Panika

Panika začala jako spousta věcí v Carpu, nudném malém městečku uprostřed ničeho – protože bylo léto a nebylo co dělat. O co v téhle hře jde? Je to prosté. Nemít strach. Heather nejdřív ani nenapadlo, že by se do Paniky pouštěla. Nikdy by si nepomyslela, že je nebojácná a že by chtěla vyčnívat. Ale pak zjistí, že je tu něco a někdo, pro koho stojí za to bojovat, a je statečnější než kdy dřív. V sázce je příliš mnoho, ovšem výhra stojí za to, tolik peněz by jí umožnilo navždy opustit nenáviděné město a nechat starou Heather za sebou, pohřbenou v prachu. Dodge se Paniky nikdy nebál, právě naopak. Pohání ho jeho tajemství, díky němu hladce prochází každým dalším kolem a je si sám sebou jistý. Ví, že vyhraje. Ale netuší, že není sám, kdo má tajemství. Všichni mají nějaký důvod proč hrát. Heather a Dodgovi přinese hra nová spojenectví, překvapivá zjištění a možná i nějakou tu první lásku – a vědomí, že někdy nejvíc potřebujeme právě to, čeho se k smrti obáváme....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/189524/panika-189524.jpg 3.7280
Vydáno, CooBoo

Panic

Kniha Panika

Kacennnka
04. listopadu

Tato kniha není pro každého. Pokud nemáte velká očekávání a nechcete se moc zabývat děním a nějak se v tom šťourat, tak by se vám líbit mohla. Opravdu, má na to potenciál. Nicméně mě nijak moc nezaujala, nudila mě a rozčilovala. Je mi to líto, ale nakonec jí dávám dvě hvězdičky, protože to víceméně zachraňovaly jen některé scény a vyprávění.

Petra38

Kdybych mohla,tak hvezdicek dam klidne vice. Namet byl skvely,zatim jsem na takovy nenarazila a zmatlo me,ze pribeh byl rozdvojen na Dodge a Heather, tim to svadelo z tomu zaveru,ze ti dva skonci spolu, i kdyz neslo jen o milostny pribeh. Jsem nadsena a urcite se ke knize v duboucnu jeste vratim:-) jinam jsem si oblibila jmeno Bishop, vazne se tak nekdo jmenuje? Doporucuji:-)

denniys
23.12.2018

Dobře,sice je to totálně průměrná kniha pro mládež, ale opravdu mě bavila..je nenáročná, děj pěkně plyne, nějaké to napětí tam taky je, trochu romantiky pro něžnější dušičky..prostě pohodová oddechovka s lehce zvráceným tématem k rybníku :) ps-přirovnávání k Hunger games mě teda pěkně vytáčí!

brzda.
21.09.2018

Kni se mi moc líbila i když by tam mohlo být víc Heather.

Nikoll2
26.06.2018

Z mě něco mezi 2* a 3*.
Od knihy jsem očekávala mnohem více než se mi dostalo. Chápu, že se autorka chtěla věnovat mimo samotnou Paniku i životům jednotlivých postav, ale na mě to v celkové podobě působilo všechno tak nějak ,,rozlítaně'' a nedotaženě. Dokonce ani postavy jsem si nedokázala oblíbit a více se vžít do jejich života.

martina5069
03.04.2018

Miluju tuhle autorku a když jsem konečně dostala do ruky tuhle knihu okamžitě jak jsem měla čas tak sem se začetla, ano dobře byla práce a velikonoce jinak bych ji měla přečtenou dřív než za necelej týden ale i tak. Kniha je čtivá trošku mě připomínala film hunger games. Zatím co sem od autorky četla bylo docela složitě napsáno jako že opravdu musíte hlídat děj aby vám něco neutekla a na druhou stranu zas strašně lehce a čte se to samo. Knihu bych ohodnotila 3* stejně jako chvíle před koncem, čekala sem tam víc akce jako u trilogie delirium které miluju a můžu ho číst pořád dokola protože je tam akce od začátku do konce.Ještě na mě doma čeká kniha zmizelé dívky a na cestě mám knihu replika :-)

Mishwaa
09.12.2017

Kniha velmi čtivá, podle mého názoru čtivější než Delirium, ale to je k pozitivům asi všechno, I když jsem stejně ani příliš neočekávala... Celkově ve mně kniha nic nezanechala a konec tomu ještě dodal korunu.

Lokina
02.10.2017

Taková hrůza to nebyla. Příběh byl čtivý, svižný. Děj nijak originální, ale snesitelný.
Bylo tam tak akorát napětí a akce i ta romantická linka mi nebyla protivná.
Úkoly, jež byly zadávány, mi přišly reálné, ze života a daly se zvládnout s velkou dávkou štěstí, odvahy a kuráže.
Dvě věci ale od půlky příběhu byly předvídatelné, takže když na to došlo, tak jsem nebyla překvapená.
K hlavním hrdinům jsem si za tu dobu čtení nenašla cestu, ale Heather mi z nich přišla nejvíc fajn.
Kniha přišla vhod v tyto nadcházející podzimní dny, taková příjemná, oddechová jednohubka :-)