Láska podle Shakespeara: Marná touhy snaha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aubrey Priceová má před sebou posledních pár týdnů studia na Torontské univerzitě. To, co mělo být nejkrásnějším obdobím jejího života, se pro ni ale stává utrpením. Tajný vztah s Danielem Grantem, asistentem na katedře angličtiny, čelí mnoha překážkám. Jeho odhalení by obzvlášt Daniela stálo nejen pověst, ale i celou kariéru. Oba doslova odpočítávají minuty, než budou moci být konečně otevřeně spolu. Mezitím hledají útěchu v tajných vzkazech a tolik výmluvných slovech Shakespearových dramat a sonetů. Dokážou svou zakázanou lásku udržet v tajnosti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298843/marna-touhy-snaha-HSr-298843.jpg 4.2212
Série

Láska podle Shakespeara 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Cosmopolis
Orig. název

Better Deeds than Words, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (51)

Kniha Láska podle Shakespeara: Marná touhy snaha

Přidat komentář
Šíša
11. července

O trochu lepší než jednička, znovu je tu ta romantika a jiskření, i Shakespeare :D.

Sarka14
24. června

Příjemné pokračování prvního dílu. Trochu mi tady chybí ty jejich slovní přestřelky a citace Shakespeara. Moc erotiky, málo Shakespeara. Ale jinak pořád velmi dobré.


suzanne1997
06. června

Už z první části čtenář cítí tu lásku, která z Daniela a Aubrey sálá. Která je nenechá v klidu, stejně tak jako nenechá v klidu jejich okolí. I přesto, že to silné pouto je k sobě přitahuje, jejich vztah se nesmí provalit. Čtenář má proto možnost podívat se na jejich vztah z jiného úhlu pohledu a zjistit jak moc, jsou jejich emoce silné. Chce to odvahu a vytrvalost. A přesně tohle až přespříliš dodržuje Aubrey až do své poslední "školní" zkoušky. Druhá část příběhu ve mě zanechala rozporuplné pocity, přesto jsem se do příběhu zamilovala snad ještě víc, než předtím. Určitě stojí za přečtení a těch téměř pět set stran není překážkou. :)

Lofda
23. února

Hezká oddychovka, ale nejsem si jistá o čem má být poslední díl? Za mě bylo řečeno asi všechno a mám obavy, aby vše neskončilo jedním velkým přeslazeným klišé.. On si k tomu konec téhle knížky dost slušně našlápl..

lusitta05
12. února

Príjemné pokračovanie. Daniel mi pripadá priveľmi romantický, takí chlapi sú? Tretí diel si ale prečítam.

Luciska13
11. února

Skvělé pokračování prvního dílu, opět krásné spojení příběhu s Shakespearovými citáty. Tak si říkám, že by stálo za to pořádně si přečíst Shakespearova díla a zamyslet se nad nimi. Rozhodně si přečtu i další díl.

katallinka
04. ledna

Opět nádherné romantické čtení. Nemám k této sérii žádné výhrady. Čtení mě neskutečně baví. Včera jsem po přečtení 1. dílu musela běžet do knihkupectví pro další dva.

hellena1523
30.12.2019

Příjemná oddechovka. Chvílemi jsem se i zasmála, k tomu ta krásná obálka, nemám co vytknout.
Šla jsem do celé série s tím, že od ní čekám romantickou oddechovou četbu, a to taky dostávám. A není to úplně pitomoučký, takže mě to vlastně mile překvapuje s každým dalším dílem.

1

Doporučujeme

Milý Johne
Milý Johne
Co je nového, kotě?
Co je nového, kotě?
Jestli zůstanu
Jestli zůstanu
Nečekaná láska
Nečekaná láska

Autor a jeho další knihy

Podobné knihy

Kniha Láska podle Shakespeara: Marná touhy snaha je v

Právě čtených3x
Přečtených283x
Čtenářské výzvě16x
Doporučených18x
Knihotéce176x
Chystám se číst84x
Chci si koupit18x
dalších seznamech1x