alessandra Torre

Mám dojem ,že jsem většinu knihy četla s padlou čelistí. Jako kolikrát jsem si řikala "proboha,co to čtu?" Ve vší upřimnosti musím říct,že si na erotické téma potrpím ale tohle Dílo mě fakt položilo. :-O Jen zvědavost mé dovedla ke konci. Jako postavu Candy bych velice ráda propleskla kdyby to bylo možné. Jak si tak znovu pročitám anotaci,myslím,že ten člověk hrál tichou poštu a děj se značně pozměnil...a to nebudu rozvádět Drewa. Nemyslím,že bych ji vzala do ruky podruhé...


Příběh Ellie
? - červenec 2021
Příběh Ellie 2020, W. Bruce Cameron

Přečteno dcerám,líbilo se. Jen já měla problém s označením Práce,Hledaní apod. Protože já to vidím ale špatně se to vysvětluje ještě nečtenáři..jinak dobré ...:-)


Nelíbánky
? - červenec 2021
Nelíbánky 2021, Christina Lauren

Příběh mě úžasně vtáhnul do děje. Postavy byli moc dobře popsány a připadá mi jako bych Olive s Ethanem vážně znala. Takový knížky zbožňuju. Za mě skvěle naladí na dovolenkový období a přivede k nápadu na romantickou chvilku....


Jeho zákusek
červen 2021 (29.-30.)
Jeho zákusek 2021, Penelope Bloom

Prvni dva díly byli super. Zvlast William byl skvělý,což byl i v tomhle díle a proto mi tady NĚCO děsně chybělo. Říkala jsem si,jak je možné že má kniha vcelku nízké hodnocení. Už chápu a to myslím,že tři ☆ jsou od mě dost laskavé. Nedokázala jsem se dostatečně začíst ,vše šlo nějak kolem a najednou šup a byl konec...nezanechala zrovna dojem a bohužel myslím,že příští týden si nevybavim o co šlo. Doufám,že přístí kniha bude zaživnější...


Království hříchu
? - červen 2021
Království hříchu 2021, Meghan March

Přelouskáno za chviličku,až mě mrzí,že nebyla trochu víc dramatická. Jako super,fakt mě celá serie hromsky bavila ale musím souhlasit,že poslední díl malinko uvadl. Ale i tak si ji ráda přectu znovu a možná ještě znovu :-) za přečtení stojí stopro! Celou serii nejde než doporučit.♡♡♡


Vzdorující královna
? - červen 2021
Vzdorující královna 2021, Meghan March

Ackoliv bych byla schopna děj vypovědět jedním delším souvětím, tak to bylo super. Ta dynamika mezi Keirou a Mountem je tak skvěle napsaná,že na to už netřeba více slov. Jako že ji vetšinu přečtu před spaním a zbytek dorazim teď před budíkem,mě fakt nenapadlo. Trilogie má prostě ten nejlepší náboj a nutně to potřebujete přečist. Hurá na Království....


Přísaha krve
červen 2021 (22.-25.)
Přísaha krve 2017, J. R. Ward (pseudonym)

Zase vynikajicí příběh,který mě dojal. Ačkoliv ve mě nezanechal zas takový boom jako příběh Paradise a Craega, ale i tak byl skvělý. Axe je borec a navíc ,kdo dá sex před ujetým obecenstvem? :-D to mě docela položilo...ale proti gustu.. škoda,že nebyl náhled do scény, kdy by se Axe představil jako zeťák. To mi chybělo,jakože dotažení a uzavření.


Bestie
? - červen 2021
Bestie 2016, J. R. Ward (pseudonym)

Pecka, Rhage prostě miluju, vážně nejlepší Bratr...že by to bylo Bestií nebo prostě osobností,kterou mu J.B vytvořila?! Za mě skvělý díl,který měl čím překvapit ale hlavně mě nalákal na další díl. Prostě nenapodobytelná serie ♡♡♡


Polibek krve
? - červen 2021
Polibek krve 2016, J. R. Ward (pseudonym)

Tenhle díl mě neskutečně dostal. Zaujmul mě spádem mezi Paradise a Craegem. Až byla škoda,že byla kratší,než na jaké jsem u BČD zvyklá. Vážně jsem si ji užila ,takže můžu jen doporučit....♡


Prokletý milenec
? - červen 2021
Prokletý milenec 2015, J. R. Ward (pseudonym)

No musím řict,že jsem čekala trochu jiny konec... SPOILER To ,že Selena zemře bylo jasný,ale že nebude abraka dabra oživení? To mě překvapilo. Bavil mě dost vedlejši přiběh iAma, ten byl takový zaživnější. Dobře byl zakombinovany popravčí,o kterém by mohl být taky fajn díl. Co nechápu,co se dělo s Rhagem,vypadá to jako by měl rozhazené hormony....teď asi přijde na řadu rádcova dcera....Jedeme dál....♡


1 ...