Petra38 Petra38 komentáře u knih

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Pohodova knizka plna vtipu,vasne a nechybela tam opravdova pratelstvi...:-D co vic si prat? Nebylo to zadny tezky tema s krutym osudem takze spokojenost,nebylo to nikterat tezky na emoce a tak si u toho odpocinete:-) uz jsem se zacetla do druheho dilu...tam ten zacatek ma rychlejsi spád :-P

18.09.2019 4 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Autorka se mi vzdy strefi do chuti, ackoliv musim sebrat jednu hvezdu. Nejspis mi pridala zbytecne zdlouhava a mozna by to chtelo o spetku vic akce, ovsem jsem rada,ze autorka neprehaneka postelovy sceny, byli akorat nadavkovany:-)Skveky cteni jen nemam pocit ze by to bylo na plny pocet ale rozhodne se ke knize vratim :-) nejsem si vsak jista tou obalkou prijde mi chlapek takovy mimo tema a navic mi trochu rusil predstavu o Hunterovi...originalni obalka to uz je neco jineho :-)

18.09.2019 4 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Mele se ve mě hrozně moc vjemů z téhle knížky, mám pocit že předčila dokonce i svůj první díl a to je bez nadsázky :) Skvěle mě vtáhla do děje až tak že jsem vlastni vinou přišla o nehty...zamilovala jsem si jak hlavni postavy tak vedlejší pár,Adama se Sky. Příběh je postavený tak bravurně,že vám po přečtení nedá spát a vy si začnete spojovat situace s konečným rozseknutím a začnou dávat smysl. Konec je velmi napínavý a hlavně dojemný a jelikož bych to nerada někomu zkazila, budu držet jazyk za zuby i když bych to těm co nečetli nejraději vykecala :) skutečně jsem unešená a pokud na tomto tématu ujíždíte tak jako já, hned si ji jdete získat, protože za mě 10 z 5 hvězdiček :) (napadá mě, ze by správce DK měl přidat více hvězdiček k hodnocení.... )

06.09.2019 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Ani na podruhe neztratila sve kouzlo, ja osobne jsem pribehem naprosto uchvacena. Autorka stiskla svechna moje tlacitka a tak jsem mela opetovne slzy v ocich kdyz jsem knihu docitala a znovu musim predestrit ze prvni dil jiz znam...zapusobilo na me i vedomi toho,ze je autorka tak tajemna co se tyce hrozby pro Kassiela s Ellie, jsem napnuta jak špagát a hned vecer s nejvetsi chuti otevru druhy dil. Uz se tesim na Inferno, doufam ze na posledni dil nebudeme muset cekat tak dlouho jako na ten druhy.:-) Preji autorce aby slo vse jak na dratkach a brzy nas vysvodila z toho napeti a cekani :-) za me Doporucuji ☆☆☆☆☆

02.09.2019 5 z 5

Upír, můj pán Upír, můj pán Alexandra Ivy

Autorka patri me oblibence ale tahle kniha? Proste jednoduse mi nesedla, bylo mi divne obdobi ve kterem byl pribeh situovan a chovani hlavnich postav, pribeh sam o sobe by mohl byt dobry ale bohuzel me neudrzel u toho abych knihu docetla ...treba priste :-)

14.08.2019 1 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Pribeh Daniela a Aubrey jsem si zamilovala uz v prvnim dile,druhy me utrdil a ten treti to zpecetil. Co se tyce vasne,tak kde v prvnim dile byt nemohla tak ve tretim sexem pretekala. Mozna to bylo chvilemi rusive ale to mohu s prehledem odpustit :-) miluji knihy,kde na vas postavy pusobi ako by jste je skutecne znaly a provazite je na jejich ceste k lasce,spolecnymu zivotu a i odpusteni. Zmena chovani byla u Daniela hodne vyrazna a novy Daniel se mi moc zamlouval. Vrele doporucuji, dlouho jsem se nemohla k poslednimi dilu dostat a to jsem prohloupila,mela jsem po nem hned skocit,co se mi dostala do ruky. :-) SHRNUTÍ-proste skvele zpracovana trilogie,kdy musim obdivovat zapracovani Shakespeara, genialni! :-)

11.08.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Moc dobra kniha,plna humoru a sexu,coz musim rict, ze ho tam bylo narvano( sama sebe sokuji,ze jsem to rekla :-D ) jen mam dojem, ze na autorku je to nezvykly,jasny rada pise timto stylem a mam ho v oblibe,jen sem mela pocit,ze hlavni akteri nedelaji nic jineho:-) proto ta hvezda dolu. Kdyz to vezmu zpetne tak se tam moc deje neudalo... jinak prijemna oddychovka ktera pobavi a rozhodne to neni ztrata casu:-) rozhodne si ji prectu znovu a uz se na to tesim. Tesim se na dalsi knihy od Alice...:-)

16.07.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tak tohle byl dil plny zvratu,ktery me neuveritelne ohromil. To jak se s tim Rush nakonec popral a stal se z nej skveky tata me vazne dojalo, dokonce se mi i vykutalela slza,kdyz promlouval k Angel...nechci ale nic jineho prozrazovat pro ty ,kteri jeste necetli. Jen dodam,ze je to skvely pribeh,kdy jste jednou nahore a pak zase dole ale stoji si stat za svym a jit si pro sve stesti primo a naplno. Jelikoz,tohle byl urcite konec,jsem rada ze Giia s Rushem dosla sveho stastneho konce:-) doporucuji ....

16.07.2019 5 z 5

Bronzová medaile Bronzová medaile Michaela Schmiedlová

Byla jsem prijemne prekvapena,jelikoz zacatek byl trochu zmatecny a zbytecne nudny. S Rory jsem mela chut vetsinu casu zatrast proto, jaka je to husa. Nedavala jsem tomu kvuli zacatku moc velkou nadeji ale pak me pribeh vrahl do deje a zvedavost me prinutila pokracovat. Co se tyce posledni tretiny kniny tak ten jsem spolykala rychlosti blesku, byl na knize videt pokrok,pro me se spisovatelka proste zlepsovala:-) libil se mi kratky dodatek od Dominika,proste se to tam hodilo.
Jak uz to bylo nekde zmineno,tak preklepu bylo pozehnane a ty carky....ach jo,chtelo by to korekturu. Pokud se zadari,tak si urcite dalsi dilo spisovatelky s velkou chuti prectu :-) hodne stesti...:-)

08.07.2019 4 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

No jak to rict? Byla vice jak podivna kniha,do ruky se mi dostala nahodou a nemam nutkani docitat zbytek serii. Nebylo to sice az tak sileny abych to nedocetla ale no taaak ,kdo se zamiluje do nekoho kdo mu zabije otce?! No znovu uz ji cist pravdepodobne nebudu a to ze jsem ji docetla bylo i tim,ze kniha je pomerne kratka.

24.06.2019 2 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Knihu jsem si vzala s pochybností,zda mi to sedne. Byla to moje prvni gay romance, vzdy jsem se s homosexuální postavou setkala pouze ve vedlejsi roli. Sama o sobě vím,že nejsem homofobní ale preci jen jsem se obavala vytracení romantiky co znám z nich mezi hetero postavami, ale ne nebylo to tak.vášně tak byla stejná nálož jako jinde. Kniha me prijemne prekvapila a ten zvrat, vlastne dva zvraty v posledni tretine knihy? vážně jsem byla hoodně prekvapená. Co se tyče postav tak mi jen vadilo, že Teo je takovy měkota a nemohla jsem se srovnat s myšlenkou jestli nejedná jako ten jemnejší v páru, kvůli jeho poměrně častému pláči a že Erik je tam ten za tvrdšího chlapa, co to vede :-) rozhodně mě téma ale neodradilo a vím a netrpělivě očekávám že Ellle Kennedy zabrousí take do tohoto tématu. Prostě na první počin velmi dobré :-)

18.06.2019 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Knizky od Elle miluju, jsou plny romantiky,vasne a hlavne legrace. Tahle me zase velmi pobavila a co se tyce hlavnich postav, byli mi simpatičti,no jo jako vzdy:-)Cha, jen mam takovy dojem, co se tyce anotace,ze Summer tak vypada jako mrcha . Takovy to" az si uvedomi,o co prichazi tak vi kde me najde?! " to mi vazne nesedi...podle me,ten kdo daval dohromady anotaci spatne Summer vystihl. Jinak pro Colina bych taky mela slabost :-D jůů tetovany obr chlap ...:-) jo a tesim se na pribeh Brenny,nevim proc ale nejak me ta postava drazdi,jsem zvedava, jako osobnost se z ni vyvrbí....PS.: reakce na komentar o hezke pohadce,kdyz je vam kolem dvaceti, jen v dobrem ale myslim,ze na pohadky neni zena nikdy stara a navic doufam,ze takove "pohadky" se mym holcickam do ruky hooodne dlouho nedostanou :-D

17.06.2019 4 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Jelikoz jsem nemela cas,tak hodnotim celou serii najednou. Byla jsem predpojata,ze je to pro nactilete ale musim rict,ze me knihy velmi prijemne prekvapily. Bylo to pritazlive,zajimave a strasidelne. Vazne me vtahly do deje a neskutecne me bavily. Cesta hlavni hrdinky byla obtizna a plna prekazek ale vazne jsem si to uzila. Co se tyce konce, byla jsem prekvapena osudem Justina i Tricka. Deda Ed byl jasne podezrely uz od zacatku , jen kdyz uz mluvim o postavach tak jsem desne podezdrivala Cordelii ale jak se dozvite,je to verna pritelkyne. Nechci nic prozrazovat a proste doporucuju:-)

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

15.06.2019 5 z 5

Milion světů s tebou Milion světů s tebou Claudia Gray (p)

Jak mam nejradeji,tak komentuju hned po precteni. Je asi divny hodnotit knihu odzadu-ale vazne,ten konec byl Fenomenalni!!! Vazne jsem si celou serii uzila a treti dil tedy obvzlast. Musim rict,ze jsem nektere vysvetleni technologii nebo hypotezy postav musela cist vicekrat abych si byla jista ze chapu, jenze to nebylo jen takove nejake okecavani aby vypadat dej zajimaveji,tohle bylo proste skvele propracovane,mistrne napsane a darovane nam ctenarum! Nevim kdy zase narazim na tak skvelou serii.... Doporucuji !

05.06.2019 5 z 5

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Kniha skutecne zaujme. Priznam se,ze jsem obcas popisy okoli trochu preskakovala ale propracovanost deje a vysvetleni technologie to zcela dozene:-) nikdy nemam moc radost z milostnyho trojuhelniku,vzdy to nekdo odnese se zlomenym srdcem.jinak nemam co vytknout.takze si zaslouzi 5* :-)

03.06.2019 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Necekala jsem ,ze si me kniha takhle ziska! Prave jsem docetla a hned se hrnu na pokracovani. Moc pekne zpracovane a hlavne napinave, proste me knizka nadchla a pozor!nedavala jsem ji moc velke sance ale skurecne me prekvapila. Urcite doporucuji a jistojiste se k ni nekdy s radosti vratim. Supr dilo :-) mazu na druhy dil :-P

29.05.2019 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Ale jo,je moc dobra ale na 5* ne e . Dobre se cetla,dej mel docela spad jen ta jejich zamilovnost byla dosti chladna. Jasně,že nemusi být kazdy pribeh plny silene a sladke lasky ale tady by se z toho tezko hledal alespon ždibec :-) jinak namet je vcelku neotrely a hezky zpracovany, dobre se cetla -velmi zdarily preklad :-)

16.05.2019 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Kniha me chytla hned od zacatku, oci se mi v noci div samy nezaviraly kdyz me kniha nutika cist dal. Vazne skvela,do hlavnich postav jsem se bez problemu vzila a vlastne mi bylo lito,ze je kniha u konce. Je tam spoustu agresivniho chovani,vulgarismu a vlastne i sexu. Takze pokud nemate chut na sladke cteni,tahle se bude urcite libit ;-) Sama se k ni rozhodne za kratko vratim :-) doporucuji !!!

16.05.2019 5 z 5