Láska podle Shakespeara: Marná touhy snaha

Aubrey Priceová má před sebou posledních pár týdnů studia na Torontské univerzitě. To, co mělo být nejkrásnějším obdobím jejího života, se pro ni ale stává utrpením. Tajný vztah s Danielem Grantem, asistentem na katedře angličtiny, čelí mnoha překážkám. Jeho odhalení by obzvlášt Daniela stálo nejen pověst, ale i celou kariéru. Oba doslova odpočítávají minuty, než budou moci být konečně otevřeně spolu. Mezitím hledají útěchu v tajných vzkazech a tolik výmluvných slovech Shakespearových dramat a sonetů. Dokážou svou zakázanou lásku udržet v tajnosti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298843/marna-touhy-snaha-HSr-298843.jpg 4.2212

Láska podle Shakespeara 2.

Vydáno, Cosmopolis

Better Deeds than Words, 2014

Kniha Láska podle Shakespeara: Marná touhy snaha

Šíša

O trochu lepší než jednička, znovu je tu ta romantika a jiskření, i Shakespeare :D.

Sarka14

Příjemné pokračování prvního dílu. Trochu mi tady chybí ty jejich slovní přestřelky a citace Shakespeara. Moc erotiky, málo Shakespeara. Ale jinak pořád velmi dobré.

suzanne1997

Už z první části čtenář cítí tu lásku, která z Daniela a Aubrey sálá. Která je nenechá v klidu, stejně tak jako nenechá v klidu jejich okolí. I přesto, že to silné pouto je k sobě přitahuje, jejich vztah se nesmí provalit. Čtenář má proto možnost podívat se na jejich vztah z jiného úhlu pohledu a zjistit jak moc, jsou jejich emoce silné. Chce to odvahu a vytrvalost. A přesně tohle až přespříliš dodržuje Aubrey až do své poslední "školní" zkoušky. Druhá část příběhu ve mě zanechala rozporuplné pocity, přesto jsem se do příběhu zamilovala snad ještě víc, než předtím. Určitě stojí za přečtení a těch téměř pět set stran není překážkou. :)

Lofda

Hezká oddychovka, ale nejsem si jistá o čem má být poslední díl? Za mě bylo řečeno asi všechno a mám obavy, aby vše neskončilo jedním velkým přeslazeným klišé.. On si k tomu konec téhle knížky dost slušně našlápl..

lusitta05

Príjemné pokračovanie. Daniel mi pripadá priveľmi romantický, takí chlapi sú? Tretí diel si ale prečítam.

Luciska13

Skvělé pokračování prvního dílu, opět krásné spojení příběhu s Shakespearovými citáty. Tak si říkám, že by stálo za to pořádně si přečíst Shakespearova díla a zamyslet se nad nimi. Rozhodně si přečtu i další díl.

katallinka

Opět nádherné romantické čtení. Nemám k této sérii žádné výhrady. Čtení mě neskutečně baví. Včera jsem po přečtení 1. dílu musela běžet do knihkupectví pro další dva.

hellena1523
30.12.2019

Příjemná oddechovka. Chvílemi jsem se i zasmála, k tomu ta krásná obálka, nemám co vytknout.
Šla jsem do celé série s tím, že od ní čekám romantickou oddechovou četbu, a to taky dostávám. A není to úplně pitomoučký, takže mě to vlastně mile překvapuje s každým dalším dílem.

Milý Johne
Milý Johne